Arkadaslar bır sorum olcaktı yardım edermısınız

rugzo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2009
32
0
41
acaba nekadar süre denemeyle hamile kalabılırım.benım bırkac ay icinde hamıle kalmam lazım .genel olarak herkes nekadar sürede kaldıgını yazarsa sevınırım saglıklı bır ınsanım gebelık icin bır sorunum yok görünüyor.adetım düzenli.simdiden tesekkurler

canım merhaba

normalde kişinin bir ayda hamile kalma şansı % 25 tir.. ve herşey yolundayken bile allah ne zaman kısmet ederse bebek geliyor da diyebiliriz canım..

bak ablam evlendiği ay hamile kaldı,bir arkadaşıım 1 yıl sonunda kaldı.. bu ha denilince olacak bişey değil inanki.. bunun zamanı yoktur..

bak ben evliliğimin 5.ayında hamile kaldım düşükle sonuçlandı ..sonra düşükten 5 ay sonunda tekrar hamile kaldım ve şuan 10 haftalık hamileyim..

rahat olup stres yapmaman ve kendini buna şartlamaman gerek canım..

umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsın

Merhaba ilk aydan da hamile kalabilirsin uzun sürede bilir önemli olan yumurtlama günlerine denk getirmek ilişkiyi, ben ilk kez hamile kaldığımda geçen sene ikinci ayda olmuştu ancak o boş gebelikten sonlandırılmıştı hemen akabinde ise bir ay sonra hamile kaldım Allaha şükür sağlıklı gitti hamileliğim ve sona çok yaklaştım bi kaç güne alıcam inşallah bebeğimi kucağıma...

cnm kendini ilk önce şartlandırma hamile kalıcam diye aklına getirip durma bunun cok önemi var
psikolojik olarak etki yapıyor doktorlar bunu söyluyor. her ay yumurtlama dönemin vardır onun üzerinden hesaplayarak bide dene okiş

ilk çocugumu 1.ayda hamile kaldım
şimdi ikinci için uğrasıyorum tam 26 aydırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…