Arkadaşlar bi yardımcı olurmmusunuz #kahverengi akıntı hakkında

sevoke

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
90
6
33
Arkadaşlar hayırlı akşamlar bugün adetimden 12 gün geçti ve saat 14:30dan sonra kahverengi akıntı başladı ve hala devam ediyor bende acaba bu konuda bilgisi olan var mı? Bu durumu yaşayan oldu mu ?

Kırmızı kana dönüşürmü veya hamile miyim kafam çok karıştı

tamam tam yumurtlama dönemine denk geliyor. bence yumurtlama kanaması. kırmızıya döneceğini sanmam iki üç gün sürüp kesiliyor genelde

Peki adetimden de 13 gün geçti acaba hamile miyim yoksa bir sorun mu var
Yumurtlama kanaması kahve olmazki beyazımsı akıntı şeklinde olur
Korunmasız ilişki yaşadıysanız yerleşme kanaması olabilir ağrınız varmı

Peki adetimden de 13 gün geçti acaba hamile miyim yoksa bir sorun mu var
hayatım yazdığımı okumuyor musun yumurtlamışsındır diyorum yani hamile değilsindir hamilelik için gerekli olan yumurta var ya onu üretmişsindir onun kanamasıdır

Yumurtlama kanaması kahve olmazki beyazımsı akıntı şeklinde olur
Korunmasız ilişki yaşadıysanız yerleşme kanaması olabilir ağrınız varmı
yumurtlama kanaması kahverengi olabilir bilmiyorsanız lütfen yanlış yönlendirmeyin her kadın seyrek de olsa ara kanama yaşayabilir bazı dönemler. sizin söylediğiniz yumurtlama belirtisi o genelde oluyor zaten. yerleşme kanaması için çok erken bir dönemde. adetin bittiği gün dahi yumurtlasa yerleşme kanaması için erken. adetine de daha 16 gün varmış. mümkün değil yani

Benim adetimden zaten 13 gün geçmiş gelecek olan diğer adetime de 16 gün var. Ağustos adetimden 41 gün geçmiş oluyor.

Ben niye yanlış yönlendireyim. Fikrimi söyledim. Bence siz emin olmadığınız ve seyrek görülen bişey için baya baya emin gibi yönlendirmişsiniz.

Ben niye yanlış yönlendireyim. Fikrimi söyledim. Bence siz emin olmadığınız ve seyrek görülen bişey için baya baya emin gibi yönlendirmişsiniz.
hanımefendi seyrekte olsa kadınlarda görülür demiyorum, HER KADINDA seyrek de olsa görülür diyorum. yani her ay olmasa da bazı aylar yaşanır diyorum. şimdi anladınız mı okuduğunuzu? tecrübe ile sabit. ve doktor bilgisi ile. bilmiyorsanız siz de öğrenmiş oldunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…