arkadaşlar benim bebeğim nerde?????????

firstNimbus

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
4.116
13
45
:a015::a015:arkadaşlar 14 ocakta tüp bebek transferim oldu.12.gün b hcg 355 14.gün 924 tü ve o günden buyanada düzenli olarak artmaya devam ediyor kan değerlerim en son dün 17570 ti.ama kesem ortada yok.daha 1500 lerde herkezde görünen kese bende yok. dış gebelik şüphesiyle yatıyorum.ama dün görüştüğümüz başka bir dr. dış gebelikte b hcg asla o kadar yükselmez imkansız diyor.o dr.bize cumartesi gününe randevu verdi.kızlar cumartesiden önce doktoruyla görüşüp benim durumumu sorabilecek yada başına gelmiş olan var mı.artık üzüntüden ve sinirden abuk sabuk espriler yapmaya başladım eşime bu çocuk benim burnumdan yada kulağımdan çıkacak diye.senağlamasenağlamasenağlama

cnm muhtemelen yenı gebelıktır ve çogul gebelık oldugu ıçın degerlerın yuksektır benım 7 haftada kesem gözuktu cnm

canlarım inşallah dediğiniz gibidir. lakin vajinal ultrasonda değer 1500 olduğunda görünürmüş kese. benim değerim bunun 10 katını aştı ve vajinal göremiyor dr.um.

cnm 6 haftalıktı drum vajınadan baktı göremedı degerımde 1500 un uzerındeydı 1 hafta sonra bıudaha hgel dedı gıttım gözuktu

canımm hemen panik yapma bakalım cmt ye kadar sabırla bi bekle ne çıkacakk.. İnş Rabbim yüzünü güldürür a.s.a.s.

ya aslında bide mol gebelik var ama senide üzmek istemem

mol gebelikte değerler çok çok yüksek çıkarmış olabilirmi bu durumu yaşayan birileri bilgi verse ya

inş değildir

12.gün 548 idi üçüze hamileyim - açelya

benim 12.gün beta hcg değerim 528,ikizlere sahibim -hakper

bunu kkdan buldum

bide dondurulmuş embriyo tutunduğunda değerler çok yüksek çıkarmış bunuda kkda bi arkadaşa doktoru söylemiş

demekki bu bebek 2iz 3üç felan olabilir canım
onun için değerlerin uçmuştur

canım ilgin için çok çok çok teşekkür ederim. benim gebeliğim tüp bebek zaten 2 embriyo transfer edilmişti. ama dr.umda bunu biliyor.sanırım bu olasılığı değerlendirmiştir. ne bileyim kafam o kadar çok karıştı ki.kafayı yedirtecekler bana bu gidişle zaten

haklısın ama çok garip bi durum yani hiçbir tanıma uymuyor ne boş gebelik,ne dış gebelik ,ne mol gebelik ne düşük yani kanama yok ağrı yok ve giitikçe artan değerler var

aslında sevinmelisin şuan için değerlerin arttığa göre ,kanaman olmadığına göre bol bol dua et iyi şeyler olabilir canım
allah yardımcın olsun

ben perşembe günü dr gidicem ozaman druma sorarım olurmu

çok sağolasın canım. allah hepimizin yardımcısı olsun. bakalım bekleyeceğiz ve göreceğiz sonucu.zaten geçtiğimiz pazartesiden beri hergün ultrasona giriyorum dahada çooook gireceğim bu gidişle

canım icini ferah tut.insallah ctesi keseni gorursun. benim bi arkadasın kesei 7 haftayı gecince gorunmus.simdi sapasaglam oglu var.

canım icini ferah tut.insallah ctesi keseni gorursun. benim bi arkadasın kesei 7 haftayı gecince gorunmus.simdi sapasaglam oglu var.

inşallah canım. inşallah dediğin gibidir ama insan mesleğin içinde olunca her sorun insanın kafasında dahada çok büyüyor ve beklemekten başka çare olmaması insanı böyle bunaltıyor işte. tabi bu arada beklerken bir iç kanama geçirme ihtimaline karşılık elinde serum bronülü damar yolun açık şekilde bekliyorsan bu dahada çok moral bozuyor

Dış gebelikte bhcg düzenli artmıyor. Sizinki düzenli artıyor anladığım kadarı ile. Normal tekli gebelikte çifter çifter artıyor ise ikiz olması durumunda bu rakkamı da iki ile çarpmak gerekir ki bu baya bir artış oluyor. En kısa zamanda güzel haberlerini bekliyorum. Gerçekten çok ilginç bir durum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…