arkadaşlar bebişlerimize aldıklarımızı buradan paylaşalım mı

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
arkadaşlar dokuz ay bir süreç ve bu süreç tahmin ettiğimizden daha hızlı geçiyor arkadaşlar bebişlere aldıklarımızı buradan paylaşırsak birbirimize fikir vermiş oluruz ne dersiniz:CüvCüv:

birşeyler almak için daha cok cok erken degilmi :) ben 5-6 ayliktan sonra bişeyler almayi düşünüyorum inşaAllah..tabi ananeler babanneler ufak tefek şeyler almaya basladilar..malum ilk torun heycani var her 2 taraftada :) ama ben inşaAllah 5-6aydan sonra almayi düşünüyorum :)

evt bancede erken canım daha cinsiyetler bile belli değil
ama 1kaç ay sonra beyaz sarı yani her iki cinsiyetinde giyebileceği şeyler alınabilir

Evet erken ama hani derler ya bebeğe ilk don al donansın diye :) Bende gittim ilk atletiyle kilodunu aldım :) Sarı-beyaz. Babanemde beyaz üstünde renkli noktaları olan bi yedek örmeye başladı :) Bizde de iki taraf için ilk torun heyecanı olduğundan herkes bişeyler alma telaşında. Kayınvalidem yere oynasın diye bıraktığımız zaman halının üstünde kalmasın diye yumuşaşık kapitone bi kumaş almış. Çizgi film kahramanları var üzerinde. Şimdi onu diktiriyo oyun örtüsüymüş :) Bana kalsa dünyaları alırım da eşim tutuyor. Cinsiyeti belli olsun az daha büyüsün beni tutana aşkolsun :)

arkadaşlar ben genel olarak bir başlık açtım bende 7 ay gelmeden hiç birşey almam sadece zaman geçtikçe aldığımız ciclerin fotolarını ekler birbirimize yardımcı olur fikir veririz düşüncesiyle bu konuyu açtım
herkese sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…