Arkadaşlar bebegim hareketetmiyo

H

HATEM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HATEM
21 haftalık oldu bebegim ama hala hareketetmedi,normalmi yoksa bi sorunmu var:1no2:

• Konu Sahibi HATEM
nasıl canım ya ne kadar süredir hareket etmiyor uzun süredirse doktora gitmeni tavsiye ederim hemde hemen

• Konu Sahibi HATEM
şimdiye kadar hiç hareketini hissetmedinmi yoksa olan hareketleri mi kesildi canım ona öre telaslanmanda fayda var

• Konu Sahibi HATEM
cnm bence dra görünmende büyük fayda var.şimdiye kadar mutlaka hareket etmeliydi.en son nezaman kontrele gittin?

• Konu Sahibi HATEM
Yok arkadaslar ya panıklemeye gerek yokkkk benım 23 haftada hareketlendı bebekler bırbırınden cokk farklı kımı erken hareket edıyor kımı gec kımı cok oynuyor kımı sakın ara ara oynuyor
kımıde hıc hıssetmeden doguruyor boylelerıde var
onemlı olan doktorunun bı sorun yok demesı

• Konu Sahibi HATEM
canım ben de 24.haftada hissetmiştim.Merak etme

• Konu Sahibi HATEM
Arkadaşlar 5aylık oldu hiç hareket etmedi,doktorum herşey yolunda diyo ama içim rahatetmiyo.ilk bebegim ister istemez telaşlanıyorum,22.haftaya giricez,ilk 1ay kesede görünmemişti bunla bi baglantısı olabilirmi:1no2:

• Konu Sahibi HATEM
ilk çocukta bebek daha geç hareket edermiş.bence daha erken olbilir canım telaşlanma.doktorunda sorun olmadığını söylemiş

canim bebek kizsa biraz gec hareketleniyor. bir de ilk cocukta annenin hissetmesi daha zormus. oyuzden dr da telaslanma diyorsa telaslanma derim ben.

Kızlar bebegim erkekmiş,sanırım oğluşum uslu bi bebiş olucak:ecrin_bebek: sagolun arkadaşlar birazda olsa rahatladım,ama pimpiriklenmek elimde degil anneler bilir dimi:CüvCüv: herkeze çok teşekkürler

bence steres yapma 22 23 de hissedersin sola yat ceviz badem çikolata ye kendini dinle bak bakalım.bugün benimkide fazla hareketli değildi canım sıkıldı.

demekki uslu bi bebeğin olucak canım.. benim kızım çok yaramaz geceleri uyutmuyor bile hep onunla konuşmamı istiyo..

ya şu hisedenler nasıl bişeyler oluyo anlatın da belki bizde hisediyor ama anlamıyoruzdur lütfennnn bende hisetmek isityorum

valla ben yedinci ayın içindeyim ve hareketlerini yeni yeni hissettim düşün yani canım

ya şu hisedenler nasıl bişeyler oluyo anlatın da belki bizde hisediyor ama anlamıyoruzdur lütfennnn bende hisetmek isityorum

Canım ikimizde çok telaşlanıyoruz inş. hissedebiliriz.Sana katılıyorum belkide hareketediyolardır bıçırıklarımız ama biz bilmiyoruzdur.Arkadaşlar hareketettiginde nasıl bişey oluyor lütffffffffeeeen anlatırmasınız,yoksa sabırsızlıktan doğuracaz:CüvCüv:

karnınızda bir bağırsak hareketi gibi bir hareket olur
veya pıt pıt diye bir seyrime
kelebek uçuşu gibi bir hareket

işte budur hareketi bebişin

sanki karnında kelebek kanat çırpıyormuş gibi oluyor ilk zamanlar hafif ve yavaş dokunuşları oluyo bebeğinle konuş etkisi olur bence daha sonraki aylarda ise bir tekme atıyo ki yerinden hopluyorsun ister istemez refleks olarak şuan 33 haftalık hamileyim karnıma bakınca bile tekmeleri gözüküyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…