arkadaslar bana acil bilgi verin lutfen

allah allaaaahh sennkı bnmkınden uzun surdu yaaa...ama suna sukret bak ultraonda herseyın normal cıkmıs bence bu bıle cok güzel bısey..
Evet canm cok dua ettim ultrasona girerken hastalk ckmasn diye titriyordum en son valla kan testi istedi yine gebelik ckmazda adet sokturucu vericekmis yarn vericem kani bakalim ne cikicak hayirlisi artk

Evet canm cok dua ettim ultrasona girerken hastalk ckmasn diye titriyordum en son valla kan testi istedi yine gebelik ckmazda adet sokturucu vericekmis yarn vericem kani bakalim ne cikicak hayirlisi artk
hayırlısı olsun hakkında cnm bnm..bnm de hormon sonuçlarım cıktı ama değerlerden hıcbısey anlamadım kafayı yıcem bos bos bakıp duruyorum sonuçlara :KK43:

evet evet onlar

kurumlogo.png

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI KEÇİÖREN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ16 Eylül 2014 - 19:22Güvenli Çıkış
Kullanım Koşulları| Gizlilik | Yardım Copyright © 2008 AkLisWeb V:2.0.9.1 Akgün Yazılım
Tüm Haklari Saklidir Akgün Yazilim - ALMKHN

diğer b e2 fılan dışarıda başka laboratuvarda yapılacakmış da onlar ayın 22sınden snra çıkar dedıler bakalım bunların referans aralkları bıraz karışık anlamadım ısde ama sanrm lh la fshda bı skıntı var cnku ntte bıyerde okumuştum lh fsh dan büyükse pcos den soz edılır dıyordu ama sole de bısey var ben adetimin bittiği gun yaptırdım bnları

Lhla fsh ters dönmüş ama benimde böyleydi doktor sorun degil dedi 10 dan yüksek oldumu lh o zaman problem mis tsh ( tiroid) iyi çıkmış canm benim 4.5 ciktigi icin ilac kullandm oda bebek isteyenlerde 1.5 ile 2.5 arasi olmaliymis degerlerin iyi lh la fsh 10 dan yuksek olmicak istee prolaktnde ii e2 onemli iste ama bunlar ii oldguna göre e2 de cok yuksek cikicagni sanmiorm

Aclik sekerinede baktir canm
açlık sekerım de normal cıktı ona da baktırdım da anlamadıklarımı sana yazdım :) ama bende bebek ıstıyorum o zaman benmde yüksek olmuş oluyo sanrm dmı..bnmde ılac kullanmam lazım o zaman ...

açlık sekerım de normal cıktı ona da baktırdım da anlamadıklarımı sana yazdım :) ama bende bebek ıstıyorum o zaman benmde yüksek olmuş oluyo sanrm dmı..bnmde ılac kullanmam lazım o zaman ...
Yok canm senin tsh 1.76 cikmisya ii işte 1.5-2.5 arasi olmaliymis

Yok canm senin tsh 1.76 cikmisya ii işte 1.5-2.5 arasi olmaliymis
ayy ben bı an fsh sandm da korktum cok mutlu oldm yaaa ama sevinmek ıcın henüz erken çıkmayan bıkac sonucum da var bakalım onlar nasıl cıkcak bu değerlere goore ben pco degılım sanırım yaaa ılac tadavısıne de gerek kalmayacak o zaman ayyy cok mutlu oldummmm :KK70:

Yok canm ins doktorda ii haberler verir ben hem devlet Hastanesinde doktora gosterdm hemde ozeldeki doktora fsh 5 lh 7 cikmisti sorun yok demişlerdi zaten ultrasonda ki muayeneye gore sonuclarla birlikte değerlendiriyorlar sogan kurunu yap birde corek otu bal karisimini ben çok faydasini gordum sogan kurunu yapmadm ama

Yok canm ins doktorda ii haberler verir ben hem devlet Hastanesinde doktora gosterdm hemde ozeldeki doktora fsh 5 lh 7 cikmisti sorun yok demişlerdi zaten ultrasonda ki muayeneye gore sonuclarla birlikte değerlendiriyorlar sogan kurunu yap birde corek otu bal karisimini ben çok faydasini gordum sogan kurunu yapmadm ama
o zaman ne yapıyoruuuzzz sen soğan kurune baslıyosunnn ben de çörek otuna :)

o zaman ne yapıyoruuuzzz sen soğan kurune baslıyosunnn ben de çörek otuna :)
Aynen canm yarnda kanda bisey ciimazsa artk bende sogan kurune baslicam zorlada olsa icicem :KK23: corek otu bal karisimim fix zaten heray insallah hemen hamis kaliriz :emir_bebek:

Aynen canm yarnda kanda bisey ciimazsa artk bende sogan kurune baslicam zorlada olsa icicem :KK23: corek otu bal karisimim fix zaten heray insallah hemen hamis kaliriz :emir_bebek:
ayyy aminnn inşallah bian once bebişlerimiz gelsin karnımızı doldursun ıkı gundur kendmı boşuna strese sokmuşum yanı...valla dudaklarımı yıye yıye hep yara yaptım skntıdan :) :KK48:

Bende
ayyy aminnn inşallah bian once bebişlerimiz gelsin karnımızı doldursun ıkı gundur kendmı boşuna strese sokmuşum yanı...valla dudaklarımı yıye yıye hep yara yaptım skntıdan :) :KK48:
bende netteki yazilanlari gorunce lh fsh olayını cok uzulmustum hatta hazirlayarak gittim kendimi doktora onemli deil okdr deyince cok mutlu olmuştum doktor bakinca benide haberdar et canm

Bende
bende netteki yazilanlari gorunce lh fsh olayını cok uzulmustum hatta hazirlayarak gittim kendimi doktora onemli deil okdr deyince cok mutlu olmuştum doktor bakinca benide haberdar et canm
yarın doktorla konuşur konuşmaz yazarım buraya dırek dua et olur mu cok heyecan yaptım.sende tahlıl yaptırınca sonuçlarını yaz valla aklım sende cok gecıktın ve bı blırsızlk ıcındesın ama ıcım rhat kotu bısey yok sende bence :)

yarın doktorla konuşur konuşmaz yazarım buraya dırek dua et olur mu cok heyecan yaptım.sende tahlıl yaptırınca sonuçlarını yaz valla aklım sende cok gecıktın ve bı blırsızlk ıcındesın ama ıcım rhat kotu bısey yok sende bence :)
Insallah canm ikimiz icinde edicem bol bol hadi hakkimizda hayırlısı kurbanlik koyun gibi hissettim bian kendimi allah hayirli sonuclar nasib etsin insallahh:KK19:

Insallah canm ikimiz icinde edicem bol bol hadi hakkimizda hayırlısı kurbanlik koyun gibi hissettim bian kendimi allah hayirli sonuclar nasib etsin insallahh:KK19:
haha hakkaten haaa bende damgası vurulmuş bekleyen koyun gıbı hıssettım :KK53: bakalım sonumuz ne olacak acep :KK50:

X