Arkadaşlar bakarmısınız????

ebruli_30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
491
2
:uhm:Benim bir arkadaşımın tezine göre gebeliğin 11 - 14 haftalar arasında yapılan 2 li testte free beta hcg test sonucunda değer 50 nin altında olursa erkek üstünde olursa kız oluyormuş dedi bana ve bu bir çok kişide tutmuş ama özellikle 11. haftada yapılmazı baz alınıyormuş ....bu nederece doğru bilmiyorum bu testi yaptırıpta sonuca göre bebeğinin cinsiyeti tutan arkadaşlar varsa burada bizimle paylaşırlarsa sevinirim :eek: a.s.

canım bunu bende duydum benımde 50 nın altında yanı erkek c.tesı gıdıyorum doktora bakalım tutacak mı

ben de duydum böyle bişeyin doğruluk payı olduğunu ama pek inanasım gelmedi.çünkü benim 50 nin altındaydı 12. haftada. oğlum oldu ama arkadaşımın 50 nin üstünde onun da oğlu olacak.

amaaaaan kizlar ikili test sonuçlari normal çiksinda kizmiş erkekmiş o sonra da öğrenilir.

arkadaşlar bu ikili test sadece kandamı araştırıyor yoksa vajinal ultrasonda yapılıomu

amaaaaan kizlar ikili test sonuçlari normal çiksinda kizmiş erkekmiş o sonra da öğrenilir.

Tabiki canım öncelikle bebeklerimizn sağlıklı olmaları en büyük dileğimiz ama,,,bu hamileliği daha eğlenceli hale getirmek için ve fazla umut bağlamamak şartıyla bebeğimizin cinsiyetini öğrenmek için çeşitli yöntemler den birimi acaba diye,,,, başlık açtım bende,,,güzel sağlıklı bir hamilelik geçirmeniz dileğiyle,,,,kaydirigubbakcemile5

iki bebegimde de 30lu degerlerdi. ikisi de kiz. ben de tutmuyor yani. bu deger cinsiyetle degil kisinin bunyesiyle ilgili.

X