arkadaşlar bakarmısınız lütfen..!!

ALVOSAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
104
0
40
arkadaşlar.ikinci çocuğum için çalışmalara başladım.normalde adetim düzenlidir 2gün önce olmam gerekiyodu18inde 19uda bekledim bugün hala bişi yok gebelik testi yapıyorum çıkmıyor ve kasıklarımda uyuşuk bir ağrı var ama hastada olamıyorum.ayın başındada korunmamıştık birde geçen hafta olmuştu acaba geçen hafta tuttuda ondanmı çıkmıyo testte olabilirmi böyle yardımcı olun lütfen ne yapabilirim kan tahlili yaptırıyımmı bugünde olmazsam şimdiden hepinize teşekkürler...

arkadaşlar birde kan tahlili yaptırırsam kanda beta hcg ölçümümü istiycem?

evet canım kanda baktırısan beta hcg.ama sen kandan gebelik testi istiyorum dersin.Evdeki testten cıkmamış olabilir.Cıkmayan cok arkadas var burada.ınsallah bende o çıkmamış olanlardanımdır:))yeni yaptım ve negatif cıktı da.kandan baktıramazsan 2 gun sonra ev testini tekrar yap..insallah hamilesindir..

canım benim saol kan tahlili yaptırıyım.dualarım kendime olduğu kadar seninlede..inşallah hamilesindir sende..

canımcım sonucum negatif kan aldırdım arabaya bindim adet oldum azıcık yine bile sonucu alana kadar inanamadım hasta değilimdir dedim ama malesef...neyse Rabbimden her zaman hayırlısını istiyorum demekki hayırlı zaman değilmiş.birde ben yumurtlama falan takip etmeden denemiştim bu ay tecrübeli olarak deniycem inşallah benimde benim gibi herkesinde o dünya güzeli melekleri gelsin kucaklarına inşallaahhh...

X