arkadaşlar bakarmısınız lütfen bilgilerinize ihtiyacım var

M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
merhaba arkadaşlar benim sorunum şu: şimdi ben 9 aydır korunmuyorum ama hala hamilelik filan yok bu ay akıntım için ftil kullandım düzenli olarak eşimle ilişkye giriyoruz adetimde son 2 aydır düzensiz ve benim son adetim 6 temmuzdu yaklaşık 3 gündür filanda kasıklarım ve tam üst bölgede çok ağrım var sizce neden olabilir inşallah önemli bişi değildir şimdiden teşekkür ederim:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi meleğimsin
adet düzensizliği yaşadıysan son zamanlarda sanırım yumurtalıklarınla ilgili ufak bi rahatsızlıktır ağrı nedenin, yani çatlamadan kalmış bir yumurta bile ağrı yapabiliyo ( yaşadığım için biliyorum ) ya da kist oluşmuştur o ağrı yapabilir ,ayaklarını üşütmüş olabilirsin, aksine hiçbişey de olmayabilir............... kısaca demek istediğim şu ; çok ciddi bişey olmadığını düşünüyorum ama çok telaşlandıysan en iyisi doktora gidip öğrenmen

• Konu Sahibi meleğimsin
canım umarım ciddi bişiy değıldir

• Konu Sahibi meleğimsin
canım kasık ağrısı hamilelik belirtiside olabiliyo fitilide kullanmışsın hamile olma olasılığın yüksek cnm inş hamişsindir.a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin
sağolun canlarım içimi rahatlattınız

• Konu Sahibi meleğimsin
canım kasık ağrısı hamilelik belirtiside olabiliyo fitilide kullanmışsın hamile olma olasılığın yüksek cnm inş hamişsindir.a.s.

canım ayyy çok sevindirdin beni valla keşke öyle birşey olsa inşallah rabbim.a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin
canım geçmiş olsun .adet düzensizliğin varsa belki yumurtlama günündür ,ağrı ondan olabilir..hamile bile olabilirsin.benim arkadaşım iltihap için fitil kullandı birdaha ki ay hamile kaldı..umarım sende kalmışsındır canım...

• Konu Sahibi meleğimsin
canım geçmiş olsun .adet düzensizliğin varsa belki yumurtlama günündür ,ağrı ondan olabilir..hamile bile olabilirsin.benim arkadaşım iltihap için fitil kullandı birdaha ki ay hamile kaldı..umarım sende kalmışsındır canım...

canım benim çok sağol inşallah hamileyimdir bende yumurtlama günüdür diye yordum ama ilk defa oluyor böyle benimde arkadaşım ftille hamile kalmıştı ayy çok heveslendim şimdi amaa..a.s.

• Konu Sahibi meleğimsin

canım benim çok sağol inşallah hamileyimdir bende yumurtlama günüdür diye yordum ama ilk defa oluyor böyle benimde arkadaşım ftille hamile kalmıştı ayy çok heveslendim şimdi amaa..a.s.ve bunun yanında bugünde bel ağrım başladı çok feci noluyor bana ya daha adetime 12 gün var

:teytey: heyyyyy herkeşler nerde kimse yaw kimsecikler yokk muuuu???tatlicadiarzu:kahve:

arkadaşlar cvp bekliyorum sizden yardımcı olun ne olur kafayı yicem artık hala kasık ağrılarım devam ediyor daha adetime 13 gün varken başladı böyle sanki regl olmuş olaucakmışım gibi offf...şu anda 9 gün var ama hala ağrıyor birde gögüslerimi taşıyamıyorum kaya gibi ağırlık yapıyor çok şişti yani sizce bu adet belirtisi mi?kafamçokkarıştı

anlaşıldı kimse bişi yazmicak yine de teşekkür ederim

senağlamasenağlamasenağlamaallah rizasi için birileri birşeyler yazsin lütfensenağlama

canım arkadaşlar yazmışlar zaten şikayetlerin adet belirtisi de olabilir
hamilelik belirtiside olabilir. sen en iyisi bir hastaneye git kan tahlili de
yaptırabilirsin hamile olup olmadığını öğrenmek için....

sağol canım ama adet belirtisi 13 14 gün başlamazki her an regl olacakmışım gibi kan tahlili için daha erken değil mi?

canım benim adetime 8 gün var sen kan testini mi sordun yapmadım çıkarmı ki?

teşşekkürler canım yardımların için

arkadaşlar 1 haftam kaldı adetme kan tahlilinde çıkar mı? yoksa beklim mi

X