Arkadaşlar bakar mısınız lütfen

Duru7is

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
16
5
25
Adetim şuan 5 gün gecikti geciktiğim ilk gün erken gebelik idrar testi yaptım silik çizgi çıktı kan verdim beta hcg 158 çıktı 2 gün sonra tekrar kan vermem istedindi o zamanda erken gebelik idrar testi yaptım yine bu sefer çizgi koyu çıktı tekrar kan testi verdim 320 çıktı hcgm
tekrar kan vermeye gideceğim özelde ki doktor ultrason bakmıyor daha bişey görünmez diye 4hafta 5 günlük diyorlar ama gözükmüyor ultrasonda devlette belirtilerim ise devam ediyor sırt ağrım ve sık idrara çıkma hala çok fazla birde ara ara karnım ve kasığım ağrıyor bulantım 2gündür daha az ben 4 sene felan önce bir kimyasal gebelik geçirdim korkuyorum o yüzden size sormak istedim belki yaşayan vardır diye birde son adet tarihim 12 Eylül
Geç dölleme felan mı oldu da böyle ki

Eklentiler

• image.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 53
  • image.jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Değeriniz normal bence neden geç döllenme olduğunu düşündünüz? Ultrasonda da görünmez evet bu haftalarda baktırmak daha çok strese sokar, 5.haftanın sonlarına doğru giderseniz keseyi görürsünüz inşallah

Çok teşekkür ederim cevabınız için bana 4 haftalıkken kese görünür felan dediler o yüzden stres oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…