arkadaşlar arkadaşımın bebeği çok riskli dua edelim

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
merhaba arkadaşlar bir arkadaşım 7 ayın içerisinde ve dr suyunuz azaldığını söylemiş ve iki gün önceki kontrolde ise suyu kalmamış bebeğin akciğeri daha tam oluşmadığı için iki hafta beklememiz lazım demiş herşeye hazırlıklı olmalarını söylemiş bebek enfeksiyon kapmış olabilir ne kadar su içersen iç bebek tüketiyor sürahi düşün altı delik doldur ama almıyor boşa akıyor diye bir örnek vermiş haydi kızlar dua edelim inşallah bebişinede annesinede birşey olmadan atlatırlar gerçekten üzgünüm arkadaşlar:çok üzgünüm:

ahh canım benim...
çok geçmiş olsun inşallah..
bebeği alamıyorlar mı peki?

ahh canım benim...
çok geçmiş olsun inşallah..
bebeği alamıyorlar mı peki?

canım arkadaşım teşekkkür ederim bebeğin akciğeri daha oluşmamış alsalarda yaşamaz demiş dr iki hafta daha bekletecekler bakalım hayırlısı kızlar bol bol su için gerçekten bebek suyun içinde yaşıyor doktoru kızmış ona suyu az tükettiği için

geçmiş olsun inşallah kötü bir şey olmaz..
ay çok kötü oldum valla bol bol dua edelim olmaz inşallh bir şey

Çok üzüldüm umarım bişey olmadan sağlıkla gelir dünyaya...Dualarımız ufaklıkla.

çok üzüldüm cnm ya dualarımız onunla inşallah allah sağlıcakla kucagına almayı nasip eder. hamilelerin duası kabul olurmuş dualarım onunla cnm

canım benim allah bebeğini ona bağışlasın annesinden ayırmasın

inşallah bebeğini sağlıkla kucagına almayı nasip etsin rabbim..dualarım minikle ve annesiyle..lütfen moralini bozmasın...
benimde suyum fazlaymış benim de bu sebeple erken doğum riskim yüksek

arkadaşlar sağolun Allah razı olsun güzel dilekleriniz için bebişin gelişimi iki hafta geriden geliyormuş arkadaşlar buda çok üzücü bir haber inşallah hayata tutunur arkadaşlar

çok geçmiş olsun, inşallah en kısa zamanda toparlar ve sağlıklı olarak dünyaya gelir. Allah kimseye böyle acı ve stresli günler yaşatmasın, bebek bekleyen herkesin sağlıklı olarak kucağına almak nasip olsun. o minik bebişi de Allah anne ve babasına bağışlasın inşallah.

rabbim yardımcısı olsun işallah en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar doktorlar ne derse desin allahın dediği olurt

Yarattığına en güzel şekilde sahip çıkacağından eminim. Allah inşaallah hiç birine kaldıramayacağı yükler yüklemez, annesi sağlıkla bebişini kucağına alır.. amiin

cok uzuldum insallah bebegine sag slaim kavusur...

bundan 1 ay once benim de bir arkadasimin 7 aylikken suyu azalmis ve dr lar bebegi almamiz gerekiyor demisler 7.ayi doldurunca almislar...simdi 1 aydir kuvezde ama durumu cok iyi cok sukur,gelisimi de gayet guzel demisler...1 ay sonra cikacak hastanden...

insallah bu arkadasin da bebegi salgigina kavusur da kurtulur...

Rabbim yar ve yardımcıları olsun Allahım kucağına almasını nasip etsin ve herşeyden önemlisi Allahın duası üzerlerine olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…