ARKADASLAR ALLAHÜ TEALA'NIN RIZASINA KAVUSMAK ICIN BERABER ESMA-ÜL HÜSNA HERGÜN OKUMAYA NE DERSINIZ

Canim yogun olabilirler firsat buldukca insallah devam ederler okumaya...Allah razi olsun senden bizleri dualarla bulusturdun
Allah cümlemizden razı olsun .Haklısın benimki küçük bi sitemdi kimbilir hayat içinde ne koşturma içindedirler.seve seve paylaşım yapıyoruz kimbilir belki bi kardeşlerimizin duamsı ile kurtulmuş oluşacağız inşallah hayırlı sahurlar Allah tutuğumuz Oruçları kabul etsinn amin

ilk gunler cok duzenli okudum sonra biraktim Allahin izniyle duzenli okuyacagim

arkadaşlar ananemi kaybettim ...esmaları okuyorum ...giremesemde okuduğumu bilin Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin...Aminnnn...

arkadaşlar ananemi kaybettim ...esmaları okuyorum ...giremesemde okuduğumu bilin Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin...Aminnnn...
Allah rahmet eylesin amin Ananenizin mekanını Rabbim cennet eylesin .Allah yardimciniz olsun canım

Son düzenleme:
Arkadaşlar çok Afedersiniz anlamadım tam olarak.hergun esmaul Hüsna yi okuyacağız. Demi 99 gün.hergun

P ppure canim arkadas her hafta tarihlerle birlikte gunluk okuyacagimiz dualari yayinliyor. mesela bugun el-basir 112 defa

Pazartesi 06.07.2015-12.07.2015
ESMA-ÜL HÜSNA Zikir Listemiz:

Pazartesi 06.07.2015 - EL-HAKEM 68 defa
(Zikirin anlamı: Hükmeden, hakkı yerine getiren. Haklı davasını kazanması için)

Salı 07.07.15 - EL-ADL 104 defa
(Zikirin anlamı: Çok Adaletli. Adaletli olmak için)

Çarşamba 08.07.15 - EL-LÂTÎF 129 defa
(Zikirin anlamı: En ince işlerin bütün inceliklerini bilen, kullarına iyilikler ulaştıran. Dileklerin olması, kısmet ve rızık için)

Perşembe 09.07.15 - EL-HABÎR 812 defa
(Zikirin anlamı: Herşeyin iç yüzünden gizli taraflarından haberdar. Hafıza ve idrakin genişlemesi için)

Cuma 10.07.15 - EL-HALÎM 88 defa
(Zikirin anlamı: Suçlara karşı hemen ceza vermeyen yumuşak davrana, süre veren. Ahlak ve hilim güzelliği için)

Cumartesi 11.07.15 - EL-AZİM 1020 defa

(Zikirin anlamı: Çok Azametli. Sözünün tesirli ve sayırlı olmak için)

Pazar 12.07.15 - EL-ĞAFÛR 1286 defa
(Zikirin anlamı: Affı ve mağfireti pek çok. Günahların affı, kötü ahlakı bırakmak)

ALLAH (cc) kabul etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…