Arkadaslar Allah rizasi icin bana her türlü duamızın kabülü için 9999 defa fetih süresinin 1. ayetin

sahireg42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
5
3
25
Merhaba arkadaslarim benim adim Sahire ve cok uzgun bir durumdayim 07-12-2017 araba derse gircem ehliyetim icin ama ne yazakki adet oldum ve yapacagim dualar kaldi cok uzgunum agliyorum cunku allahima ses veremiyorum allah rizasi icin bana okuyabilirmisiniz cunku cok istiyorum ehliyetimi allah hepinizden razi olsun yapmassanizda razi olsun arakadaslar
saygilar sevgiler

Adet olunca Allah'a dualar edilmez mi güzel arkadaşım? Her namaz vakti namaz abdesti alıp seccadenin başına geçerek namaz süresince bekleyip esmalar okuyabilirsin. Ses veremeyeceğim diye düşünme lütfen.

Senin niyetine 199 tane okudum. Günlük, fırsat buldukça niyetine okuyup yazarım inşaAllah.

KALAN: 9.800

Allah sizden razi olsun guzel kalbi arkadasim nekadar tessekur etsem azdir allahim sizi herzaman guldursun rabbim ne guzel insanlar yaratmis iyki varsiniz

Hastane de yatan Babam icin dua eder misiniz bir ayetel kursi okur musunuz hakkinizi nolur helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…