Arkadaşlar acillll yardımmmmm

yellkell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
28
3
26
Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz
21 nisanda benim regl olmam lazımdı ve o gün sancılarım vardı ama o gün erkek arkadaşımla birşeyler yaşadık ilişkiye girmedik sürtünmeler yaşadık elime bir sıvısı geldi ama içime girip girmediğinden emin değildim stres yaptım regl olamadım ayın 23ünde ella içtim ve 4 saat sonra kanamam geldi 5 gün sürdü(reglimde 5 gün sürer)
ne kanaması olduğunu bilmediğimden korkuyordum ara ara midem bulanıyordu korktum doktora gittim 15 gün sonra doktor gebe değilsin dedi bugün tarihe göre regl olmam lazım ama midem bulanıyor korkuyorum sizce gebelik varmıdır ve boşalma olmadı sizce elime gelen zevk suyuysa içime girme ihtimali varsa gebe kalmış olabilirmiyim ellada içtim

Ella içmissin zaten gebe değisindir.Bu şekilde gebe kalmak zor ama gebeysende ella içmissin .Tabi ilişkısen sonra üç gün içinde bir tane içmek yeterli.Stres yapma stresten regli olamıyosun ve içtiğin ilaç hormonel ilaç.Adet döngünün değişmesi normal

İçimi rahatlattınız çok sağolun gerçekten düşündükçe kafayı yiyorum korkuyorum

Tebrik ederim. Allah saglikla kucaginiza almayi nasip eylesin. Genelde bu yolla partneriyle yakinlasanlarin cogul gebeligi oldu, ikiz, ucuz gibi. Doktora ragmen gebe miyim diye soran bir arkadas vardi hic unutmam, dorduz dogurmustu.

Ben sizin ikiz gebelik yasadiginizi dusunuyorum. Dogum cantaniz benden hediye.

İçimi rahatlattınız çok sağolun gerçekten düşündükçe kafayı yiyorum korkuyorum
Korkma canım hamıle kalmak o kadar kolay bısey degıl1000 de 1 ihtimal bence sürtünerek hamile kalmakve önlemde almıssın ilaç içerek .ella da senede 3 ten fazla içmel doğru değil diye biliyorum buarada.Şimdi bnce sakinleşin

Tam sakinleşiyim dedim yukarıdaki bayan hamilesin demiş iyicene tribe girdim kafayı yicem

Merhaba bayanlar benim normalde bata 7 gün var ama belirtim olunca dayanamadım erken gebelik testi yaptım bu şekilde sanki hayalet çizgi mi var bana mı öyle geliyor yardımcı olur musunuz lütfen sizde de gören varmı acaba hamile miyim

Sana şaka yapıyor canım dalga geçyor senınle
Bu saatte rahatsız ediyorum ama ben yine çok strese girdim regl hala olamadım doktor bana bu ay olmayabilir yada gecikebilirsin demişti 21 inde refl olmuş olmam lazımdı ama olamadım vede şuan başım ağrıyor midem bulanıyor korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…