arkadaşlar acil yardım edin lütfen ???

nisanli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
28
0
arkadaşlar eşim ile işi dolaysıyla fazla beraber olamıyorz.geçen ayın 16 sında beraber olduk.bir kaç gündür kasıklarımda çok ağrı oluyordu bende dün doktora gittim.doktor ultrasyonla baktı rahim kalınlaşması var dedi.ilişkiden 22 gün sonra doktor gittim yani. rahim kalınlaşamsı ve rahim dönüklüğü var dedi.önemli bişe değil dedi.ilaç bile vermedi.korktuğum için eltim de yanımdaydı o yüzden doktorada bişe sormak istemedim.acaba hamile olsam? 22 günlük ultrasyonda görebilirmiydi doktor? yada bana dermiydi hamilesin sen diye? yaa kızlar burda çok yanlız kaldım kaynanamada bişe soramıyorum çok yobaz bu konularda...bende çok cahilim yardım edin lütfen.

nickin nişanlı medeni halin bekar
evli değilsin sanırım ve acaba hamileyim diye tereddütte mi düştün ?

22 gun var olsa cıkarr benm tupbebektı 18 gun cıktıı.. ama yınede olsa dr varr dııkkat et ederdıı..

kanda gebelik testi yaptır bazen yeni dönemlerde gözükemye biliyo .umarım dildiğin gibi olur.

adet tarihhin nezaman cnmm ona göre yorum yapabilirm:)

adet tarihim hep 2-3 gün erken yada geç olabiliyor ama bu ay hesaplarıma göre 16 sında olmam gerekiyor geçen aykı 3 günlük gecikmemi koyarsam.ama belirtiler başladı.erken de olabilirim eğer olursam.belirtiler başaldı.ama hamileliktende olabilir mi acaba ?

şimdi şöle bşy var gecen ay ayın 16 sında birlikte olduysan adet olmadan bigün önce falanmı birlikte oldunuz.. eger öyleyse hamile olman imkansız gibi bşy..
yok eger adetin ilk gününden itibaren 16. gününde birlikte olduysan eşinle hamile kalam olasılıgın yüksek.
belirtiler konusunda kimisinin erken belirtileri oluyo kimisinin hiç olmuyo bünye meselesi sanırım:)

nickin nişanlı medeni halin bekar
evli değilsin sanırım ve acaba hamileyim diye tereddütte mi düştün ?

arkadas bunu sormamış ki belki nickini değiştirmedi hafiyeliğe ne gerek var anlamadım sadece yardım istiyor soru soruyor soruya soruyla karşılık verilmemeli..

peki 22 günlükken doktor göremezmiydi ultrasyonda ? Yada bi şekilde anlayamaz mı ? Bir daha gitsem mi doktora? Yada idrar testi yapsam tekrar çıkar mı ? aradan 24-25 gün geçti idrar testinde çıkar mı ? geçen ay da yaptım negatif çıktı.Şimdide adetimi beklemeden yapsam doğru sonuç verir mi =?

ultrasonda görmesi için 1 ay dolması lazım cnm yani ultrasonda göremez ..kan testi yapmadımı doktor eger yaptıysa ordan kesin sonuc çıkar.. istiyosan yaırn evde test yap için rahat etmesse kan testi yaparsın ama bence gerek yok adetin geçmesini bekle:)

peki 25 günlük gebelik idrar testinde kesin çıkar mı ? minikgelin sen bana çok yardımcı oldun geçen ayda çok teşekkür ederim.

peki 25 günlük gebelik idrar testinde kesin çıkar mı ? minikgelin sen bana çok yardımcı oldun geçen ayda çok teşekkür ederim.

yok cnm nedemek bildigim bşyse zevkle cvplarım:)
çıkma olasılıgı var cnmm adetine 5 gün kala yapıpta teste çıkan oluyor.. bende yaırn yapcam evde test benimde adetime 3-4 gün kalıyo:)

yok cnm nedemek bildigim bşyse zevkle cvplarım:)
çıkma olasılıgı var cnmm adetine 5 gün kala yapıpta teste çıkan oluyor.. bende yaırn yapcam evde test benimde adetime 3-4 gün kalıyo:)

peki idrar testinden kesin sonuç alabilmem için ilişkiden sonra kaç gün geçmesi gerekiyor ?

canım benim şimdi ayın 16 sında adet olmam gerekiyor.Belirtilerde başladı zaten.Yani ayın 26 sında idrar testi yaparsam doğru sonuç alırım diyorsun öyle mi ?

kesin dogru sonuç istiyorsan aynen anladıgın gibi yapmalısın.. ama diyorum ya adetten 3-5 gün önce yapıpta sonucu pozitif çıkan oluyor..

arkadas bunu sormamış ki belki nickini değiştirmedi hafiyeliğe ne gerek var anlamadım sadece yardım istiyor soru soruyor soruya soruyla karşılık verilmemeli..

e peki kendisi dururken bana cevap vermek sizin ne haddinize

savunma avukat olmaya ne gerek var anlamadım

:82:

kesin dogru sonuç istiyorsan aynen anladıgın gibi yapmalısın.. ama diyorum ya adetten 3-5 gün önce yapıpta sonucu pozitif çıkan oluyor..

Bide canım biliyorsun bende sanırsam üstüne görme sorunu da var.Annem de de olmuş zamanında acaba irsimi...şimdi ayın 16 sında adet görürsem ve 26 sında test yapsam yine kesin sonuç alırmıyım? yani üstüne görme olayı değiştirir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…