arkadaşlar acil yardım edin lütfen ???

Bide canım biliyorsun bende sanırsam üstüne görme sorunu da var.Annem de de olmuş zamanında acaba irsimi...şimdi ayın 16 sında adet görürsem ve 26 sında test yapsam yine kesin sonuç alırmıyım? yani üstüne görme olayı değiştirir mi ?

üstüne görme olayı adet gibi deilki cnmm .. adet tarihlerinde oluyor ama kan çok gelmiyor.. kahve yada pembe akıntı şeklinde ped kirlenmiycek şekilde geliyor.. yani öle bşy olsa ayırt edersin..bide annende öle oldu diye sendede öle olcak diye bi şart yok.. genetikle alakası yok yani bünyeye baglı:)

üstüne görme olayı adet gibi deilki cnmm .. adet tarihlerinde oluyor ama kan çok gelmiyor.. kahve yada pembe akıntı şeklinde ped kirlenmiycek şekilde geliyor.. yani öle bşy olsa ayırt edersin..bide annende öle oldu diye sendede öle olcak diye bi şart yok.. genetikle alakası yok yani bünyeye baglı:)

ben son adetimi gününde ve sancılı bir şekilde oldum.ve her zamankinden birazdaha fazla akıntı oldu ve normalden uzun sürdü...üstüne görme gibi bişe olamaz dimi canım?

ben son adetimi gününde ve sancılı bir şekilde oldum.ve her zamankinden birazdaha fazla akıntı oldu ve normalden uzun sürdü...üstüne görme gibi bişe olamaz dimi canım?

madem doktora gittin ordada supelerin vardi yaptirsaydiniz bi kan testi betahcg
eger rahim kalinlasmissa gebelik olma ihtimali yuksektir..
e bide nadir iliski oluyormus bu kadar az iliski sayisina gore hamile kalabilmek buyuk sans
olduysada dogur gitsin ne olacakki
sende kafana taktigin seye bak olacaksa olur zaten
kocam\ndan yaptin sanki yabancidanmi

X