arkadaşlar,acil,çok tedirginim:(

serheng

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2008
61
3
herkese merhaba arkadaşlar. adetime daha 1 hafta var, az önce akıntıyla karışık kan geldi biraz.dün de eşimle ilişki de bulunmuştuk. ne olduğunu anlayamadım, ara kanama olabilir mi acaba? ya da ilişki sonrası bi kanama olabilir mi? daha salı günü doktordaydım,rahimde ve yumurtalıklarda bi problem olmadığını söyledi. inanılmaz tedirginim,ilk defa böyle bişi başıma geliyo,ellerim titriyo şu anda..bebiş istiyoruz,3 aydır da korunmuyoruz. ne olabilir,nolur yardım edin

cnm üzülme benimde bikere senin gibi oldu doktor stresten gerçekleşmiş olabilecegini söyledi dilerim inş.seninde bebişin olur bende 1 senedir istiyom ama olmuyo işte benimde doktorum yumurtalarımda ve rahimimde hiçbir sorun olmadığını söyledi eşimindede hiçbir sorun yok ama bebişimiz olmuyo işte

inşallah canımAllah sana da en kısa zamanda bi bebiş verir inşallah.p.tesi doktora gidicem olmazsa,hayırlısı artık.

canım benimde öyle olmuştu ve 1 gün sonrasına adet oldum korkacaka bir şey yok.:teselli:

canım sana bi öneri verecem senin ve eşinde bir şey yoksa benim yaptığımı dene bana da bi aile büyüğü dedi maydanozu bi tencerede iyice kaynat ve onu kavaya dök üzerine biraz daha sıcak su ekle üzerinde otur yumurtalığını üşütmüşsende olmuyor .sıcak olduğu zaman kalk ve tekrar otur bunu 1 saate kadar uygula ve takdir allahın ben yaptım ve şimdi 6 haftalık hamileyim bir senedir nerdeyse istiyorduk ve allahın takdiri bu ay nasip etti.benden sana bir öneri.yaparsın yapmasın senin bileceğin iş ama allah tüm isteyenlerin gönlüne göre verir inş.

canım sana bi öneri verecem senin ve eşinde bir şey yoksa benim yaptığımı dene bana da bi aile büyüğü dedi maydanozu bi tencerede iyice kaynat ve onu kovaya dök üzerine biraz daha sıcak su ekle üzerinde otur yumurtalığını üşütmüşsende olmuyor .sıcak olduğu zaman kalk ve tekrar otur bunu 1 saate kadar uygula ve takdir allahın ben yaptım ve şimdi 6 haftalık hamileyim bir senedir nerdeyse istiyorduk ve allahın takdiri bu ay nasip etti.benden sana bir öneri.yaparsın yapmasın senin bileceğin iş ama allah tüm isteyenlerin gönlüne göre verir inş.

merhaba arkadaşlar..ben yenı üye oldum...geçen hafta rahım filmi çektırecektım ve çok korkuyordum..internetten araştırırken forumu buldum ve rahım fılmı çektırenlerın düşüncelerını okudum..bıraz rahatlamıştım..veee fılmı gecen hafta cektırdım...hıç acımadı hıç korkulacak bırsey degılmış...bızde 1yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor allah ınsallah enkısa surede herkese nasıp eder.

merhaba, bence adetine kadar eşinle birlikte olma artık derim çünkü bir sürpriz olup hamile kalmış olabilirsin geçtiğimiz günlerde ve yerleşme kanaması olabilir kanaman, tabii ümitlendirmek istemem ama böyle bir olasılık olabilir...bir de yakında doktora gitmişsin neden göremedi böyle birşey varsa diye düşünebilirsin, daha çok minik olduğu için ve hatta rahmine o dönemde henüz yerleşmemiştir o nedenle görememiştir doktor canım..
umarım hamişsindir...eşinle birlikte olma dememin sebebi, kanamayı tetikleyebilir birliktelik o nedenle...umarım hayırlı haberler veririsin...sevgiler

haa birde sakın hamile olup olmadığın kesinleşmeden yukarıda bir arkadaşın bahsettiği maydonoz kürünü yapayım deme...tehlikeli olabilir, çünkü o kür rahimdeki iltihap vs...temizleyen bişi...allah korusun hamişsen eğer bebişe tamda tutunma sırasında zarar verebilirsin...

bunu bende biliyorum doktorum yumurtalama takibine alacak beni adetin 5.günü yumurtalama takibine alınca deniycem bakarsın tutarr çok saol canm...:teytey:

bunu bende biliyorum doktorum yumurtalama takibine alacak beni adetin 5.günü yumurtalama takibine alınca deniycem bakarsın tutarr çok saol canm...

merhaba arkadaşlar.ilk kez yazıyorum.aynı dertleri paylaşanlar için çok güzel bir yer.çok üzülüp kafamı taktığım bir çok konuda yalnız olmadığımı farkettim sayenizde.hepinize çok teşekkür ederim.benim sorunum rahimimin boyun kısmında 5 cm.lik bir miyomumun olması.2 senelik evliyim.çocuğum yok henüz.3 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı.ve ben miyomum olduğu için çocuğum olmayacağını düşünüyordum.ama miyomu olan hamişlerin yazılarını gördüm.o yüzden umudumu kaybetmedim daha.bakalım kısmet.bu ayki adetim 1 gün gecikti bakalım kısmet.heyecanlıyım bekliyorum.miyomu olanlardan cvp alabilirsem çok sevinirim.bu aralar desteğe çok ihtiyacım var.teşekkürler.

canim gecmis olsun ama bence öyle aklina kötü seyler getirme...adet oncesi olabiliyor bazen once akintiyla karisiik geliyor sonra adet geliyor insallah öyledir ve insallah kötü bisey olmaz ....sevgiler..

arkadaşlar ben hala adet olmadım. ve 5 gündür pembe akıntım devam ediyo. p.tesi doktora gittim,kan testi yapıldı,aradığımda negatif dediler ama henüz tahlil sonucumu görmedim ben. bu akşam 5 te doktordan öğrenicem sonucumu. çok stres oldum ya acaba hamilemiyim? yani kan testi erken yapıldığı için negatif olabilir mi?

selam kızlar
ya bu maydonoz kürünü adetten sonra ben de yapmak istiyorum hergün mü yapmak gerekiyo bu kürü yoksa 1 defa yapmak yeterli midir?

arkadaşlar sonuç negatif . ilk defa böyle bişi başıma geldi. 4 gün yerleşme kanamasına benzer lekelenme yaşadım ve dün adet oldum. dün doktora gittim, 2 hormon değerim çok yüksek,LH normalde 1,0-11,4 arasında olması gerekirken 32,74 çıktı. Estradiol ( östrojen) ise 43,8-211 arasında olması gerekirken 630 çıktı. yarın tekrar tahlil yapılacak. inanılmaz canım sıkıldı. ayrıca 33 mm kistim varmış,1 ay doğum kontrol hapı kullanıcam,yani şimdilik.daha da uzayabilir bu süre. yarın tekrar bakacak bu hormonlara. yarını bekliyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…