arkadaşlar acil cevap lütfen

SiremimS

İremim~Eslemim
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
11.270
1.279
arkadaşlar 6+6yım gebeliğimde ve akşam bir başlıyor karnımda şişkinlik ve gaz gce yatana kadar gurul gurul çok rahatsız ediyor benim gibi gebeliğinde böyle sıkıntı çekenler oldu mu acaba allaha şükür ne miğde bulantım ne baş dönmem başka hiçbir sıkıntım yok tek sıkıntım işte bu gaz ve şişkinliğim bunu çıkartmak için ne yapmalıyım bilgisi olan varsa lütfen paylaşınn bu arada başka bir soru daha madensuyu içmek zararlı mı gebelikte?

canım bende 7. haftaya kadar vardı..şimdi 8 haftalığız o şişkinlik kayboldu bende anlamadım...ben maden suyu içemiyorum feci bulantı yapıyor...hatta arada kendimi patlayacakmış gibi hissediyordum....şu anda karnım eski haline döndü...

yani içilebilniyor mu canım maden suyuuu içsem sakıncası var mııı acaba

bende 5 haftalık hamileyim gaz problemim çok.çaresini bilen yokmu kızlar.

canım banada olmuştu geçti dr metsil diye bi ilaç alabilirsin dedi ama gerek kalmadı.. kendini sıcak tut üşütmemeye çalış ben iki tane çorap giyiyorum:-) maden suyunun zararı yok günde bir tane faydası bile varmış..

canım bende 5+6 haftalık hamişim aynı sorun bende de var karnım taş gibi şiş durumda inmiyo cok rahatsız ediyo ama sade maden suyu içemiyorum maden suyunun zararı yok aşırıya kaçmamak sartı ile faydalı içinde minareller var

canım bende 5+6 haftalık hamişim aynı sorun bende de var karnım taş gibi şiş durumda inmiyo cok rahatsız ediyo ama sade maden suyu içemiyorum maden suyunun zararı yok aşırıya kaçmamak sartı ile faydalı içinde minareller var

sağol canım blgin için bu arada aklıma ne geldi actıva ya yoğurt varya onu mu yesek acaba canım bu arada haziran annesi olmuycakmısın gelsene oraya sende

mrb ben maden suyunu ıcıyorum ıyıde gelıyo arastırdım herhangı bır sakıncası yok arkadasım ıcebılırsın

arkadaşlar 6+6yım gebeliğimde ve akşam bir başlıyor karnımda şişkinlik ve gaz gce yatana kadar gurul gurul çok rahatsız ediyor benim gibi gebeliğinde böyle sıkıntı çekenler oldu mu acaba allaha şükür ne miğde bulantım ne baş dönmem başka hiçbir sıkıntım yok tek sıkıntım işte bu gaz ve şişkinliğim bunu çıkartmak için ne yapmalıyım bilgisi olan varsa lütfen paylaşınn bu arada başka bir soru daha madensuyu içmek zararlı mı gebelikte?

canım bende 7+1 im ve bendede senin cektiğin sıkıntıların aynıları var bende nedenini bilemiyorum ve çözümde bulamıyorum :teselli:

canım bende 7+1 im ve bendede senin cektiğin sıkıntıların aynıları var bende nedenini bilemiyorum ve çözümde bulamıyorum :teselli:

vala canım bu sıkıntı çok kötü doktora gidince soracağım bi önerisi olursa sanada sölerim

merhaba ben nette arastırdım maden suyunun hiç bir zararı yokmuş ben arada içiyorum.aktıvya yoğurt bence yemeyin çünkü onun içinde müsli gibi şeyler var midenizi bozarbililir.afedersiniz ama sürekli wc ye gitmek zorunda kalırsınız.çünkü o kabızlık içinde yenen bir sey.

bence doktorunu ara ve söyle ama şu konuda yardım edebilirim ben hamileliğim boyunca soda içtim içine tuz ve limon koyuyodum tansiyonumu dengelesin die sanırım yediklerinden kaynaklanıyo biraz dikkat et

X