arkadaşkar sizlerden çok özür diliyorum ama mecburum hakkınızı helal edin....

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.266
27
Benim canım arkadaşlarım ben 3 ay önce hamileliğimin 35.haftasında bebeğimi kaybetmiştim Allah hepinizden razı olsun bana çok destek oldunuz ama ben bu olayı bir türlü kafamdan atamıyorum düşündümki bu sitede dahil hamilelikle ilgili bebeklerle ilgili herşeyi kafamdan çıkarmam lazım taki yeni bir gebelik olana kadar tabi Allah nasip ederse yoksa inan ben toparlıyamıycam aklım fikrim hep bu olay oluyo hakkınızı helal edin ve beni affedin eminim beni çok iyi anlayacak olan arkadaşlar olacak.İnşallah 3-4 ay sora güzel haberlerle sizlere yeniden merhaba derim dualarınızı eksik etmeyin

üzülme canım..rabbimin elbet bildiği birşey vardır..bende iki tane evladımı kaybettim..inanki acısı hala içimde ama şuan 8 yaşında dünya yakışıklısı oğlum ve yeniden anne adayıyım...rabbimden herşeyin hayırlısını dile canım..ve umarım güzel haberlerle aramıza yeniden katılırsın...alllaha emanet ol canım...

canım benim yaa çok üzüldüm hayatıum.allah yardımcın olsun allah hiçkimseyi evlat acısıyla sınamasın.alahım sana ve isteyenlere tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin....

canım benim dualarımız seninle.
ALLAH 'IM hayırlısını versin.elbette herşeyde bir hayır olduğu gibi bundada bir hayır vardır.
kendine iyi bak tatlım

ne diyebilirizkii cnmmmmmmmmm Allah yardımcın olsunnnnn

varsada hakkımız helali hoşşş olsun

canım benim isabet bi karar olmuş en iyisi kendini bu olaylardan uzak tut okuma başka şeylerle ilgilen ve dua ett

Rabbim zamanı geldiğinde yeniden sevindirecektir eminim
keşke gitmesem burda farklı yerlere takılıp kafanı dağıtabilrisin aslında
ama en iyisinide sen bilirsin Allah yardımcın olsun canım

Yeşimcim kader arkadaşimizdin sen tabiki helal olsun.bencede doğru olabilir.inşallah güzel haberlerle bekliyoruz seni.yeni topiğimizde hamilelik adiyla toplaniriz inşallah

Yeşimnur canım, Rabbim hakkında hayırlısı versin. seni çok iyi anlıyorum ve doğru bir karar vermişsin bence.. her ne kadar acısı içinden çıkmasada biraz başka şeylerle ilgilenip düşüncelerini dağıtmak iyi gelir, dilerim kendini fazla özletmeden güzel haberlerle geri dönersin. Dualarım seninle canım arkadaşım.

BEBEĞİN CENNETTE.......
Canım önce başın sağolsun. acının derecesi her ne olursa olsun ayakta kalmalısın. senin adına inan çok üzüldüm. başıma gelmedi ama bende 10 senedir özlemini çekiyordum, bilirim biraz. şükür şuan 7 aylık hamileyim. umarım sende istediğine bir an önce kavuşursun.

hakkında hayırlısı olsun canım.. aslında iyi olur kafanı daıt.. buralrda okudukça aklından çıkmaz canım.. Rabbim gönlüne göre versin.. iyi haberlerle dönmen dileğiyle..

kendince bir karar vermişsin. bence doğruda yapmışsın...
hep aynı şeyleri düşünmek aynı olayı tekrar tekrar yaşıyormuş gibi yıpratır insanı...
temennim en kısa sürede bu olumsuz olayın üzerindeki etkilerini atarsın. inşallah yeni bir bebiş de yarana merhem olur...

cnm benim dualarimiz seninle isallah buraya donusun bir bebis haberiyle muhtesem olur unutmaki bu gunler gececek ve yeni yavruya kavusacaksin bitanem allah yardimcin olsun

kendini nasıl rahat hissedeceksen onu yap
inşallah en kısa zamanda allah yeniden bir bebiş daha nasip eder canım
k.i.bak

Canım öncelikle tekrardan başın sağolsun:çok üzgünüm: Rabbim yardımcınız olsun en kısa zamanda yeniden anne olmayı nasip etsin inşallah,,,sizi bir anne olarak çok iyi anlıyor ve hak veriyorum Allah sabır versin:Saruboceq: en kıza zamanda atlatmanız dileğiyle,,,,

X