Arkadaşımızın abisi için 41 yasin-i şerif

Aynen walla bende de var
Bende de mevcut canım 73 kiloydum kilo vermeye çalisiyorum 66 olmuşum ancak dikkat etmezsem alip başını gider kilom biliyorum. Pco herseyle baglantilı Rabbim yardimcimiz olsun prolaktin hormonun normal ise degeri canım incir ile tarcın tuket bacım birazda olsa fayda görmustum ben ancak prolaktin hormon yuksekse incir tüketme hormonun daha cok artmasına neden olur.

Ben aktardan aldım, soğuk sıkım diyeceksin benimki bioil marka güvendiğin bir yerden al, sabah akşam 1 bardak suya 5 6 damla koyup aç karna içeceksin
Tamam canım Allah razı olsun alıp başlayayım mı hemen yoksa adet olup bittikten sonra mı başlayayım sanırım az kaldı adetime tam günü olmadığı için

Canım hiç değerlerimi ölçtürmedim ben zaten bu teşhis koyulalı daha 2 ay olacak hep tedavilerim yarım kaldı inşallah Ramazan’dan sonra tam teşkilatlı bi şekilde hormonlarıma baktırmak istiyorum neyim var neyim Yok diye Amin canım Rabbim yardımcımız olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…