Arkadaşımızın abisi için 41 yasin-i şerif

İnsAllah canim takip derken büyülüyor zaten benimkiler hiç ilaç kullanacağım o şekilde takip ettireceğim.. sen ilacsiz yaptircaksan lh testi veya ateş ölçümü ile kendin yapabilirsin
Aslında ovülasyon testi de almıştım canım ama bi türlü nasip olmamıştı onuda yaparım inşallah önümüzde ki ay başka bi aksilik çıkmazsa tabi

5 tane daha aldım canım suan haşadım çıkmış vaziyetteyim eve zor attım kendimi ayaklarımın ici horon tepiyor : ) persembeye kadar okurum insallah

Canım yorgunsun bide bana okuyorsun helal et hakkını
Helal olsun canım dert etme kendine biraz dinlenince geçer yorgunlugum. Bir haýr isine başlaniyorsa tez zamanda tamamlamak gerek bekletmeyi sevmem asla ve karşimdaki insanı da bekletmek istemem ne kadar cabuk olursa o kadar iyi olur, takıntılik huymu bilmiyorum benim icin görev veriliyorsa tez zamanda tamamlayıp iletmek isterim. Günluk hayatimda da bu böyle zaruri durumlar dısında yardimci olmaya cabalırim.

Aynı ben yapacağım herşeyi zamanında yapmaya özen gösteririm ki üstümde hak kalmasın sonra ne olur ne olmaz okuyamazsam yapamazsam hakla gitmek istemem Allah razı olsun Rabbimde sana yardımcı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…