arkadasimin pleasntasi yanlis yerdeymis. hamileligini yatarak geciriyor. yardim.

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
arkadaslar benim bir arkadasim var. 12. haftasinda plesantanin olmasi gerektigi yerde olmadigi goruldu. aslinda bu daha once tespit edilebiliyormus. ama buradaki doktor 12. hafta yani en kritik haftada teshis etmis. o gunden beridir yatiyor. banyoya kalkmasi bile yasak. 2 defa siddetli kanamasi oldu. bu durumda olan var mi?

benim plesanta öndeydi ama farklı yerde durmasını hiç duymadım...
yinede kontrollere sık sık gitsin takipte olsun sürekli...
Allah kolaylık versin umarım bir sorun olmaz...

plesanta doğru yerde ama şubata kadar yatıcam yatarak geçiricem hamileliğimi dün akşam kanamayla yine hastanelik oldum bu 2inci oluyor doktor baktı bebek sağlıklı kalp atıyor gelişimi devam edişyor ama kanama neden oluyor çözemiyorlar sabah çıktım yine hastaneden kadın deli olucak neden neden diye ben ayrı bir haldeyim ekime kadar kesin yatış sadece tuvalet izni var bende nedeni bulunamıyor sanırım bendede böyle bir problem var

canim ya cok gecmis olsun. cok dikkat et. benim arkadasin da iki defa oldu kanamasi. ilkinde cok gelmisti kan. ve kirmiziydi.

yazik simdi hu gurbet elde ne annesi var ne babasi. esi bakiyor. kalkmak yasak. tovbe yarabbim boyle de zor. bugun ziyaretine gidecem. Allah sabir versin canim sana da. insan ne umutlarla hamile kaliyor.

onun eger 7. aya geldiklerinde bebegin gelisimine zarar verdigi gorurlerse direkt sezeryan ile alinacak bebek. yani disarisa yasamaya baslayacak. yok zarar vermezse 9 ay yatarak bebegini bekleyecek. Allah hayirlisini versin. cok zor.

ilac vs verdi mi canim sana?

canımmm progestan verdi vajinadan günde 6 tane 6 ayıma kadar kullanıcam ekime kadar kesin yatarak geçicek ama doktorumun dediği sanırım 9 ay boyunca böyle gidicek o yüzden devamlı kontrol altında tutulucaksın yatarak geçicek doğuma kadar isyan etmiyorum artık allahım güç versin hepimize hep derdin ah bir hamile kalsam kalmakla bitmiyormuş yeni öğrendim panik atak olucam artık her dakika acaba ne olucak diye bekliyoruz acaba bu gece yine hastanedemi geçicek diye benimde kahverengi lekelerim vardı dün akşam bi baktım kırmızı kanama var çarşafa geçmiş şortlarım iççamaşırım atladığımız gibi hastaneye ve tam 3 hastane gezdim hiç biri kabul etmedi beni doktorum istanbuldaydı onu çağırttılar ve kadın yetişti ama hız sınrırı aşıp gelmiş hastaneye sağolsun kayınvalidem var oda olmasa halim ne olurdu bilmiyorum herşey yasak yemek tepsiyel önüme geliyor önümden kalkıyor allahım düşmanımın başına bile vermesin.galiba benimde öyle olucak 7 ayıma girince sezeryan ile alıcaklar bebeği ama 6 ıncı aydan sonra düzelme olursa 9 uncu ayımı doldurmamı bekliycekler doktor 9 ayı 1 gün geçsin hemen sezeryana alıcam dedi ağlamak üzülmek sinir stres bağırmak herşey yasak yasaklar listesi o kadar uzun ki .allahım hepimize güç versin

Son düzenleyen: Moderatör:

canim Allah sabir versin. dayanma gucu versin. gercekten haklisin. hamilke kalmak hicbirseymis. asil sorun gerideymis. simdi bunu ya=siyoruz bebek dogunca kimbilir neler gelecek basimiza ama en onemlisi ne biliyor musun? Allah dermansiz dert vermesin. simdi yatarak falan geciriyorsun. bebegini senin gibi doguran cok insan var/. Allah emeklerini bosa cikarmasin. canim bilgisayara cok yaklasma. yani ne bileyim cok artti. bilgisayar kucagimizda.

Allah esirgesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…