Arkadaşımın anlamsız hareketleri

Kıskançlık sezdim . Ondan bu tavırları .

Ama sizde de sanki biraz fazla açıksözlülük var . Tabiki bize “bi şeyler hazırlayayım “ diyen birine hazırlama deriz lafın gelişi evinize ilk gelişi bebeklisiniz anlıyorum çok zor ama o zaman kabul etmicektiniz . Bebeğe temas etmemek şartı falan demişsiniz ben eğer arkadaşımla bu kadar samimiysem bunu bana dese alınırdım sanırım ( ama ben tabi küçük bebekleri kucağıma almıyorum uzaktan seviyorum )

Üstelik kadın taa nerelerden geliyor vallahi ben acıdım kadına.Bu sıcakta 3 otobüs değiştir,onca yolu yürü üstelik yanında bi de küçük çocuk.Kadin senin bebeğini görmeye geliyor( belki hediye vs de aldi)kahvaltı haxirlayamam ne demek ya.Ben olsam böyle biriyle arkadaş kalmayı bırak selam dahi vermem

Aklımdan geçenleri yazmışsınız yani aslında konu sahibinin lafları hareketleri bence arkadaşını hırçınlaştırmış . Arkadaşım 3 otobüs uzaklıktan gelecek bana kahvaltı hazırla diyecek hazırlayamam dicem? Çok utanırım . Nerde kaldı samimiyet ? İnsana yedi yabancıya bile yapamam edemem demez . Yok çocuğumu sevme yok şöyle böyle ben konu sahibi biri ile arkadaşlık yapamazdım

Ben kendi çocuğum hariç hiç kimsenin çocuğunu öpmem (yeğenlerim de dahil)banane yani.uzaktan severim
Çoğu kişinin de böyle olduğunu düşünüyorum
Konu sahibi saçmalamış resmen

Arkadaşınızla aranızda kültür farkı var sanırım. Onun sus diye kestirmesi kendince bir şirinlik gülmeniz hoşuna giderdi o öyle diyince. Siz birbirinizi tolere edemeyecek kadar farklı insanlarsınız.
Bi kahvaltı hazırlanabilirdi kolay yoldan oda yanına simit poğaça alsa güzel bir muhabbetle vakit geçirebilirdiniz.
Bunun dışında arkadaşınızın yaptığı hareketler söylediği sözler benim bile sinirlerimi zıplattı.
Ben tahammül edemem tarzım bir insan değil.

Bu patavatsızlık falan değil hanımefendi, bildiğiniz ruh hastası. Sakın evinize sokmayın bu kadını bir daha. Böylesi iftira da atar, dedikodunuzu da yapar.

Ben kardeşimle bile bu şekilde konuşamam kes konuşma vs. tarzı. Yazdığınızdan çok saygısız haset kıskanç umursamaz bir profil çıkıyor. Bu tarz insanlardan anlayış idrak beklememek lazım. En temizi muhatap olmayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…