arkadaşıma düğünde takı

nomadd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2012
995
234
selamlar,
hanımlar önümüzdeki hafta arkadaşım evleniyor. çok samimiyetim yok ama sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi. uzun yıllardır tanıyorum ama çok fazla görüşmeyiz genelde ve evlenip şehir dışına gidiyor.
bende 6 ay önce evlendim bu arkadaş sadece kına geceme geldi, düğünüme gelmedi akşam olmasına rağmen düğünüm işini bahane etti.
neyse kınama geldi hediyesini falan görmedim. boş oynadı gitti, hediye takı vs görmedim. dert mi diyceksiniz hayır değil bulunması yeter bu güzel günümde.
arkadaşın önümüzdeki hafta düğünü var. ben iki tane çok şık servis tabağı aldım hediye ettim. (o bana böyle bir hediye de getirmedi) kına ve düğünü aynı gün olacak. sizce takı takmalıyım? düğününe gidicem ama takı takmamam abest olur diye düşünüyorum.. taksamda tuhaf, çünkü o arkadaş çalıştığı halde ben ondan birşey görmedim. sizce ne yapmalıyım :26:

kesinlikle takma o sana takmıs mı canım bosver sonradan pişman olursun

gerek yok düşünmesi lazımdı 6 sonrada kendi evlenecek getirmesi lazımdı. düşüncesizmiş bence

böyle şeylerde üçün beşin lafı olmaz bana takındığı tavır ve hediyesiz olması(bari bir fincan takımı alsaydı) hoş gelmedi bana ..

bu yüzden hediyeni almışsın sana düşeni yapmışsın. İki salın oyna geri gel

bende öyle yapıcam teşekkürler

çok teşekkürler, dediğiniz gibi de olabilir haklısınız.

Merhaba hanımlar,

Özetle konuya geçiyorum, üniversiteden arkadaşımın yarın düğünü var, ve benim bulunduğum şehirden 3 saat uzak bir şehirde yaşıyor.Düğün için bulunduğu şehire gidicem doğal olarak..Ama hala takı konusunda karar veremedim..Çünkü kırk yılın başında babam benden borç istedi ..Çeyrek altın alıcaktım, ama elimde param kalmıyor..Ve maaşa 3 hafta var..ne yapsam bilemedim..

Takmayın bence de size takmamış sonuçta tamam böyle şeylerin lafı olmaz belki ama bence bir karşılığı olmalı hediye bile vermemiş hadi evinize falan bir şey yapsaydı neyse birde gideriz takarız bize gelir diye size artık bu saatten sonra gelir mi düşünceniz bile yok bence gidin oynayın size yaptığı gibi

50 TL taksanız yeterli bence samimi bir arkadaşım akrabam olmadığı sürece çeyrek yarım falan takmam ben size geleceği kesin mi evlendikten sonra değişiyor insanlarben bir arkadaşıma 50 TL takmıştım acıyorum şuanda o paraya içime oturdu çünkü ne aradı ne sordu defalarca aradım uyardım bak en azından bir mesaj at bu kadar mı degersizim diye ne dedi biliyor musun ya bir gün yemeğe gelirsiniz beklerim nasılsa eşimde erkek arkadaşını seviyor ben hönkdemek sevmese çağırmazmış gitmedim tabi ki deçok samimi arkadaşıma çeyrek taktığımda olmuştur gelsin gelmesin canı sağolsun onun yapısı olur artık diyorum

Cevabınız için teşekkürler..Haklısınız bir çoğu sizin gibi düşünüyo..Sanırım 50 tl takıcam bende..Zaten yol masrafımda olucak..

Cevabınız için teşekkürler..Haklısınız bir çoğu sizin gibi düşünüyo..Sanırım 50 tl takıcam bende..Zaten yol masrafımda olucak..

Aynen öyle bir de o kadar mesafe gideceksiniz samimi arkadaşınız mı benim samimi olmasaydı bayan olarak tek başıma falan hayatta o kadar yol gitmezdim bana gelecek mi herkes maalesef bizim gibi iyi niyetli arkadaşına sahip olamıyor

Aslında samimi arkadaşım ama farklı şehirlerde olduğumuz için görüşemiyoruz..Planlananın dışında harcamalarım olduğu için altın almaktan vazgeçtim mecburen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…