arkadaşım rica ediyor çok önemli onun için

psoriasis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
1.268
0
43
Kızalr ne olur cevap yazın arkadaşım yanımd aşu an ve çok rica ediyor.Eşiyle bayram tatilinde Antalyaya gidecekler,zena resort otele gideceklerdı yerler dolmuş rezervasyon süresi geçmiş.Uçak biletini de kestiridler.Mecbur antalyaya gidecekler nereye gitsinler tavisyelerınıze ihtiyacı var bu tatil onlar için çok önemli ilk tatilleri ve biraz sorunlular.Ne olur yardım edin

canım sitededki tatil vitrini bölümü varya ordaki otelleri bir araştırın belki biryer bulursunuz işallah

butcelerine gore degisir canim.. Belek'e gitmelerini tavsiye ederim, ordaki otellerin hemen hepsi guzel. en iyilerinden birkac ornek: Xanadu Resort Hotel, Cornelia De Luxe Resort, Rixos Hotel Premium, Papillon Hotels Ayscha, Sirene Golf Hotel, Calista Luxury Resort belek, Hotel Sillyum Golf Resort.

Antalya side de club voyage sorgun seletc var cok gusel bi otel
bide kemerde wow world palas var oda cok gusel

canim ben antalyada otelde calisiyorum.. Size Kundu_aksu bölgesini tavsiye ederim yada Belekdeki otelleri.. tam nereyi istediklerini söylersen yardimci olabilirim..

biz balayına Antalya Side CLUB VOYAGE SORGUN SELECT'e gitmiştik

çok güzeldi orayı tavsiye ederim

antalya-kemer/beldiminde denize sıfır 4 yıldızlı herşey dahil.carelta beach spa hotel var ben daha yeni geldim ordan harika bir otel.herşeyiyle 4/4 lük bir otel.bne tavsiye ederim.muhteşem hizmet çokta temiz.

canım hiç sorun değil otel.çünkü orası otellerle dolu biş ehir hele bu sezondo boş otel coktur rezarvasyonsuz bile gitseler mutlaka güzel bi yer bulurlar.bu da sorun mu yaaaa

X