Arkadaşım öldü...

unattainable

bitter
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
180
0
37
gunaydın arkadaslar ıgrenc bırgune basladım ve cok kotuyum..En yakın arkdslrımdan bırını trafık kazasında kaybettık basına agır darbe aldıgı ıcın hayatını kaybettıbenneyaptımkidelırıcek gıbıyım adeta sabaha kdr hıc uyuamadım smdıde ıse geldım gıdemıyorum cunku memleketıne goturmusler cenazesını ve bana en son haber verdıler numaramı bulamamıslar..Cıldırıcak gıbyım en kotusude gecen burda konu acmıstım borc para veremedıgım ıcın bana arkdsm degılmıssın dıyıp sırt cevırdı dıye ve 15 gundr fln o yuzden konusmuyorduk smdı ıcım ıcımı yıyıyor cıldırıcak gıbıyım nolur yardım edın:a015::1no2:

Canım başın sağolsun öncelikle.
Ama kendini böyle yıpratman doğru değil, kendine yapma bunu.
Bir hayat sürüyoruz, doğrularımız oluyor, yanlışlarımız oluyor, ne zaman ne olacak bilemiyoruz işte.
Bunu kafanda büyütüp içine yara yapma. Eminim arkadaşın da istemezdi bunu yapmanı.

Herkesin bir kısmeti vardır hayatta, ondan ötesini alamaz, arkadaşının payına da düşen buymuş, kısmetten öteye yol yok maalesef. Sen duanı et onun için, şu anda onun için yapabileceğin en iyi şey bu, Allah nur içinde yatırsın.

Evet hatırlıyorum o konunu yorumda yapmıştım..
Bak şimdi bende üzüldüm...başın sağolsun
Kendini ona borç para veremediğin için sakın ama sakın suçlama
Hayat bu her döneminde anlaşmazlıklar yaşayabiliyoruz insanlarla
Ölüm hepimizin kapsında lütfen kendini bu konuda suçalama

başınız sağolsun,allah rahmet eylesin

canım üzme kendini
hayat bu
ölüm hepimiz için
borç paradan daha kıymetli olan dualarını yollayabilirsin arkadaşına şimdi
eminim seni affedecektir.

Başın sağolsun..

Borç konusu falan.. Kendini bu yüzden yıpratma.. Yarın ne olacağını bilemeyiz ki. Sadece insanız işte
Arkadaşlar söylenecek herşeyi söylemişler ve haklılar.

Son düzenleme:
başın sağolsun arkadaşım , üzülmek yerine dua et arkadaşın için bol bol ......

Allah rahmet etsin...geride kalanlara sabir versin insallah...:Saruboceq:

Bir insanla küs kalma kararini aldigin vakit cok iyi düsün....dünya ölümlü...yarin öbür gün söylemek istediklerini söyleyemedigin zaman vicdan azabi cekip icin yanmasin...

Cok sevdigim bir yazidir bu...:çok üzgünüm:

Herkese cok tesekkur ederım..Calısmak kendıne getıryor ınsanı azda olsa hayatın devam ettgnı goruyorsun..Daha 23 yasında ehlıyetsız bırı carpmıs yolda gıderken beynınden darbe aldgı ıcın hayatını kaybetmıs.

ßa$ın saoLsun, öLenLe öLünmez..

Başın sağolsun canım, borç meselesine gelince, kendini suçlama, biz insanlar maalesef ilişkilerimizde ne kendimizin nede karşı tarafın öleceğini düşünmüyoruz, aslında ölümün bize ne kadar yakın olduğunu bilsek o kadar az hata yaparız ki...Arkadaşının mekanı cennet olsun.

Allah rahmet eylesin, başınız sağ olsun...

Artık onun ruhuna dua etmekten başka yapacak bir şey yok.

Cnm seni çok iyi anlıyorum..Benimde 1 sene önce çocukluk arkadaşım ölmüştü şofben zehirlenmesinden..Son zamanlardada pek görüşemiyoduk..Bende çok kötü olmuştumsenağlama Ama cnm herkesin dediği gibi ölenle ölünmüyor ki..Zamanla buna da alışırsın zaten ölüme alışamasaydık yaşam olmazdı öyle değil mi?yerimseniben Bence kendini çabucak toparlamaya bak ve arkadaşın için bol bol dua oku, onun için yapabileceğin en iyi şey bu emin ol...a.s.

hayat çok acı,maalesef böyle ani ölümler bizi derinden sarsıyor..
başınız sağolsun,Allah geride kalanlara sabır versin..
zaman her şeyin ilacı, Allah sabır versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…