Arkadaşım öldü...

yaa işte hepimiz butür olaylardan ders almalıyız. su fani dünyada dünyevii şeyler için küçücük bile olsa gönül kırgınlıgına yer vermemeliyiz. Ama insanoğluyuz.Bu düzen böylee gidecek.

Basın saolsun canım.Kendini sorgulama sakın neden böyle yaptım vs diye acın dahada dayanılmaz bir hal alır.
ben 01.04.2009 da kardesimi kaybettim( kaynım aslında) bugn tam 28 gün oldu.Allah herşeyin sabrını veriyor. Kendini sakın sorgulama tekrar diyorum. acını fazlalastırırsın.

Ölüm sanki hiç bize uğramayacakmıs gibi hırgür yasıyoruz su hayatı.Ama işte ortada Herşey bir sn de değişiveriyor. Baskalarının ölüsüne ah tüh derken.
O soğuk nefesini kendi ellerimizde hissediveriyoruz.

Ölmüşlerimizin mekanı cennet olsun..Allah geride kalanlara sabırlar versin

bugun etrafınızda kırgın oldugunuz ve nefes almayı basarabilen herkim varsa kırgınlıklarınızı kızgınlıklarınızı unutun gitsin...

Son düzenleme:
gunaydın arkadaslar ıgrenc bırgune basladım ve cok kotuyum..En yakın arkdslrımdan bırını trafık kazasında kaybettık basına agır darbe aldıgı ıcın hayatını kaybettıbenneyaptımkidelırıcek gıbıyım adeta sabaha kdr hıc uyuamadım smdıde ıse geldım gıdemıyorum cunku memleketıne goturmusler cenazesını ve bana en son haber verdıler numaramı bulamamıslar..Cıldırıcak gıbyım en kotusude gecen burda konu acmıstım borc para veremedıgım ıcın bana arkdsm degılmıssın dıyıp sırt cevırdı dıye ve 15 gundr fln o yuzden konusmuyorduk smdı ıcım ıcımı yıyıyor cıldırıcak gıbıyım nolur yardım edın:a015::1no2:

canım benim elinde olsa zaten yardım ederdin demekki oan zor durumdaydı istemedende olsa öyle demiş olabilir arkadaşın için dua et mekanı cennet olsun o eminim ki seni çok seviyordu

başınız sağolsun çok acı bi durum bende bi trafik kazasında 2 arkadaşımı kaybetmiştim çok kötü bi yıkım

başın saolsun cnm borç olayı için üzülme olacağı varmış olmuş
paran olsa verirdin borç hayırlısı olsun arkasından bir hayır yap durumun olduğunda ulaşır allahın izni ile.........

Kendini suçlu hissedecek bir şey yok.Demek ki müsait değildin veremedin.
Başın sağolsun canım.Allah rahmet eylesin.

cnm olan olmus kader bu herseyde bı hayır var dıyıp kendını paralama alah once aılesıne sonra senın gıbı tum sevenlerıne bool sabır versınn

başınız sağolsun canım ya :KK43: üzülmeyin gerçek dostlar arasına küslük girmez vicdan azabı cekme bana küs öldü diye senağlama

Bence kendinizi üzmenize gerek yok
olur böyle tartışmalar normaldir
Allah nur içinde yatırsın.... :Saruboceq:

X