Arkadaşım için Rahmân süresi

Muazzam etkılı oldugunu Demistim
Gerçekten de öyleymiş 70 e tamamlanmadı belki ama en başta da arkadaşlardan isterken sayının benim için önemli olmadığını söylemiştim esmalar ağırlık yaptı sanırım sebepsizce gelen hüznün başka bir açıklamasını bulamıyorum o namaz kılarken bile nefes nefese kalıyordum bitmek bilmiyordu çok ağır geliyordu resmen ama iyiyim şimdi Allah a şükür sayenizde

Bende okuyacam kendime şu aralar bende sıkıntılıyim baya

Sağol kuzum rabbim razı olsun senden bende yarın başlıyacam sayıya takılmayacam okuyabildigim kadar okuyacam namazlardan sonra okumaya özen gösterecem inşallah biran önce bende rahatlarim
Suann vaktın varmı? Dedıgımı yap sımdı..
YouTube Abdullah altun rahman suresı yaz ac ve dinle sonra buraya yaz

Kiminle konuşsam şuan anlam veremedikleri şekilde sıkıntıda bunalımda esmalar ağırlık yaptı herhalde bize acaba ya şafi esmasında Morrmeneksee canım senin yaptırdığın gibi sabit olmasada herkesin bu şekilde bu sureden yararlanabiliceği bir konu mu açsak

Tam ifade edebildim mi kendimi bilemiyorum ama umarım anlamışsınızdır benii

@Harlofia canım senin için aldığım 3 tane Rahman süresini okudum. Allah kabul etsin inşallah

Cnm bır grup acılır..
Hergun bırıne rahman suresı okunur..
70 olması sart degıl bu 30 40 da olur..
Tuncuna gıbı az sayıyla sırayla herkese okunabılır bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…