Arkadaşım Hamile Ama?

sanki o bebgi aldirinca kinavi kazanacakmi yada Allah buna razi gelecekmi.bir can söz konusu ya dikkat edeceekti ya edecekti.herkes cocugum olsun diye yanip tutsur senin arkadasin elinin dersiyle itiyor bunu. Allah akil fikir versin

inanmıyorum ya
kpssye ben de hazırlanıyorum
ama hamile kalsam böyle bir şeyi aklımdan bile geçirmem
en fazla sınava girmem olur biter
dünyadaki en değerli şeye sahip olmak o uyduruk sınavı kazanmaktan çok daha değerli

Allah akil fikir versin daha neler duyacağiz bir sinav yüzünden dünya sinavini kaybetmek bir cana kiymak bu ne ya
resmen sinir bozucu

ahh tatlım mahfettin beni... okuduğumdan beri ağlıyorum...senağlama... nasıl bir canilik bu.. ALLAHIM YAAA...:a015:

ey allahım böyle saçma şey duymadım
olmayanlar olsun diye uğraşır,yanar tutuşur
olanlarda böyle nankörlük edip yok sınav var yok şu var deyip mızmızlık yapıp o yavrunun canına kıymaya kalkarlar
ey güzel allahım sen akıl fikir ver
umarım en kısa zamanda aklı başına gelir arkadaşınızın
kpss kaçmadı yaa
hem benim içimde benim canımdan olan birşeyi ben sırf dandik bi kpss uğruna nasıl harcarım yaa aklım almıyor inanın

ey allahım böyle saçma şey duymadım
olmayanlar olsun diye uğraşır,yanar tutuşur
olanlarda böyle nankörlük edip yok sınav var yok şu var deyip mızmızlık yapıp o yavrunun canına kıymaya kalkarlar
ey güzel allahım sen akıl fikir ver
umarım en kısa zamanda aklı başına gelir arkadaşınızın
kpss kaçmadı yaa
hem benim içimde benim canımdan olan birşeyi ben sırf dandik bi kpss uğruna nasıl harcarım yaa aklım almıyor inanın

...........................................

Son düzenleyen: Moderatör:
canım sakın kımasın bebeğine yazık, allah bir çıkar yol gösterir belki gelişimini erken tamamlayıp zamanından 1-2 hafta önce doğacak ve arkadaşın kpss sınavına iyleşmiş bir şekilde girebilecek yani böyle hesplarla bebeğine kıymasın giremese bile sınava tekrar kpss ama bebek olmayabilir allahım tekrar o şansı vermeyebilir, akıllı olsunlar bence.

Bu sene olmazsa, seneye girsin arkadasin sinavlara..

Sinav tekrar gelir ama evlat birdaha olmayabilir...

Cocugu olmayan arkadaslari göz önünde bulundursun, Allaha sükür etsinki ona bir evlat nasip etmis...

....madem sınavın bu kadar önemliyse senin için e be güzelim neden korunmadın bu da ayrı bi akıl...(gerçi burda bunu yazıyorum malum kişi bi haber ama!!!) klava:

böyle bir düsünceye kapilmamali arkadasin bence, ona cenabi Allah bunca Anne olma hasretiyle yanip tutusan kadinlarin elde edemedikleri bir seyi veriyor...bir kücük bebek bir emanet...bu emanete arkadasin böylemi sahip cikacak böylemi koruyacak.....sinava daha cok var ozamana kadar Allah büyüktür...bir kolaylik verir ona.........

e arkadasin ne etti ne eyledi
hala ses seda yok
bu ayin 27 de bi ay olcak masallah yani bebek 5 aylik olcak kiymismidir simdi o bebege ???

sakın öyle bir hata yapıp çoçuğu aldırmasın .o bebek onun kps sınavından daha degerli bir varlık kıymetini bilsin allaha şükretsin

korunma yöntemlerini araştırmak ve uygulamak bu kadar zor mu???

bebeği aldırırsa, sınavda başarılı olacağının garantisi var mı? bir de sınavı kazanamazsa pişmanlığı geçmez kolay kolay.

evet bencede aldırmasın çalışmasına devam etsin ,nolcakki yokmu hiç yakınında bebeğe 2 saat bakacak biri madem doğuma denk geliyor...kaş yapayım derken göz çıkartmasın...belki doğmaz bebeği hamile olarak girer nolcak ?

ya pardon da bu arkadaşınıza kimse doğum kontrol
yöntemlerinden bahsetmemiş mi madem çocuk istemiyor
neden dikkatli olmamış..

kürtaj bir doğum konrol yöntemi değildir!!!

şimdi kpss sınavım var diye aldırır, sonra tam yeni atandım şimdi sırası değil diye, bir süre sonra tayinim çıktı diye..... eeee bunun günahı vebali nolucak...

bence yazık. arkadaşınızın acilen doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgilendirilmesi gerekiyor.. en azından bundan sonraki muhtemel gebeliklerin önlenmesi için..

bir de karnında taşıdığının bir can olduğunun ayrımına varmalı..

valla aysegül bence o arkadas sen olmiyasin? cünki baksana su anlatma $ekline :arkadasim evli ücretli ögretmenlik yapiyoRUM

valla aysegül bence o arkadas sen olmiyasin? cünki baksana su anlatma $ekline :arkadasim evli ücretli ögretmenlik yapiyoRUM

canım biliyor musun bu konuyu ilk okuduğumda aynı şey benimde dikkatimi çekmişti ama ya yanlış yazmıştır yada utanmıştır diye düşünerek belli etmemiştim....ama arkadaş konuyu yazıp ortadan kaybolunca acaba mı diye düşündüm yine... Amaannn yinede günahını almayalım ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…