Arkadaşım flört ettiğim çocuktan hoşlanmış olabilir mi?

prof34 prof34 az önce babası ölen ve yas sürecinde olan bir kadının konusunda kendinizce komik olduğunu düşünüp ama aslında zavallıca olduğunu düşündüğüm gereksiz videonuza beğenmedim attım diye farklı başlıklarda peşimden gelip yorumlarıma beğenmedim atmak beni eksiltmez ama sizi zavallı yapar.

insan bir durmalı nerede ne paylaştığını bilmeli,hepimiz goy goy yapıyoruz zaman zaman ama yas sürecinde olduğu için düğüne gitmek istemediğini belirtip eşiyle tartışan kadına saçma sapan kocasından ilgi bekliyor diye video atmanız sizin vizyonsuz ve hissiz olduğunuzu gösterir tıpkı peşimden gelip alakasız başlıkta yorumuma beğenmedim atmanız gibi.
Bomboş bir profilsiniz bomboş

prof34 prof34 az önce babası ölen ve yas sürecinde olan bir kadının konusunda kendinizce komik olduğunu düşünüp ama aslında zavallıca olduğunu düşündüğüm gereksiz videonuza beğenmedim attım diye farklı başlıklarda peşimden gelip yorumlarıma beğenmedim atmak beni eksiltmez ama sizi zavallı yapar.

insan bir durmalı nerede ne paylaştığını bilmeli,hepimiz goy goy yapıyoruz zaman zaman ama yas sürecinde olduğu için düğüne gitmek istemediğini belirtip eşiyle tartışan kadına saçma sapan kocasından ilgi bekliyor diye video atmanız sizin vizyonsuz ve hissiz olduğunuzu gösterir tıpkı peşimden gelip alakasız başlıkta yorumuma beğenmedim atmanız gibi.
Bomboş bir profilsiniz bom
Paylaşımın komik olmadığını anlamayacak kadarda beyinsiz biriyle tarsimam..gidip ağlayarak günlügüne yaz !

Paylaşımın komik olmadığını anlamayacak kadarda beyinsiz biriyle tarsimam..gidip ağlayarak günlügüne yaz !
Üsluba baktım yeni bomboş bir profil olduğunuzu anladım.Tartışmanın da bir adabı vardır. Rezil ruşva olunca da böyle senli benli beyinsiz üslubu takınmanız özünüzü gösterir.

Daha fazla başkasının konusunu sabote etmemek adına sizi sokak ağızınızla baş başa bırakıyorum zira sizin anladığınız dilden cevap verirsem dayanamaz üyelik iptali yapıp kaçarsınız tabi gurur ve utanmanız varsa.

Sende nerdeyse aralarını yapcaksın aynı ortama at resimlerini at vs. Akıllı olun biraz. Benim arkadaşım da böyle eğer birşey hissetmiyorsan ekliyim mi bile dedi.
Kimseye güvenmem.

Selam kızlar benim yeni yeni flört ettiğim biri var. Yakın arkadaşlarımdan birine anlattım. Fotoğrafını falan da gösterdim. Fotoğrafını gördüğünden beri sürekli ne kadar yakışıklı olduğunu söylüyor. Yani farklı bir konu konuşurken bile lafı buna getiriyor. Kendisi karşı cinste dış görünüşe çok önem veren biri. Daha önce kendi arkadaşlarının tanıştırmak istediği birkaç kişi oldu hepsini de görünüşünü beğenmediği icin kabul etmedi.

Geçen hafta biraz kalabalık bir arkadaş grubuyla kafede oturuyorduk. Bu arkadaşım ve flört ettiğim kişi de vardı ve ilk defa karşılaştılar. Bahsettiğim arkadaşımı görseniz resmen heyecanlandı eli ayağı titredi. Kaç yıllık arkadaşım halinden tavrından anlıyorum hissediyorum. Hem bu olaydan çok rahatsız oldum hem de sürekli yakışıklı demesinden rahatsız oldum. Ama ona nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum çünkü hemen alınır, küser. Sizce flört ettiğim çocuktan gerçekten hoşlanmış mıdır yoksa ben mi kuruntu yapıyorum
Bu olayın aynısın hatta bir tık daha ağırını yaşadım benimki bundan çok daha barizdi yani o kadar iğrenç o kadar kötü bir his ki seni anlayabiliyorum bunu yapan arkadaşımı hayatımdan çıkardım yaptığı hareketleri her şeyi onun yüzüne vurup senden iğrendim dedim ve karşı savunması şu oldu ben böyle bir insan mıyım evet sen böyle bir insanmışsın dedim (şskeldsl:KK70:)sonsuza dek hayatımdan çıktı.Sen şu an o ikisini aynı ortama denk getirmemeye çalış.Arkadaşınada rahatsız olduğunu hareketlerinle belli et,söyle baktın cidden zıvanadan çıkmış direkt hayatından yok et açık ve net çok üzülürsün kesinleşmedikçe flörtünü veya özellikle sevgilileri arkadaşlarla tanıştırmayın bence ya cidden dili yanan çok gördüm gerçi bir insanın içinde varsa her halükarda yapar da…

Kadının düşmanı kadın var malesef Bonivaa 🙄
Var var olmaz mı,ama ben daha elde avucta bir şey yoksa varsayımlarla hareket etmeyi sevmiyorum daha ortada fol yok yumurta yok. ha arkadaş ve flört gözü ve kalbi kararttıysan ne yaparsan yap yapacaklarını yaparlar.günahları boynuna. ya bir şey yoksa? o da var? of çok fena. insan kendini suçlar lan kaç yıllık arkadaşımdan şüphelendim diye.ama yapan yok mu var.dünya iyi insanların olduğu kadar kötülerin de olduğu dünya 😕

Selam kızlar benim yeni yeni flört ettiğim biri var. Yakın arkadaşlarımdan birine anlattım. Fotoğrafını falan da gösterdim. Fotoğrafını gördüğünden beri sürekli ne kadar yakışıklı olduğunu söylüyor. Yani farklı bir konu konuşurken bile lafı buna getiriyor. Kendisi karşı cinste dış görünüşe çok önem veren biri. Daha önce kendi arkadaşlarının tanıştırmak istediği birkaç kişi oldu hepsini de görünüşünü beğenmediği icin kabul etmedi.

Geçen hafta biraz kalabalık bir arkadaş grubuyla kafede oturuyorduk. Bu arkadaşım ve flört ettiğim kişi de vardı ve ilk defa karşılaştılar. Bahsettiğim arkadaşımı görseniz resmen heyecanlandı eli ayağı titredi. Kaç yıllık arkadaşım halinden tavrından anlıyorum hissediyorum. Hem bu olaydan çok rahatsız oldum hem de sürekli yakışıklı demesinden rahatsız oldum. Ama ona nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum çünkü hemen alınır, küser. Sizce flört ettiğim çocuktan gerçekten hoşlanmış mıdır yoksa ben mi kuruntu yapıyorum

Ben olsam ikinci yakışıklı dediği sefer direk tepkimi koyardım.
Bence söylemelisin.Mevzu flört değil.
Böyle türden insanlarla arkadaşlık etmeyin.

Var var olmaz mı,ama ben daha elde avucta bir şey yoksa varsayımlarla hareket etmeyi sevmiyorum daha ortada fol yok yumurta yok. ha arkadaş ve flört gözü ve kalbi kararttıysan ne yaparsan yap yapacaklarını yaparlar.günahları boynuna. ya bir şey yoksa? o da var? of çok fena. insan kendini suçlar lan kaç yıllık arkadaşımdan şüphelendim diye.ama yapan yok mu var.dünya iyi insanların olduğu kadar kötülerin de olduğu dünya 😕

Yani çok veri yok da ya gereksiz evham yada bazen hissedebiliyoruz. Bir arkadaşım sayesinde şüpheci birine dönüştüm bende. Birsey hissetmiyorsan ben ekliyim tarzında birşey dedi. Oan neden tepki tam veremedim diye düşündüm hep arkadaşı olunca insanın işte.
Birde gözü değiyor mutlaka bu kişilerin gözü var resmen konu sahibi önce gözlem yapmalı aynı ortama da getirmemeli bana göre.

Hoşlanmış olabilir,mühim olan çocuğun ne tepki verdiği.
Sizin arkadanizdan Nikah tarihi almasınlar sonra 🤔

Teyide neden gerek duyuyorsunuz? Sizce nedir bu durum?

eskiden dostum şimdiyse sadece arkadaşım diyebileceğim biri var hayatımda. 15 yıldır tanışıyoruz ve hayatıma giren erkeklere her zaman asılmıştır. eşime de ondan önceki erkek arkadaşıma da sürekli beni kötülüyordu, eşimle konuşurken sürekli "doktor beyciğim" diye cilveleşerek konuşur, ona seks hayatındaki mutsuzluğundan bahsetmeye çalışır ve bizim için patlama noktası biz dışarıdayken eşimden memesini ve yumurtalıklarını elle muayene etmesini istemesiydi. 😂
dostum diye kondurmakta zorlandım yıllarca ama en sonunda anladım. ben arada sırada görüşsem de eşimle olabildiğince az denk getiriyorum.
dikkat et seninki de böyle bir 🐍 çıkabilir, baştan önlemini al.

Oha. Aynısını yaşamıştım :KK70: Kız birde utanmadan eklemişti çocuğu mesajlaşmışlar, muhabbetin dibine vurmuşlar falan diğeri de egoistti zaten totosu kalktı. Herhalde onun için kavga edileceğini falan hayal etti hanzo. Engelledim ikisini de hayatta gram tartışmalara bile girmem böyle durumlarda. Ne desen boş zaten tabi ki kendilerini savunacaklar ve senin içinde o küçük çaplı hoşlantı ve flörtünü sanki çok aşıkmışsın aşkından ölmüşsün gibi gösterecekler çevresine. İnan değmiyor bu ergenler için. Erkek gram umurumda olmadı bu yaşıma kadar olmazda çünkü karakteri olan biri flört ediyorsa bi kızlar diğer arkadaşına bakmaz, cilveleşmez neyse ama insanı kıran ve şaşırtan arkadaşı oluyor. O yüzden tek bi kelime dahi edip moralini bozma onlar için.

Son düzenleme:
Bu arada flört ettiğin kişi nasıl davranıyor ve yaklaşıyor arkadaşına oda önemli tabi ben kendimden örnek verirken size de engelle der gibi oldum asdf

Olabilir sen onu kırmayım derken oğlanı senin elinden almasın dikkat et 😅

X