Sevmek mi ? Bir daha tövbe..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@ edanaz edanaz
Hayır, yorumları ciddiye alıp gerekenleri yapma kararı aldım. Bu yazdıklarımı okuyup okuyup hatırlamamak için 0dan başlamak için sildim. Insanlari yargılamak ne kadar kolay umarım zor günlerden geçmezsiniz sevgisiz bir hayatınız olmaz..
Açıkça buluttan nem kapmışsın, adını bilmiyorsun, tanımıyorsun, belki de adam sadece sen baktığın için bakıyor. Ortada fol yok yumurta yok. Kendin yazıp kendin oynuyorsun. Psikolojik destek al. Kendi kafanda kurduğuna, rüyalarına inanıyorsun. Hayatında bu adamdan başka hiçbişey yok mu? İnsanları kınamak yerine dön ben diyorum diye bir bak

Siz her gün tanımadığınız birini görmek için spor salonunun önündeki banka mı oturuyorsunuz? Aynısını bir erkek yapsa sapık denilip güvenlik çağırılır biliyorsunuz değil mi?
Hanımefendi ben sapik değilim zorla hayatımı anlatıp acındıriyim mi kendimi ? Ağır hasta aile fertlerinin masraflarını karşılayabilmek için eğitimi bırakıp işe girdim. Ürünleri alabilmek için patronun gelmesini beklemek zorundayım anahtar bir onda var bende bankta oturuyorum gelene kadar ne yapiyim bulgaristana gidip orada mı bekleyim ?

Ben olsam ben de korkardım. :110: Biri benim hakkımda aylarca hayaller kursa vs. aşırı aşırı korkardım valla.
Hayır, madem o kadar beğenmiş, gidip bir merhaba deseymiş. Onu da yapmamış ki.

Valla bence iki taraf da ürkütücü biri sürekli bakıyor ki bence bu gözle taciz, diğeri sinirli baktı bana diyor. Kimse kimseyle konuşmuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X