Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Masaji 2 aydir yapiyorum ben zaten ama issirgana yeni basladim daha bir kac gun oldu ama ben dolgunlugu saglaya bildim baska yontemlerle git gidede ilerliyorum belki digerleri gibi 1 ayda 13 14 cm deil ama 2 ayda 8 cm bu bili benim icin buyuk ilerleme yavas ama dogru adimlarla ilerliyorum ben senin uyguladigin bir program varmi suanda?

hosgeldin buarada aramiza konu sahibi degilim ama

Hosbulduk
Valla bende yillardir donem donem ugrasiyorim denemedigim hic bisey kalmad. 86 cm den 93 e cikmistim bir ara ama suan 90 en azindan ugrasa ugrasa bisiler elde ettim. Aklimda biseyler var ama ben mayis itibariyle duzene koyabilirim o yuzden biraz takipteyim sonra program yapip baslarim

6 cm süper bence küç spor ve masajımı 2 aydır yapıyorsun canım peki seninkinde sarkma varmıydı toparlandı mı? Yoksa diktide büyüdü mü ?

Nerelerdesin sen hoşgeldin, aynen biri ortaya bişey atıyo hepimiz önce aktar sonra uygulama sonra hüsran

Estetik taktim kafama ama hic cesaret yok wowo ya
6 ayda bakalim nasil olcak 1 mayista baslicam. Programi hazirlicam yakinda. Biliyon gaza gelince cok pis yapiyom :)

Benimkiler erimisti resmen ya derisi kalmisti sadece eee 4 gebelik 2 tane cocuk emzirme donemi toparlandim dimdik oldu hemde bekarliktaki halini aldi simdide sisirmeye calisiyorum

elmasekeri ve wowo da burdaymış eskiler de yavaş yavaş bu başlıkta toplanmaya başlamış bende döndüm yeniden bakalım yaza kadar az da olsa sonuç alabilicekmiyim yoksa son çare estetik diyip ayrılıcam aranızdan

kızlar ben de varım ben de :) 2 güne kadar baslarım adetim bitsin hele :)))

Kizlar selam
Ben basladim sabah adacayi, oglen rezene aksam da isirgan cayi icicem. Gun icinde hurma yiyorum. Cilek yagi, zeytinyagli krem ve bebe yagini karistirip 20 dk masaj. Simdilik boyle yapicam bir kac hafta sonra da hergun maske yapmayi planliyorum. Gelismeleri mutlaka haber veririm

Estetik taktim kafama ama hic cesaret yok wowo ya
6 ayda bakalim nasil olcak 1 mayista baslicam. Programi hazirlicam yakinda. Biliyon gaza gelince cok pis yapiyom :)
Benim annem hep ne diyo biliyomusun takma kafana silikon taktırırız diyo ama benim hiç cesaretim yok ve silikon benim isteklerime cevap vermiyo o yüzden istemiyorum sert doğal gibi hiç olamicak diye birlikte gaza gelelim eski günlerdeki gibi :) :)
Benimkiler erimisti resmen ya derisi kalmisti sadece eee 4 gebelik 2 tane cocuk emzirme donemi toparlandim dimdik oldu hemde bekarliktaki halini aldi simdide sisirmeye calisiyorum
Bide bizimkilerde işe yarasa burda eskidik bu konuda ama olduramıyoruz bakalım bu sefer olsun artık:)
Evet canım eskiler tekrardan buluştuk bu sefer bu işi bitirelim yahu:)
kızlar ben de varım ben de :) 2 güne kadar baslarım adetim bitsin hele :)))

Hoşgeldin yine bütün kızlar toplandık

kızlar benim bi arkadaşım 1 ay önce melek baykalın programında dinlemiş doğal yollarla göğüs büyümezmiş demiş bi doktor bide bi silikondan bahsetmiş göğüsün arka kısmına takılıyormuş doğal gibi oluyormuş bide emzirme zamanı bi sorun oluşturmuyormuş falanda filanda bunu estetisyen söylemiş işte ama ben buna inanmıyorum doğal yollarla elbet olur diye düşünüyorum inşallah yani herşeyin doğal çözümü vardır

Bilemiyorum ki ya bunyeselmi deilmi ben k.u.c ile hayit a baska nedenlerden baslamistim aslinda ama etki ettiginide ilk esim anladi zaten ondan sonra buradaki yazilari fan okuyup iyice gaza geldim umarim hepimize faydali olur bu uygulamalar dedigim gibi ben yaptigim herseye devam ediyorum ekstradan issirgani ekledim simdilik dimdik ve tas gibi buyumede olacagina inaniyorum ben hic yoktan bukadarini elde ettigim icin umudum var benim inaniyorum yani zaten cok kocaman olsunlarda istemiyorum ben 85 90 cm arasi olsunlar yeter bana zaten kilolu olmadigim icin abest dursunlar istemiyorum Hepimize bol sansssss

bol sanslar...

bütün estetik doktorları aynı şeyi söylüyor canım...
doğal yöntemlerle uzun süre çabaladığımız halde olmuyorsa o zaman olmadı dicem ben artık...
ama şimdi değil...durmak yok.
Herkese farklı bi bitki daha fazla etki ediyordur belki...program ve disiplin şart.
hele bu vizelerim bitsin..bende hemen başlıcam.
bi ara çok azimlenmiştim bıraktım..
şimdi öyle bi şansım yok.. geciktirdikçe kötü oluyor insan

:) başlayalı 3 4 gün oldu ben sanki bi dolgunluk hissediyorum. Gunde 2 bardak ısırgan cayi iciyorum sallama. Masaj cok zor geliyo. Siz onceden de denemissiniz masajin etkisi ne kadar? Ben en fazla bi 5 10 dk yapiyorumdur..

Aynen öyle canım haklısın

:) başlayalı 3 4 gün oldu ben sanki bi dolgunluk hissediyorum. Gunde 2 bardak ısırgan cayi iciyorum sallama. Masaj cok zor geliyo. Siz onceden de denemissiniz masajin etkisi ne kadar? Ben en fazla bi 5 10 dk yapiyorumdur..

Masaj önemli canım onu aksatmadan yap derim ben ama seçim senin tabiki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…