Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Sorma valla isin tuhaf yani canim istemeye basladi artik bagimli oldum valla Bu arada benim olcumde ufacik bi artis daha var bakalim 2 haftanin sonunda ne olcak..

dimi dimi artık benimde bazen canım çekiyor hepimiz bağımlı olucaz böyle giderse

rezene, adaçayı, hafizeçayı ve son olarak ısırgan çayı hepsinden birer kupa içiyorum
Oh oh yarasın işe yarıyor mu peki canım sen ne zaman hormon testi yaptıracaksın artık
Valla ben sabahlari ac karnima rezene ve hayit tohumu (ikisini karistirip) ogleden sonra issirgan otu, yatmadan da serbetci otu arada bazi seyler daha var ama ictiklerim bunlar

Ne zamandır şerbetçiotunun çayını içiyorsun canım? Ve diğerlerini ne zamandır içiyorsun ne kadarlık artış oldu?

ahaha bencede artık şu hormon testini yaptırmalıyım ama vakit bulamıyorum ki ona valla canım gayet güzel kaşınıyor bu iyim mi kötümü bilemem

Ya ben serbetci otunu alali daha bir ay oldu ama dedim ya tadini sevmedigim icin duzenli kullanmiyorum onu ama bugunden itibaren duzene oturtucam artik digerlerinide 1,5 2 ay falan olmustur ama ben k.u.c ile basladim 76 cm ile basladim su anda 82 cm..

Valla bu otlarla ya ihya olucaz yada :-( dusunmek bili istemiyorum yani

rezenemi içtim şimdi adaçayımı hazırladım onu içicem ondan sonra ısırgan otu çayı ondan sonra hafize çayımı içicem ayrıca bi yemek kaşığı pekmezimi içtim küç yedim çok azcık bide en son bi bardak süt içerim akşamada patlarım artık

hepsini ard ardami iciyorsun sen kizzzz mesafe koy aralarinina ... masaj jimlastik falan yapiyormusun sen mesela toparlansin diye buz masaji aaaa bide hep unutuyorum ya cafein bulunduran seylerden mumkun oldugunca uzak durmamiz lazim biliyorsunuz deilmi?

masaj yapıyorum zaten duvara ellerimi dayayıp 15 şınav çekiyorum buz masajı bi dönem yapıyordum havalar soğuyunca bıraktım ama tekrar başlarım onada ben zaten kafeinden uzak durmamız gerektiğini hep söylüyorum canım

O sinav sayisini arttir ama canim ben 10 ile baslamistim simdi 45 teyim ama artik arttirmiyorum

kızlar merak ettim neden kafeinden uzak durmak gerekiyor.......

Ya tam olarak hatirlamiyorum ama cafein bu ictiklerimizin ekkisini azaltiyor hatta yok ediyor bunu ilk okudugumda inanmamistim ben cok fazla tuketiyordum cunki gogus agrilarim sizlamalarim oldugu birgun 2 bardak falan icim o sizilarda gitti agrilarda o gunden beri mumkun oldugunca icmiyorum artik canim

Yok kiz en fazla sikilasir yani ne erimesi erise benimkiler eriyip biterde simdiye kadar

gerçi orasıda öyle

kafein herzaman gelişime engeldir süt içelim o gelişime destek oluyor çünkü yaptığımız masajlar kan dolaşımını arttırıyor oda gelişmesine destek

Kac kisiyiz simdi bu uygulamayi yapan issirgan otu cayi ve masaji ???

Evet katiliyorum sana

Egek merhaba, kizlar hepinize merhaba,
Egek isirgandan ve masajdan beri fark hissettin mi? Yav burasi boyle bi kisi ortaya bisi atiyo sonra 100 kisi ugrasiyoz sonuc sifir biseyler uygularken evet dolgunluk oluyor ama birakinca hooop gidiyor. Cok yoruldum artik ya bunu da deneyecegim sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…