Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Sen kullandiklarinlami o bedene geldin yoksa oylemiydi ben 75 i zar zor dolduruyorum yaa :-( dedigin gibi olabilir aslinda sanki bir yerde daha duymustum bunu ben ya sallama caylarin daha etkili oldugunu...

Sen kullandiklarinlami o bedene geldin yoksa oylemiydi ben 75 i zar zor dolduruyorum yaa :-( dedigin gibi olabilir aslinda sanki bir yerde daha duymustum bunu ben ya sallama caylarin daha etkili oldugunu...

Benim eskiden göğüslerim 85b di ama ben geçen sene 10 kiloya yakın kilo verdim 80b oldu ne yazık ki bende kilo almadan onları eskisi gibi hatta daha büyük hale getirmek içibenceıyorum ben burdaki yöntemlerle 5cm ya elde ettim yada edemedim yani o kadar anlayacağın durum bu tatlım.. bende eskiden demleyip yada kaynatıp içme taraftarıydım ama artık hiç bişi doğal değil günümüzde o yüzden sallamada farksız bence

Son düzenleme:
kızlar başlayanınız varmı.
bu yöntem aslında bizim bildiklerimizden çokta farklı değil.
biz rezene adaçayı diyorduk.burda ısırganotu çayı var.
onun dışında 2 ay her gün günde 2 kere yarım saat masaj.................
hangimiz yaptık???:26::26::26:

Dogru soyluyorsun valla ya benim dururum vahim valla cocuklardan dogumlardan sonra benimkiler felaket oldular dumduz desem yeridir bende kuc e basladim baslama amacim farkliydi aslinda ama ise yaradi toparlandi diklesti simdide buyutmeye calisiyorum iste bi umut:-(

Ben basladim 3 gun oldu

Ben basladim 3 gun oldu
böyle devam diyorum o zaman :)
en az 3 ay yapmadan hiçbi gelişme olacağını sanmıyorum zaten...
ben hep aralıklarla yaptım.o yüzden umudum biraz daha artıyor böyle yazıları görünce.
sizin ölçüleriniz kaç peki?
hiç dolgu maddesi yada başka yöntem düşündünüzmü

82 oda son 1 aydir daha fenaydim yani .... Dolgu maddesi dusunmuyorum ben ya dogalliktan yanayim buyumesini tabikide istiyorum evli bir bayan olarak ama olacaksa dogalindan olsun bence ya 82 cm bile benim icin buyuktu valla belki agir agir ama dogal ilerliyorum

Ben Hafize çayı rezene ve adaçayı içiyorum bide ısırganı eeklerim onun dışında çörekotu keten tohumu ve hodan yağı karışımıyla masaj yapıyorum ve her gece yatmadan önce şerbetçiotu kremi sürüyorum bide ayrıyetten bi su bardağı süt bi yemek kaşığı pekmez ve 3 tane kuru çekirdekli kara üzüm yiyorum sadece midem bu kadarını kaldırıyor

Canım ben rezeneyi 3 kere 1 er ay yaptım 3 er bardak ama olmadı neden bilmiyorum ısırganı alır almaz başlayacam bize boş yere umut vermesin kimse ya rezeneye yazmışlar 13 cm büyüdü diye 75 ten 85 oldu diye hani bizde bişey olmadı yok keten a dan d ye çıkarmış yok şerbetçi 1 ayda 15cm büyümüş... Bir bizimki mi büyümüyor arkadaş anlamadımki...

Kızlar bu ısırgandan sonra benim tvde duyduğum şerbetçiyi deneyelim ve saraçoğlunu deneyelim bunlar benim son umutlarım of kaderimizde varmış bazıları hiç çaba sarfetmeden güzel ideal göğüslü ben ele avuca gelsin kadın olduğumuz belli olsun kız çocuğu gibi yada erkek gibi olmasın bana yeter of of of

Oooo sen baya buyutmussun mini aktar olusturmussun ya ben rezene , hayit tohumu ,issirgan otu masaj ve egzersiz bide cekilmis k.u.c sut ile birlikte bide hurmami eklesek acaba senin yas kac ve kilo ne kadar

Al bendende o kadar pes yani pessss....

Oooo sen baya buyutmussun mini aktucolaasturmussun ya ben rezene , hayit tohumu ,issirgan otu masaj ve egzersiz bide cekilmis k.u.c sut ile birlikte bide hurmami eklesek acaba senin yas kac ve kilo ne kadar

Bir hafta sonra 21 olucam boyum 1.67 kilom 53 hurma ucuz olsa onuda alam da onu ramazana kadar ekleyemem hayit bende adete bitek yardımcı oldu yani ağrıları baya azalttı ama onun dışında bişi yapmadı dolgunluk nasıl sağlıyorsun bende istiyorum dolgunluk o zaman daha güzel görünür göğüslerim bu arada senin yaş kilo ve boyun kaç?

bende adet sancilarim icin iciyorum hormon duzenleme etkiside varmis ya hayitin... Ben 31 yasindayim 1.68 boyum ve 53 kiloyum bende dolgunluk masaj ve kara uzum ile oldu bende cok duzenli kullandim ama hic aksatmadan bir kutu bitmeden etkisini gormeye basladim ...

Bende bunları da yapıyorum ama daha bi dolgunluk yok bende malesef (

Bende bunları da yapıyorum ama daha bi dolgunluk yok bende malesef (

Bilmiyorum ki buda bunye ye gore farklilik gosteriyordur belkide ben 4 hamilelik gecirdim 2 tane cocuk emzirdim benim goguslerimdeki o beze yok olmustu resmen ilk once tekrar olustu daha sonrada diklesmeye basladi ama buyume yok bende de oda zamanla olusur belki ama devam ediyorum kullanmaya bakalim...

Evet canım aynen boşuna umutlanmak istemiyorum bende...
bünyeden bünyeye değişir diyorlar ama ben hiç birini tam düzenli yapmadığım için kendimi suçluyorum..
mesela hiç 3 ay düzenli her gün masaj yapmadım yağlarla kremlerle...
sonra düzenli çaylarıda içmedim.
hurmaydı kuruüzümdü rezeneydi çok az tükettim.
hep diyorduk kararlı bi şekilde yapmak lazım ama ben başaramadım onu..
okul sınav dersler derken kaldı kaldı...göğüslerde böyle kaldı.........:2::2:

ısırganotu çayı aldım ama poşet bakalım nolucak kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…