Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

wowo öyle bildiğin iğne değil bu.amaç yağların daha iyi emilmesi...dermaroller la ilgili bi video vardı Şems arslan bahsetmişti.youtube ta olduğu için link atamadım şimdi...
Bide sana bişey sorucam.ibrahim saraçoğlunun kürünü alabildinmi yada bilgin varmı...mesela neden sitesinde direk görünmüyorda mail atınca linkten çıkıyor bu ürünler..
ben sipariş verince para yatırmada sorun olmuştu sonradanda almadım ama yakınlarda siparişini vermeyi düşünüyorum..
mail adresimdeki linkten sadece görebiliyorum ürünü yalnız. .

Canım saraçoğlunun boy uzatma kürü göğüs büyütme kürü bunlar sitesinden direkt sipariş verilmiyor telefonla arayarak veriyorsun bunların siparişini sebebide yaş boy cinsiyet hormon testi sonuçları isteniyor sadece göğüs büyütme çayını alırsan mesela o zaman direkt siteden sipariş verebiliyorsun ama şuan sitede o çayda yok çünkü bitki ellerinde yokmuş şuan bana yaza doğru bitkiyi bulup kürü ve çayı çıkarabiliriz demişlerdi ben henüz aramadım kür var mı hazırladınız mı diye , şimdilik bizim programı uygulicam evdeki bütün malzemelerimi bitiricem daha sonra onu düşünücem yani daha var benim saraçoğlunun kürünü almama canım

anladım canım ben o linkten sipariş verebiliyor görünüyorumda...belki bende ararım.sanki son umut o gibi...
9 ay kısa bi süre değil..öyleyse hemen başlamalı diye düşünüyorum.

anladım canım ben o linkten sipariş verebiliyor görünüyorumda...belki bende ararım.sanki son umut o gibi...
9 ay kısa bi süre değil..öyleyse hemen başlamalı diye düşünüyorum.
Öyle tabi ama ellerinde hala olmayabilir ve evet uzun süre biz hiç bir programımızı öyle uzun uygulamadık belki uygulasaydık büyürdü bizim yöntemlerimizlede

Merhaba canim ben saracoglunu kurunu 2012 yilinda almistim. Bazi donemlerde bitki temin edilemediginden siteden kalkiyor. Eger varda ellerinden telefondan bilgi alabilirsin. Kullanmaya gelince 9 ay bir insanin o kadar siki bir program yapmasi mumkun mu bilmiyorum. Ben ilk paketimi cok duzenli kullandim ikinci paketimin 2 ayi duzenliydi 3 . Ayi biraz sallamaya baslamistim. Biz burda bir ayda etki goremeyip sikiliyoruz o programa 9 ay nasil dayanilir ki. Ayrica site icini bi arastir ben kurumun icerigiyle ilgili tum bilgileri paylasmistim. Hatta sadece verdigi bitkinin adini ogrenebilirsek herkes uygular neden o kadar. Para verilsin ki. Sana gelen kutuda sadece pekmez polen ve bitki cayi var en fazla 50 tl tutcak seye 250 tl veriyoruz...

Son düzenleme:

Canım verdiği program çokmu yoğundu,neleri yemeni tavsiye ediyordu...senin sağladığın büyüme ne kadar oldu peki?

Eğer sadece tek bitki çayıysa acaba saraçoğlu neden içeriğini açıklamıyor.bi çok şeyi paylaşıyor adam ama para için yaptığınıda sanmıyorum.
Sen kullanırken hormon tahlili göndermişmiydin canım şuan 150 tl görünüyor çay..bana verdikleri linkte..pekmez polen görünmüyor tabi.

Bilemiyorum benimde kafam çok karışık son umut olarak saraçoğlunu görüyorum diyebilirim...onun dışında
rezene adaçayı ısırganotu çayı içmeyi,birde çörek otu yağıyla düzenli masaj yapmayı düşünüyorum.biraz spor ve sonra 7-8 kilo almak..
Bunun dışında artık yapacak pekte bişey yok..:26::26::26:

benim 71'e 80 cm şuan göğüslerim.yani dolgusuz 75 dolmuyor onun bile yarısı boş...bi bayan için bu nekadarda psikoloji bozan bişeydir..hele bide silikon düşünmüyorsan....off offf

Saracoglunun kuru bana 1cm bile farkettirmedi 5 ay kullandim. Valla yazmasi cok uzun canim mail adresini ver foto atayim istersen kuru. Valla neden para kazanmak istemesinki. Bence bal gibi para icin. Ben test yollamistim canim. Ama kendisiyle hic gorusemedim asistanlari sozde onun adina yardimci oluyorlar.
Ayrica o piskolojiyi gayet iyi bilirim yillardir bu sitedeyim ehh bugune kadar eskiye gore 5 cm daha buyuklet artik. Wowo ile biz program yaptik. 2 ay sikin disinizi deneme tahtasi olcaz biz eger fark ederse herkesr yardimci oluruz

Kızlar ben saraçoğlunun para için o fiyata sattığını düşünmüyorum adam senelerini vermiş bu işe araştırmalarını yapmış okullarını okumuş bu konuyla ilgili deneylerini yapmış formülleri bulmuş göğüs büyütme boy uzatma önemli konular o kadar maddi manevi çaba sarfetmiş kim olsa belli bir fiyata satar maliyetinden pahalıya satıyor diye düşünmeyin bence onlarında gideri oluyor dediğim gibi maddi manevi bir uğraş sonucu bulunmuş önemli birşey ucuz olamaz ki zaten nerde bulabiliriz ucuz böyle bişeyi hiç kimse ucuza zaten veremez emin olun yani sadece maliyetinden pay biçmeyin o bulunana kadar senelerini vermiş emek vermiş o emeğinde bir bedeli olur ben çözümü oysa veririm 250 lirayı estetikleri görüyorsunuz milyarlar nerdee 250 lira nerde 9 ay çok uzun süre tabi programı uygulamak kolay değil sıkılabiliriz ama uğraşmamız lazım yoksa böyle kalıcaz yada bazılarımız estetik düşünücek, ben saraçoğlunu şuan düşünmüyorum zaten elmaşekeriyle saraçoğlununda bazı formüllerini uygulicaz çayı dışında , evdeki malzemeleri bitirince herşeyi yaptıktan sonra son çare saraçoğlunu denerim oldu oldu... Olmazsa yapcak bişey yok

•kahvaltıda maydonoz ve 2 ceviz
•11:00 oğul otu(melissa) çayı
•15:00 oğulotu
•17:30 oğul otu
•akşam ısırgan çayı
•en az 20 dk masaj
•masaj sonrası buz
•en az haftada 5 gün(1 ay çemen maske,1ay ginseng maske,1 ay şerbetçi maske)
•günde 3 adet hurma
•haftada 3 gün(haşlanmış nohut üzerine bol kimyon,yarım avokado,kuru veya yaş üzüm çekirdekli)

Kizlar soyle bir duzeltme yapiyorum
Hergun yapilacaklar:
kahvaltıda maydonoz ve 2 ceviz
•11:00 oğul otu(melissa) çayı
•15:00 oğulotu
•17:30 oğul otu
•akşam ısırgan çayı
•en az 20 dk masaj
•masaj sonrası buz
•
haftada 5 gün yapilacaklar:
(1 ay çemen maske,1ay ginseng maske,1 ay şerbetçi maske)
•günde 3 adet hurma
•haftada 3 gün yapilacaklar:
haşlanmış nohut üzerine bol kimyon,
yarım avokado (haftada bir bucuk yapiyor)
kuru veya yaş üzüm çekirdekli

Ogul otu ac karnina icilecek ilk bir ay gunde 3 bardak, 2. Ay gunde 2 bardak olacak. Gerekirse 15 gun ara verilip tekrar baslanir. Ostrojen hormonunu yukseltip gogus buyumesine yardimci oluyor.
Nohut ve uzum de haftada 3 porsiyon yenecek. Bunlarin haftanin ayni gunleri ve ayni saatinde yenmesi cok onemli.

Avokado ve uzum ogun aralarinda yenecek sabah ogle veya oglen aksam arasi

Maskelerden de isteyen istedigi maskeyle baslasin ben ayvacekirdekli gisengli maskeden yapicam cunku dogru duzgun uygulayan olmamis onu sonuclarini merak ediyorum. Maskeyi surmeden once buz gezdirmeniz yikadiktan sonra da 20 dk masaj yapmaniz etkili olur. Masaji da dakika doldurmak icin degil olacagini dusunerek sanki elinizde sihir varmis gibi yapin.

1 mayista basliyoruz

Son düzenleme:

canım mail adresim mavi__89@hotmail.com
yollarsan sevinirim..

Kızlar ben ayın 12 sinde başlamıştım. hergün ısırgan çayı içiyorum sallama. ilk birkaç gün masaj ı geçiştiriyordum yapmıyodum.. son 4 5 gündür 20 dk falan yapıyorum. bi fark yok bende... çörek otu yagına da başladım 3 gündür falan da masajları onunla yapıyorum, kimi yerde tüylendirme ve sivilcelendirme yapıyo yazmışlar ama bi deniyim dedim.. sizde bi gelişme var mı? vaz mı geçsem sıkıldım sanki ben ya... umutsuzum :26:

Canım bişey sormak istiyorum. Bu saraçoğlunun göğüs büyütme çayı için "9 ay düzenli kullanın" mı diyo?

kızlar buraya albüm koysak kaldırılabiliyomu???
istediğimiz zaman.
mesela diyorumki göğüslerinin küçüklüğünden şikayet ediyoruzya birbirimizle resim paylaşsak önceki halleri sonraki halleri gibi..1 ay sonra 2 ay sonra türünden..olabilirmi ?

Dur bakalim bismillah daha kacgum olmus saracoglu bile 9 ay diyor sen daha 10 gunde bikmissin. Umutsuz olma vucuduna zaman ver.

Nasil yani gogsumuzun fotosunu mu koycaz????

Emziklerinizin fotolarını paylasmayın bence.

Nasil yani gogsumuzun fotosunu mu koycaz????

evet yanlış anlamayın sakın.büyüklük ve zamanla ne kadar büyüdüğünü görebilmek için.biliyorum özel olduğunuda istediğimiz zaman kaldırabilelim diye.
ben fotosunu çekmeyi düşünüyorum bu halinin.bide 2-3 ay sonra çekince eğer büyürlerse aradaki farkı gösterebilmek için belki buradada öncesi sonrası diye paylaşırım.....
Sanırım bunuda çaresizlikten,olacağına inanmak için yapıyorum:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…