Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Bu igne. Konusunu kacirmisim ben ya neyin nesi bu cok merakettim?

canım dermaroller bende araştırıyorum şuan.
Herhangi bi yağ krem vesair sürmeden önce onu kullanmak emilimi ciddi ölçüde artırır diye düşünüyorum.

bunu saç dökülmesinde serumlardan önce kullananlar oluyormuş.hücre yenilediği için saç çıkarıyormuş...
yada çatlaklarda selülitte iyi gelen bazı yağlarla beraber kullanırsan çok etkiliymiş...
Ben bunu sadece göğüste masajla beraber kullandığımız çörekotu yağı vs..yada şerbetçiotu kremi gibi ürünlerin daha iyi nüfuz etmesi için uygun gördüm..
ve şuanda araştırıyorum.
Faydalı olacağını düşünüyorum şahsen. .

pek dolgulu şeylerle aram yok benim nefes alamıyormuş gibi hissediyorum kendimi bakalım uğraşıcaz inşallah başarırız çaylarımı içtim birazdan masaj yapıcam şerbetçiotu kremime ara verdim bi kaç gün sonra yeniden yapıcam zaten

Ay insallah bizide haberdar edersin dimi canim ya bende 2 tane canavar var maazallah sunlari yazarken bile beni mahfediyorlar oturup biseyler arayim inceliyim desem beni parcalarlar herhalde

Hiii bende ufakliklar yatarsa insalla masaj egzersiz ve serbetci otumu icecegim ama bu krem surme isini ben beceremiyorum ya 2 defa falan denedim olmuyor etkilimi bunlar?

Etkili olanda var olmayan da benimkiler de deli gibi kaşındırıyor ama benim yaptıklarım pek etkili olmadi açıkçası bide kötü kokuyor belki siz zorlanabilirsiniz eşiniz rahatsız olabilir kokudan

Etkili olanda var olmayan da benimkiler de deli gibi kaşındırıyor ama benim yaptıklarım pek etkili olmadi açıkçası bide kötü kokuyor belki siz zorlanabilirsiniz eşiniz rahatsız olabilir kokudan

İsime yariyacagini bir bilsem yaparimda aslinda ama .. Bu yola hersey mubah

[/QUOTE; 34950138]İsime yariyacagini bir bilsem yaparimda aslinda ama .. Bu yola heoluyor gibi mubah[/QUOTE]

Bu bi çoğu yerde geçiyor işe yarayan büyük bi kesim de var aslında özellikle adaçayıyla daha etkili oluyor gibi

Son düzenleme:
[/QUOTE; 34950138]İsime yariyacagini bir bilsem yaparimda aslinda ama .. Bu yola heoluyor gibi mubah

Bu bi çoğu yerde geçiyor işe yarayan büyük bi kesim de var aslında özellikle adaçayıyla daha etkili oluyor gibi[/QUOTE]

Himm ada cayi demleme dimi krem falan yapip mi?

Bu bi çoğu yerde geçiyor işe yarayan büyük bi kesim de var aslında özellikle adaçayıyla daha etkili oluyor gibi

Himm ada cayi demleme dimi krem falan yapip mi?[/QUOTE]

valla ben bütün çaylarımı sallama içiyorum ama demlemek istersen o başka tercih meselesi sonuçta offf of birazda benimkiler büyüse ya kocaman olsalar hatta

Kızlar geçen gün bahsettiğim şerbetçi otumu inceledim. Yeni fırsat bulabildim, kusura bakmayın. İçinde öyle kozalak gibi parçalar da var gerçekten fakat yapraklar çoğunlukta. Dün gece çay olarak içmeye başladım. Bana yoğunluğu az geldi, adaçayıyla karıştırdım. Eğer bende etki ederse hepimizde eder. Bir değişim olursa mutlaka haber vericem. Umarım olur artık.

valla ben bütün çaylarımı sallama içiyorum ama demlemek istersen o başka tercih meselesi sonuçta offf of birazda benimkiler büyüse ya kocaman olsalar hatta [/QUOTE]

Benimde benimde

Ya bu konu ile ilgili yazilari inceliyorum da arada ben sunu denedim oldu bunu yaptim oldu yiyenler var ama bir sure sonra kendi sifa bulduklari konulara hic ugramamislar sorulara cvp vermemisler neden? O cozumler sallama yontemler oldugu icin mi yoksa amann ben derdime dermani buldum baskalari ne yaparsa yapsinlar diyemi acaba ??

güzel bi noktaya parmak bastın canım doğru diyorsun büyütenler yok ortalıkta

Valla ya neden boyle yapiyorlar ki farkli bir fikrin varmi canim senin

benim korkum bunların bi işe yaramaması ( bugün bi kızlar vardı belleri koptu kopucak yani o kadar zayıflar ama kafam kadar göğüsleri vardı bizimde böyle olur inşallah...

Canım bende biliyorsun aynen senin gibiyim umutsuz bir vaka benim göğüsler ya düzenli kullan olur mu haber bekliyorum senden işe yararsa bende kullanıcam

Anlamadım canım göğsümüze iğne mi yapıcaz yani ben yapamam
Katıl tatlım birlikte uygulayalım:)
yok yok yalnız değilsin tatlım bu arada benim kahverengi kısmım az büyümüş gibi geldi kızlar bu normalmi
Benimde öyle oluyo bazen hatta şişiyo o kahverengi kısım ben öyle olunca büyüyor sanıyordum ama büyümedi

Hmm ya bende paso kaşınıp duruyorum bi tek ben de mi bu durum var (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…