Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaş tavsiyesi

Şerbetçiotunu içmenin zararli olduğumu okumuştum ben adaçayıda uzun süre içtim göğüse bir etkisi yok ısırgan ve rezene konusunda daha umutluyum ben rezene içerek büyüten bir kişi var sanirim ama ısırganı kıskanılan göğüslerimin sirri başlığında içenler olduğunu okumuştum sizin tarifleriniz neler çörekotu yağı ve bu çaylar mı extra ne yapıyorsunuz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Rezeneyi ben eledim çünkü kendim denedim etki etmedi ve 13 cm büyüten kızın biri eski haline döndüler demiş içmeyi bırakınca... Ben ısırgan içiyorum yanına adaçayı yada şerbetçiotu ekleyebilirim...
O iğne neymiş ben ilk defa duydum

Kızlar benim programım elmasekeriyle aynı programı uygulicaz isterseniz katılın ama o programımızdan önce ben genel olarak neler yapıcağımı söyliyim

•ısırgan çayı
•çemen maske(keten tohumu yağıyla)
•şerbetçi maske(daha buna var zaman)
•adaçayı yada şerbetçiotu çayı
•keten tohumu(bazen)
•nar yağı(bazen)
•soğuk suyla yada yağlarla masaj
•genel olarak bunlar bitince +oğulotu çayı ve hayıt tohumu çayı

Şuan benim programım çok karışık kızlar çünkü bu yukarda yazdıklarımın hepsini aldım ben hepsi evde bolca var (şerbetçiotu hariç) ben bu aldıklarımın hepsini bitiricem çöpe atmak istemiyorum sonuçta hepsini büyütmesi için aldım kullanmadan atarsam içimde kalırdı belki kullansaydım büyürdü diye ama en çok saraçoğlundan ve şerbetçiotu maskesinden umutluyum , evi aktara dönen bir ben miyim?

Ben rezeneyi ısırganın içine 1 çay kaşığı kadar ekliyorum fakat her zaman değil. Bu rezene süt bezlerini büyütüyo diye biliyorum, bizim yağ oranımızı arttırmamız lazım ki kalıcı olsun.
Benim önceliğin şerbetçi otu şu anda. Denemediğim bir bu çay kaldı. Umarım bişeyler olur artık. Çok istiyorum

Valla bu şerbetçi otu eğer göğüs gerçekten büyütüyosa hakkında söylenmeyen kötü söz kalmaz canım. Düşünsene, böyle bir çözüm varken kim estetik yaptırmak ister?

Çok iyi hazırlanmış valla maşallah. Sanırım bir kısmına ben de katılabilirim bu programın:)

yok yok yalnız değilsin tatlım bu arada benim kahverengi kısmım az büyümüş gibi geldi kızlar bu normalmi

Seninde mi orası büyüyor?

Bilmiyorum benim yaptıklarımla göğüslerim pek büyümedi şimdiye kadar. Fakat adet olmadan önce biraz büyür ya, o zamanlarda kahverengi kısmı da genişliyo gibi geliyo bana. Ben bunu istemiyorum. Zaten pek küçük sayılmaz o kısım.

Benimde küçük sayılır orası o yüzden sıkıntı yok bana ama evet çok büyük gelişmeler yok bendede

Kizlar o bahsettiginiz kisim gogus buyuyunce otamatikmen buyuyor zaten orasi ayni kalsin diye bisey yok yani yani en azindan gebelik ve emzirme donemlerimde benim oyle oluyordu goguslerimle beraber onlarda ister istemez buyuyor yani

Kizlar o bahsettiginiz kisim gogus buyuyunce otamatikmen buyuyor zaten orasi ayni kalsin diye bisey yok yani yani en azindan gebelik ve emzirme donemlerimde benim oyle oluyordu goguslerimle beraber onlarda ister istemez buyuyor yani

hamile olmadığıma göre iyiye işaret bu demekki büyüyor yani

wowo araştır bi canım faydalı bişeye benziyor.
çok yönlü kullanılıyor o iğneler hücre yeniliyormuş
saç dökülmesi için ciltteki lekeler için çatlaklar için uzun süreli kullanımda bariz bi düzelme oluyormuş.

Esas amacı beraber kullandığın ürünün emilimini fazlasıyla sağlaması...
mesela yağların elimizle sürerek değilde masajdan önce onu uygularsak çok daha fazla emiliyormuş...

Ben almayı düşünüyorum yakıın bi zamanda

Ya bende mi acayiplik var acaba 2 hafta olcmeyecegim dedim ama dayanamadim olctum biraz once yarim santim daha buyumus

hadi hayırlısı canım ben 10 cm istiyorum sadece göğüs ucu 100 cm olsun bana yetecek ama daha 92.5 cm den ilerisini göremedim seninkiler kaç cm canım

hadi hayırlısı canım ben 10 cm istiyorum sadece göğüs ucu 100 cm olsun bana yetecek ama daha 92.5 cm den ilerisini göremedim seninkiler kaç cm canım

saka gibisin valla ya napicaksin kiz o kadar gogusu benimkiler seninkilerin yaninsa ceviz gibi kalir walla 82,5 oldum daha bende 85 90 arasi istiyorum ne olursa kabulum walla 85 ustu olsunda insallah

Bu igne. Konusunu kacirmisim ben ya neyin nesi bu cok merakettim?

saka gibisin valla ya napicaksin kiz o kadar gogusu benimkiler seninkilerin yaninsa ceviz gibi kalir walla 82,5 oldum daha bende 85 90 arasi istiyorum ne olursa kabulum walla 85 ustu olsunda insallah

şimdi benim sütyen ölçüm iyice karıştı 80Bden dolup taşıyor 85B normal gibi ama ben 90B olsun istiyorum sütyenim benimkilerde çok büyük değilki canım bi avcu biraz taşıyor işte eskiden biraz kilom vardı dolgunluk falan yerindeydi o zamanlarda 85B di kilo verdim 80B ye düştü ya millet tığ gibi zayıflıktan ölücek kafam kadar göğüsleri var bu nasıl bişidir anlamadım gitti..

Sorma valla oglumu okuldan alma gittigimde bagzi cocuklari ablalari almaya geliyor kizlar daha yeni ergenlik gonemine girecek yasta benimkinin on misli gogusleri var onlari gorunce kendimden utaniyorum resmen heleki plajda dolgulu bikini giymekten biktim bende ucgen bikini giymek istiyorum su sexsi dantelli ic camasirlarindan kullanmak istiyorum offfff offfff:-(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…