' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

hastaydım geçen perşembe kuzum gelmedim işe cumada geldim bütün gün uyukladım haftasonu malum zaten girmiyorum :KK20: geçmiş olsun der insan bi kafama niye vuruon :KK25:

Sen nasılsın napıon yawrm ?

Geçmiş olsun çikilata yiyiomm :125:
Seninki ile aran nasıll :132:

Geçmiş olsun çikilata yiyiomm :125:
Seninki ile aran nasıll :132:

Afiyet olsun bende spangle yedim braz önce:KK56:

Çok bozk aramız . Bi geliolar bi gdiolr kıskançlk yine konumuz ama bu kez çok ağır konuştum . normalde sakin bir insanım ama çileden çıkardı 1 senedir geçer geçer geçiceği yok ciddi bişiler olmadan bitmesi iyi olur diye düşündüm aileler zarar görmesin en azından bizim yüzümüzden düzelceği yok odunun :KK25:

Sen naptın konuşabildin mi ?

Afiyet olsun bende spangle yedim braz önce:KK56:

Çok bozk aramız . Bi geliolar bi gdiolr kıskançlk yine konumuz ama bu kez çok ağır konuştum . normalde sakin bir insanım ama çileden çıkardı 1 senedir geçer geçer geçiceği yok ciddi bişiler olmadan bitmesi iyi olur diye düşündüm aileler zarar görmesin en azından bizim yüzümüzden düzelceği yok odunun :KK25:

Sen naptın konuşabildin mi ?

Biz konuştuk, ben kuruntu yaptım çok sanırım..
Gerçekten yoğun, benle konuşurken kaç kere şirket telefonu çaldı ya..
Birde 8 gün oldu görüşemiyoruz, hafta sonu çalıştı..
Aramız iyi şu an bakalımm..

Ne yani bitirdin mii şimdii sen :KK53:

Son düzenleme:
Biz konuştuk, ben kuruntu yaptım çok sanırım..
Gerçekten yoğun, benle konuşurken kaç kere şirket telefonu çaldı ya..
Birde 8 gün oldu görüşemiyoruz, hafta sonu çalıştı..
Aramız iyi şu an bakalımm..

Ne yani bitirdin mii şimdii sen :KK53:

anladım canım allah bozmasın :nazar:

Evet öyle gözüküo durum şuan bilmiyorum çok seviyorum ama beni çok dağıtıo bu öküz ortada bişi yokken hemde :KK50:

anladım canım allah bozmasın :nazar:

Evet öyle gözüküo durum şuan bilmiyorum çok seviyorum ama beni çok dağıtıo bu öküz ortada bişi yokken hemde :KK50:

DuR da şurda konuşak..
Neleri kıskanıyor bu adam bana bi anlat ya..
Benimki ile karşılaştırma yapıcamm :26:

Zor bi durum ewett
:26:

DuR da şurda konuşak..
Neleri kıskanıyor bu adam bana bi anlat ya..
Benimki ile karşılaştırma yapıcamm :26:

Zor bi durum ewett
:26:

eski tanıştığım erkek arkadaşları , çalıştığım yerdeki insanlardan, kıyafetimi saçıma makyajıma herbişeye el atıyor . Yüzümde gram makyaj yok bi lipstick sürdüm dudaklarım çatlıo die neler saydrdı gömleğin bi düğmesi açık watsapp dan foto attım yukardan çektim kolumu uzatunca yukardan çekince falan snki çok açıkmış gbi çıkmış ama normal hali öyle değil blioda hep gydiğim bişey yine bilmeden bir sürü şey söylüo. Saçlarımı boyatmıycakmışım doğal olucakmışım sanki heryerim estetikli dedim sana mı sorucam istedğim pantolonu alırım istediğimde boyatırım ben bi bayanım sen erkek ikimizin kimyaları farklı dedim ben zaten ölçlü gyiniorum bi dur noktan olsun dedim zaten koptu snra kayış...vs... bir gün iyiysek bir gün kavgalıyız nasıl nişanlanayım ben bu insanla snir krizleri geçirirken :KK25:

eski tanıştığım erkek arkadaşları , çalıştığım yerdeki insanlardan, kıyafetimi saçıma makyajıma herbişeye el atıyor . Yüzümde gram makyaj yok bi lipstick sürdüm dudaklarım çatlıo die neler saydrdı gömleğin bi düğmesi açık watsapp dan foto attım yukardan çektim kolumu uzatunca yukardan çekince falan snki çok açıkmış gbi çıkmış ama normal hali öyle değil blioda hep gydiğim bişey yine bilmeden bir sürü şey söylüo. Saçlarımı boyatmıycakmışım doğal olucakmışım sanki heryerim estetikli dedim sana mı sorucam istedğim pantolonu alırım istediğimde boyatırım ben bi bayanım sen erkek ikimizin kimyaları farklı dedim ben zaten ölçlü gyiniorum bi dur noktan olsun dedim zaten koptu snra kayış...vs... bir gün iyiysek bir gün kavgalıyız nasıl nişanlanayım ben bu insanla snir krizleri geçirirken :KK25:

Hmm seninki bayağı bayağı fenamış be güzelimm..
Bu ewlenince inan seni ewe kapatır..
Sen hayattan soğursun böyle..
Kendini bakımsız olarak gördüğün zamanda hep ruhsuz dolaşırsın etrafta..
Benim ki makyaja karışmaz, hoje sürerüm kırmızı karışmaz..
Saçlarımı fönlememe kıvırcık vs yapmama bişi demez..
Yalnız benim bi deri taytım var üstüne uzun bi tunik giysemde o yanında olmadan giymemi istemiyor..
Bende çok sewiyorum o taytımı..
Bende senin yanında giyerim aşkım dedim ve öyle de yaptım..
Birde benim eteklerim war..
Onları iş yerinde giymemi istemiyor..
Ve ben ilk buluşmamıza, kahverengi kadife mini bi eteğim vardı onu giymiştim..
Altında da yarım çizmelerim vardı sütlü kahve..
Bana der ki mesela, hani ilk buluşmamızda giydiğin eteği sakın iş yerinde başka yerde giyme..
Bende giymiyorum..
Yoksa dar pantalon, dar badi, dar gömlek giymeme bişi demiyor..

Ne olursa olsun, iş yerinden erkeklerle asla muhattap olma dedi..
Benim kız arkadaşım hiç yoktur mesela..
Seninde erkek arkadaşın olmasın sewmem dedii..
Birde watsap facebookk bunlarda çok online olmamı istemiyor..
Ama kapatta demedi..
Ben dedim kapatalım watsapı dedim, yok dedi resim gönderemeyiz sonra birbirimize dedi..
Ben şimdi, watsapta bir tek onunla konuşuyorum oda benle..
zaten yoğunluktan watsapa girmiyor bile..

Ama senin işin zor..
Tamam sewiyosun ediyosun ama yol yakınken dön, zamanla o sewgiyi de görmücek gözün pişman olucaksınn daha çok..

Hmm seninki bayağı bayağı fenamış be güzelimm..
Bu ewlenince inan seni ewe kapatır..
Sen hayattan soğursun böyle..
Kendini bakımsız olarak gördüğün zamanda hep ruhsuz dolaşırsın etrafta..
Benim ki makyaja karışmaz, hoje sürerüm kırmızı karışmaz..
Saçlarımı fönlememe kıvırcık vs yapmama bişi demez..
Yalnız benim bi deri taytım var üstüne uzun bi tunik giysemde o yanında olmadan giymemi istemiyor..
Bende çok sewiyorum o taytımı..
Bende senin yanında giyerim aşkım dedim ve öyle de yaptım..
Birde benim eteklerim war..
Onları iş yerinde giymemi istemiyor..
Ve ben ilk buluşmamıza, kahverengi kadife mini bi eteğim vardı onu giymiştim..
Altında da yarım çizmelerim vardı sütlü kahve..
Bana der ki mesela, hani ilk buluşmamızda giydiğin eteği sakın iş yerinde başka yerde giyme..
Bende giymiyorum..
Yoksa dar pantalon, dar badi, dar gömlek giymeme bişi demiyor..

Ne olursa olsun, iş yerinden erkeklerle asla muhattap olma dedi..
Benim kız arkadaşım hiç yoktur mesela..
Seninde erkek arkadaşın olmasın sewmem dedii..
Birde watsap facebookk bunlarda çok online olmamı istemiyor..
Ama kapatta demedi..
Ben dedim kapatalım watsapı dedim, yok dedi resim gönderemeyiz sonra birbirimize dedi..
Ben şimdi, watsapta bir tek onunla konuşuyorum oda benle..
zaten yoğunluktan watsapa girmiyor bile..

Ama senin işin zor..
Tamam sewiyosun ediyosun ama yol yakınken dön, zamanla o sewgiyi de görmücek gözün pişman olucaksınn daha çok..

Senin yine iyimiş bende dar pantolon kullanıyorum caz yapıo yine rengine bile takıodu bi ara neymiş ilgi çekermişim.
canım benmde öyle bende tayt giymeyi çok severim özellikle hep tuniklerim vardı istemiyor diye vazgeçtim askılı gyerdim ondanda vazgeçtim sırf onun için ama en ufak bişyde sen değişmedin diyor ağır konuşuo düzeltemedim diye.
alışverişten soğudum zaten çok nadir yaparım alışveriş gereksinim duydukça makyj yapmazsam saç yapmazsam o günüm berbt geçior sanki hastaymşım gibi ama bnde başkasına bakar dye içim kurtlanıo zatn süslü birym ama abartısz yernde yani .
Benimde burdn başka bi yerde üyeliğim yok erkekde kız da arkadşm yok dışarı birlkte çıkıyorz hep derdim sıkıntım olsa paylaşablceğim biri yok saçını boyatma bnu gyme dedikçe bunalıyorum zaten biz nişan yapmayı planlıyorz o bna eski erkek arkdş dyince snir krizine griyorum sanki beynim patlıcak . Bu böyle yaparken nasıl devam ederim diye düşünmkten kafayı yicem :KK25:
Ben çok asi briym kmsenin dediğiyle iş yapmam kndi bildiğimdende şaşmam öle biriym hatalarım oldu bnde yalnz ve ağır ergnlk dönemi yaşadım ama ders çıkardım bnde bi kalıntısı olmadı saf niyetliyim ama akıllıyım da ben bu kadar sakin bi hayt yaşarken bu adam neden böle yapıor diye kara kara dşünüorum istedikleri şeyleri de yapıorum ama off çok yoruldum ya kendimi anlatmaktn ona :KK25::KK25::KK25: ne olcksa olsun biterse bitsin çok ağlıcam unutmucm hiç bir zaman kmse olmuck hayatmda kndmi çok ii tanıorum ama böyle de olmaz ki :KK14:

Senin yine iyimiş bende dar pantolon kullanıyorum caz yapıo yine rengine bile takıodu bi ara neymiş ilgi çekermişim.
canım benmde öyle bende tayt giymeyi çok severim özellikle hep tuniklerim vardı istemiyor diye vazgeçtim askılı gyerdim ondanda vazgeçtim sırf onun için ama en ufak bişyde sen değişmedin diyor ağır konuşuo düzeltemedim diye.
alışverişten soğudum zaten çok nadir yaparım alışveriş gereksinim duydukça makyj yapmazsam saç yapmazsam o günüm berbt geçior sanki hastaymşım gibi ama bnde başkasına bakar dye içim kurtlanıo zatn süslü birym ama abartısz yernde yani .
Benimde burdn başka bi yerde üyeliğim yok erkekde kız da arkadşm yok dışarı birlkte çıkıyorz hep derdim sıkıntım olsa paylaşablceğim biri yok saçını boyatma bnu gyme dedikçe bunalıyorum zaten biz nişan yapmayı planlıyorz o bna eski erkek arkdş dyince snir krizine griyorum sanki beynim patlıcak . Bu böyle yaparken nasıl devam ederim diye düşünmkten kafayı yicem :KK25:
Ben çok asi briym kmsenin dediğiyle iş yapmam kndi bildiğimdende şaşmam öle biriym hatalarım oldu bnde yalnz ve ağır ergnlk dönemi yaşadım ama ders çıkardım bnde bi kalıntısı olmadı saf niyetliyim ama akıllıyım da ben bu kadar sakin bi hayt yaşarken bu adam neden böle yapıor diye kara kara dşünüorum istedikleri şeyleri de yapıorum ama off çok yoruldum ya kendimi anlatmaktn ona :KK25::KK25::KK25: ne olcksa olsun biterse bitsin çok ağlıcam unutmucm hiç bir zaman kmse olmuck hayatmda kndmi çok ii tanıorum ama böyle de olmaz ki :KK14:

Öyle düşünme neden hayatında başka biri olmucakmış bal gibi olur..
Bana bak, ewlenip ayrılldım 25 yaşındayım daha gencim ve hayatımda biri de war..
Sen bu insanla mutsuzsun yol yakından bırak..
Bırak ya inceldiği yerden kopsun..
O istiyor böyle olmasını..
İstediklerini yapmasan tamam dicem..
Sen gereken fedakarlığıda gösteriyorsun ona..
O odunsa anlamıyorsa, cezasıda seni kaybetmek olucak..
Yatmadın kalkmadın, kendini ona mecbur hissetme..
Seni ararsa ona aynen böyle söyle, ya huylarından vazgeçersin yada benden de..
Seçimi o yapsın..
Ama düzeldim dese de huylarından vazgeçmez biri gibi duruyor..
Yarın erken gir de konuşalım iyice..
Ben şimdi çıkıyorum cnm görüşürüzz..

Öyle düşünme neden hayatında başka biri olmucakmış bal gibi olur..
Bana bak, ewlenip ayrılldım 25 yaşındayım daha gencim ve hayatımda biri de war..
Sen bu insanla mutsuzsun yol yakından bırak..
Bırak ya inceldiği yerden kopsun..
O istiyor böyle olmasını..
İstediklerini yapmasan tamam dicem..
Sen gereken fedakarlığıda gösteriyorsun ona..
O odunsa anlamıyorsa, cezasıda seni kaybetmek olucak..
Yatmadın kalkmadın, kendini ona mecbur hissetme..
Seni ararsa ona aynen böyle söyle, ya huylarından vazgeçersin yada benden de..
Seçimi o yapsın..
Ama düzeldim dese de huylarından vazgeçmez biri gibi duruyor..
Yarın erken gir de konuşalım iyice..
Ben şimdi çıkıyorum cnm görüşürüzz..

İyi akşamlar canım görüşürüz :KK5:

Günaydınn Kızlarrr
JC_cupidgirl.gif

Günaydın arkadaşlar aranıda yeni sayılırım bir ay oldu henüz ama arkadaşım da yok henüz sizlerin arasına girmek istedim :)

X