' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

İyidirr sen napıvereyon:KK51: ? Teyyy Teyyyy :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:dım dım yar....liliilililiilililiilliilililii

Burdayım kuzum iş çıktı bi ara bana ondan yazamadım :KK19:

liliililililiilililiilililiililiiiiliilililiiiiililiililiiiiilililililiiiii :KK64::KK64::KK64::KK64:aheyyyy aheyyyy tey teyyy teyyy :KK64::KK64::KK64::KK64::KK60::KK60::KK60:

Geldimmmmmmmmmmmmmmmmm karnımmm aç balböceğii sipariş verdimm..
Bu ara iştahım yerindee napcam bennn :26:

Geldimmmmmmmmmmmmmmmmm karnımmm aç balböceğii sipariş verdimm..
Bu ara iştahım yerindee napcam bennn :26:

bir de canım buğday ekmeği ye gerçekten çok doyurucu diğerlerinde çin tuzu var yedikçe yiyesi geliyor insanın :KK52: benimde hala tatlı krizim devam edior:KK43:

bitki çayı iç özellikle mate çayı zayıflatıomş kuzum :KK51:

bir de canım buğday ekmeği ye gerçekten çok doyurucu diğerlerinde çin tuzu var yedikçe yiyesi geliyor insanın :KK52: benimde hala tatlı krizim devam edior:KK43:

Kilolu değilim çok şükür ama..
Ben acıkmazdım böyle..
Hep sewdiceğim yüzünden, o açtı iştahımıı..
Buluştuğumuzz zaman ye yee diye boğazıma diziyorr :KK14:
Tatlı krizini saymıyorumm
:KK56:

Kilolu değilim çok şükür ama..
Ben acıkmazdım böyle..
Hep sewdiceğim yüzünden, o açtı iştahımıı..
Buluştuğumuzz zaman ye yee diye boğazıma diziyorr :KK14:
Tatlı krizini saymıyorumm
:KK56:

aman o zaman ye gitsin ben tutamıyorum kendimi :KK52: zayıfım ama dışarda yemektn biraz göbek yaptım şişman olsam tutamıcam sanırım boğazımı :KK1: ben akşam eve gidince muhabbetle karışık nasıl 1 ekmek bitiriyorum şaşırıorum :KK53: annem 1 ekmek koydum hepsini yedin mi diyip dalga geçio :26:

bende yeni geldim aranıza sohbete pat diye dalmış oldum ama söylemek istedim, balböcegi35 coook haklı benım kahvaltıda tam bugdaylı yıyorum Allah bılır sayısını ama cok sukur hıc kılo sorunu yapmıyor beyaz ekmek olsa ohooooo yuvarlanıyordum dombili dombili:KK1::KK30:

aman o zaman ye gitsin ben tutamıyorum kendimi :KK52: zayıfım ama dışarda yemektn biraz göbek yaptım şişman olsam tutamıcam sanırım boğazımı :KK1: ben akşam eve gidince muhabbetle karışık nasıl 1 ekmek bitiriyorum şaşırıorum :KK53: annem 1 ekmek koydum hepsini yedin mi diyip dalga geçio :26:

yemek yiyom rahatsızz etmee :KK53::KK53:

bende yeni geldim aranıza sohbete pat diye dalmış oldum ama söylemek istedim, balböcegi35 coook haklı benım kahvaltıda tam bugdaylı yıyorum Allah bılır sayısını ama cok sukur hıc kılo sorunu yapmıyor beyaz ekmek olsa ohooooo yuvarlanıyordum dombili dombili:KK1::KK30:

Hoşgeldin :KK3: aynen öyle buğday ekmeği işyerinde her sabah kahvaltı da yiyrom paketli alıyorum 5gün gidio bna akşam eve gidince normal ekmekten 1 tane yiyorum en azı yarım :KK23:

X