' Arkadaş Olmak İstiyorum ' diyen k.k. Hatunları sohbetimize buyrun diyorum :) :) :)

Ben boğazıma düşkünümdür ne yapayım. Esmerler umrumda değilde şarışından alırım valla bayılırım :KK23::KK23:
Kaç kilo verem nikko :KK1::KK1:
Bende sana patlatacam ama sakız değil :KK20: :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

de get :KK4:

bende aranıza yeni katıldım 25yasındayım ev hanımıyım istanbulda oturuyorum acemiyim kullanımda öylee işde :nazar:

Hoşgeldin aramıza o zaman :KK42:neler yapıp durursun evde tanıyalım seni
Duydum duydum ne var :KK36: sarışın merakım yeni yeni geçiyor azdırma beni :KK36::KK36:

:KK53::KK53::KK53::KK53:Hönk:KK53::KK53::KK53::KK53: kızlar acil servisi arayın hemen :102:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:koptum len . Vereyim hemen abla bunlar kavun gibi hemen bozuluolar istersen koklada öyle al çin üretmiş bnları :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ben onu duruşundan tanırım, şu kenardakini ver bana ben gideyimm, pazarlık yaptırma şimdii bana ama tamam mı al şu parayı hadee bana eyvallahhhh :KK55::KK55:
Ben anca 1 kg taşıyabilirimm
:KK23:

Evet erkekler maddi durumdan dolayı pek yanaşmak istemiyorlar bi de destek olmayınca napalım bekliyoruz mecburen :KK25: inşşallah ya çok uzun olunca da aileler problm yaratr mı çok sorun okudum buralarda hep bazen ürküyorum :KK14:

evet cnmm sorunlar çok oluyordu meselaa annem bu çocuk seni almaz parmağına yüzüğü taktı dewamı yok.. evlilk işi bu kadr uzun sürmez sewse şimdiye kadr çoktan ewlnmiştnz derdi.. bnde maddi durmlardan dolayı oluo hem acelemz yok diodm.. bi de her hafta sonu bulşrz ona da çok kızardı yiyn için gezin bşka bşy yok derdi...

yaa bu brzda çewreden kaynaklanıo çewre çok soruodu düğün ne zamn diee halyle annem de cewap weremiodu. bu sefer bana diodukii mllet soruo cwp weremiyorm sizn yüzünzden diodu... baya tartşmalar oluodu tabii ama şimdi ewlilk tarihini aldığımzdan beri laf söz etmiyor..

SAberetmek lazım iştee cnmm bunlarda ha deynce olmuo :KK14:

işletme-muhasbe :KK1:
evt oturnlardnm :KK1:
sen ne iş yaparsnn

Ben sadece işe gelip oturuyorum pek bi iş yaptığım söylenemez :KK1::KK1::KK1:

Ben onu duruşundan tanırım, şu kenardakini ver bana ben gideyimm, pazarlık yaptırma şimdii bana ama tamam mı al şu parayı hadee bana eyvallahhhh :KK55::KK55:
Ben anca 1 kg taşıyabilirimm
:KK23:

hehe onun da tarihi geçeli çok olmuştu :KK1: kazıkladım :KK76:

evet cnmm sorunlar çok oluyordu meselaa annem bu çocuk seni almaz parmağına yüzüğü taktı dewamı yok.. evlilk işi bu kadr uzun sürmez sewse şimdiye kadr çoktan ewlnmiştnz derdi.. bnde maddi durmlardan dolayı oluo hem acelemz yok diodm.. bi de her hafta sonu bulşrz ona da çok kızardı yiyn için gezin bşka bşy yok derdi...

yaa bu brzda çewreden kaynaklanıo çewre çok soruodu düğün ne zamn diee halyle annem de cewap weremiodu. bu sefer bana diodukii mllet soruo cwp weremiyorm sizn yüzünzden diodu... baya tartşmalar oluodu tabii ama şimdi ewlilk tarihini aldığımzdan beri laf söz etmiyor..

Ahaaa aynıı yazıı tipimdenn buldum birinii selamm babyyy :KK8:

merhaba cnm :KK3:
onlar ha diyince olsun istiyrlr işte :KK14: ve evt çevrede büyük etkn bnce :KK14::KK14:

X