Arkadalar bi bakarmsnz bi sorum var

canım arkadaşım geçmiş olsun.umarım dr yanılmıştır ama gerçekten böyle bişi varsada çok büyük bi problem değil aslında.ben de daha evlenmeden böyle problemler yaşıorum ama korkulcak bişeyin yok senin.moralini bozma tatlım.Allah büyük sıkıntılardan korusun bitanem :hug:

çok saolun canlarım benimmmmmmmm

yanımda olduğunuzu bilmek güsel destek alıyorum sizden ,allah daha beterinden saklasın tabi bugün sonuçlar bi çıksın perşembe günüde bi sonuç var alıncak o alınsın sonra başka bi doktora gidicem ... hayırlısı

güllüşümmmmmmmmm

içini ferah tut önce , sonra da tek doktorla kalma. 2-3 doktora gitmelisin mutlaka.

Üzme kendini Şeniz

güllüşüm canım bernim ya şimdi okudum başka topicte olunca takip edemiyorum sizi çokg eçmiş olsun canım benim merak etme önemli bişi yoktur başka doktorada görün bir içini ferah tut canım benimm aklına bişiyler getirme olurmu bitanesiŞeniz:teselli:

güllüşüm canım bernim ya şimdi okudum başka topicte olunca takip edemiyorum sizi çokg eçmiş olsun canım benim merak etme önemli bişi yoktur başka doktorada görün bir içini ferah tut canım benimm aklına bişiyler getirme olurmu bitanesiŞeniz:teselli:

saol canım benimm

aslında düşününce çok kötü oluyorum düşünmemeye çalışıyom canım burd sizle vakit geçirmye çalışıyomŞeniz

saol canım benimm

aslında düşününce çok kötü oluyorum düşünmemeye çalışıyom canım burd sizle vakit geçirmye çalışıyomŞeniz

Tatlişko tabi ki de düşünme bak en azından burda vakit geçireceğin arkadaşların var... Ben canım sıkkınken ya da sinirliyken buraya geldiğimde her şeyi unutuyorum valla... İlaç gibisiniz heee Şeniz

Bu benim başıma geldi daha 3 ay öncesine kadar bilmiyordum böyle birşey olduğunu.. zaten tesadüfen öğrenmişdim hamile olduğumda muayane olunca dok söylemişdi bana ama benimki içerdeydi canım rahim ağzına yakın zaten düşük oldusenağlama
Bilemiyorum ama belkide buyüzden oldu...
Daha sonra tekrar muayane olduğumda bu et parçasının küçüldüğünü söyledi dok bana kendiliğinden kaybolurmuş:1shok: ben başka bir dok gidicem çünkü kasık ağrılarım oluyor ve belkide tedavi edilmesi gerekli yani daha iyi bir dok gitmek gerekir bana çocuğun olmaz demedi...
Sende araştır canım iyi bir dok bul tekrardan muayane ol derim.... geçmiş olsun.....a.s.

Bu benim başıma geldi daha 3 ay öncesine kadar bilmiyordum böyle birşey olduğunu.. zaten tesadüfen öğrenmişdim hamile olduğumda muayane olunca dok söylemişdi bana ama benimki içerdeydi canım rahim ağzına yakın zaten düşük oldusenağlama
Bilemiyorum ama belkide buyüzden oldu...
Daha sonra tekrar muayane olduğumda bu et parçasının küçüldüğünü söyledi dok bana kendiliğinden kayolurmuş:1shok: ben başka bir dok gidicem çünkü kasık ağrılarım oluyor ve belkide tedavi edilmesi gerekli yani daha iyi bir dok gitmek gerekir bana çocuğun olmaz demedi...
Sende araştır canım iyi bir dok bul tekrardan muayane ol derim.... geçmiş olsun.....a.s.

teşekkür ederim canım öncelikle
bende tesadüfen öğrendim

banada bu durumda gebe kalman zor olur ve kanaman olur dedi rahim ağzında et parçası(polip)varmış ve bence alınsın dedi ilerde sana problem

yaşatmaması açısından ..

ama sonuçlarım bi çıksın gidicem başka bi doktora ..

sende geçiktirme canım kaybolması söz konusumudur bilmiyom ama bi görün sende..

geçmiş olsun:çok üzgünüm:senağlama

Son düzenleme:
sen tahlillerini alınca başka bir dok daha görünürsün alınması gerekiyorsa aldırırsın hiç korkma allah beterinden saklasın... Bende adetimi bekliyorum bu ay gidicem dok tekrar zaten her ay nerdeyse başka dok gidiyorum burası istanbul birçok dok var ama öyle ilgilisine rastlamadım biri bişey diyor öbürü başka bişey kafamı karıştırdılar...:sm_confused:

sen tahlillerini alınca başka bir dok daha görünürsün alınması gerekiyorsa aldırırsın hiç korkma allah beterinden saklasın... Bende adetimi bekliyorum bu ay gidicem dok tekrar zaten her ay nerdeyse başka dok gidiyorum burası istanbul birçok dok var ama öyle ilgilisine rastlamadım biri bişey diyor öbürü başka bişey kafamı karıştırdılar...:sm_confused:

ben özelden gitim güsel ilgilendi ama başka bi doktora daha gidicem tahlillerimle başka bi hastanede bakalım ne olcak canım biras korkuyom yaa:çok üzgünüm:

çok saol canımŞeniz

çok geçmiş olsun canim bencede 2. Bi doktora başvur.banada 5 ay önce hamilesin dedi bir doktor.ben inanamadim çünkü o zaman kizim 9 aylikti şok oldum.sonra başka bir doktora gittim ve böyle bişeyin olmadiğini söyledi.anlayacağin tek doktorla kalma canim.

çok geçmiş olsun canim bencede 2. Bi doktora başvur.banada 5 ay önce hamilesin dedi bir doktor.ben inanamadim çünkü o zaman kizim 9 aylikti şok oldum.sonra başka bir doktora gittim ve böyle bişeyin olmadiğini söyledi.anlayacağin tek doktorla kalma canim.

anam :1shok:eek:da bi acayip yani hamilesin demiş . böle şeyler duyuncada korkuyo insan hangi doktora güvenceksin ki:sm_confused:

teşekkürler canım a.s.

anam :1shok:eek:da bi acayip yani hamilesin demiş . böle şeyler duyuncada korkuyo insan hangi doktora güvenceksin ki:sm_confused:

teşekkürler canım a.s.

AYNEN ÖYLE CANIM...İNSAN KORKUYO....AMA EN GÜZELİ HEM ÖZEL MUAYNANESİ OLUPTA DEVLET HASTANESİNDE ÇALIŞAN DOKTORLAR.BENİM DOĞUMUMU GERÇEKLEŞTİREN DOKTORDA ÖYLEYDİ.HER YÖNDEN AVANTAJLI OLUYO...UMARIM KÖTÜ BİŞEY YOKTUR VE ALLAHIM BİR EVLAT NASİP EDER SANA....TEKRAR ÇOK GEÇMİŞ OLSUNa.s.

AYNEN ÖYLE CANIM...İNSAN KORKUYO....AMA EN GÜZELİ HEM ÖZEL MUAYNANESİ OLUPTA DEVLET HASTANESİNDE ÇALIŞAN DOKTORLAR.BENİM DOĞUMUMU GERÇEKLEŞTİREN DOKTORDA ÖYLEYDİ.HER YÖNDEN AVANTAJLI OLUYO...UMARIM KÖTÜ BİŞEY YOKTUR VE ALLAHIM BİR EVLAT NASİP EDER SANA....TEKRAR ÇOK GEÇMİŞ OLSUNa.s.

çok saol canım .. bebiş şimdilik istemiyoduk aslında çok erken ama hayırlısı bakalım canım Şeniz

teşekkür ederim canım öncelikle
bende tesadüfen öğrendim

banada bu durumda gebe kalman zor olur ve kanaman olur dedi rahim ağzında et parçası(polip)varmış ve bence alınsın dedi ilerde sana problem

yaşatmaması açısından ..

ama sonuçlarım bi çıksın gidicem başka bi doktora ..

sende geçiktirme canım kaybolması söz konusumudur bilmiyom ama bi görün sende..

geçmiş olsun:çok üzgünüm:senağlama
CANIMCIN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ET PARÇASI DEYİNCE ANLAMADIMDA (POLİP)DEYİNCE ANLADIM BENİMDE BİR ARKADAŞIMDA VARDI VE NE YAPTIYSA HAMİLE KALAMADI AŞILAMADADA HAMİLE KALAMADI TAM 8 SENE UĞRAŞTI EN SONUNDA POLİP AMAELİYATI OLDU AMA YİNEDE NORMAL HAMİLE KALAMADI 8 SENEDEN SONRA TÜP BEBEK YATTIRDILAR ÇOK ŞÜKÜR TÜP BEBEK TUTTU ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ALLAH TAN ÜMİT KESİLMEZ :1hug:

CANIMCIN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ET PARÇASI DEYİNCE ANLAMADIMDA (POLİP)DEYİNCE ANLADIM BENİMDE BİR ARKADAŞIMDA VARDI VE NE YAPTIYSA HAMİLE KALAMADI AŞILAMADADA HAMİLE KALAMADI TAM 8 SENE UĞRAŞTI EN SONUNDA POLİP AMAELİYATI OLDU AMA YİNEDE NORMAL HAMİLE KALAMADI 8 SENEDEN SONRA TÜP BEBEK YATTIRDILAR ÇOK ŞÜKÜR TÜP BEBEK TUTTU ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ALLAH TAN ÜMİT KESİLMEZ :1hug:

canım ben daha 1 aylık evliyim işte mantar için gidince bana öle dedi çoçuk şuan düşünmüyoz zaten ama allah göstermesin eksikliğini:çok üzgünüm:
doktorda öyle dedi zaten çoçuk olmayı engeller çnkü rahim azğını tıkadığı için dedi canım çok saol a.s.

canım üzülme lütfen bi doktora inanma sağlığını riske atma bence bir kaç iyi doktordan daha andevu al içini ferah tut. artık tıp çok ilerledi korkma lütfen..

canım üzülme lütfen bi doktora inanma sağlığını riske atma bence bir kaç iyi doktordan daha andevu al içini ferah tut. artık tıp çok ilerledi korkma lütfen..

çok saol canım destek olmanız bei rahatlatıyo evet başka doktorlara muhakkak görüncem çok saola.s.

X