Aret kamar çift embriyo transferi yapıyor mu

osgeci

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
25
8
23
Merhaba hanımlar. Aret kamar ilk denemeye çift embriyo transferi koyar mı kendi isteğimizle? 23 yaşındayım ve eşimde hız sorunu var

Hayır.Sadece 35 yaş üstü olan ve birkaç başarısız denemesi olanlara yapıyor.
Israrla istesek de yapmıyor mu acaba ? Benim amacım ikiz gebelik değil aslında birisi tutmazsa diğer tutar belki mantığıyla çünkü çift embriyo transferi yapmak şansı yükseltiyor. Siz Aret beye mi gidiyorsunuz

Canım bakalım kaç embriyo oluşacak, tedaviye başlamadan bunu konuşmak doğru degil
Evet doğru söylüyorsun. Bende bişey yok doktorların söylediklerine göre eşimde hız sorunu var 2 buçuk seneyi geçiyor deniyoruz olmuyor. Çok yıpratıcı bir süreç Allah yardımcımız olsun.

Israrla istesek de yapmıyor mu acaba ? Benim amacım ikiz gebelik değil aslında birisi tutmazsa diğer tutar belki mantığıyla çünkü çift embriyo transferi yapmak şansı yükseltiyor. Siz Aret beye mi gidiyorsunuz
Eskiden gitmiştim.Tutacaksa biride tutar cnm.İyi bir rahim duvarı,güzel embriyo zaten şansı yükseltiyor.Yaşın genç yumurtaların sağlıklı ve güzeldir.2 düşünmene gerek yok ki

Eskiden gitmiştim.Tutacaksa biride tutar cnm.İyi bir rahim duvarı,güzel embriyo zaten şansı yükseltiyor.Yaşın genç yumurtaların sağlıklı ve güzeldir.2 düşünmene gerek yok ki
Çok teşekkür ederim canım benim cevabın için. İçimdeki düşünme duygusuna engel olamıyorum. Siz Aret beyden memnun kaldınız mı nasıl bir doktor? Ben instagramdan takip ediyorum komşumun kuzu da gitmiş ona çok iyi bir doktormuş öyle söyledi

Merhaba ben Aret kamardayim 3 embirom var hepsini koyacak ama benim yaşım ileri birde başarısız 1 tubbebek denemem olduğu için.

Çok teşekkür ederim canım benim cevabın için. İçimdeki düşünme duygusuna engel olamıyorum. Siz Aret beyden memnun kaldınız mı nasıl bir doktor? Ben instagramdan takip ediyorum komşumun kuzu da gitmiş ona çok iyi bir doktormuş öyle söyledi
Ben memnun kalmadım.sonuç pozitifti ama travmalar yaşattı bana.O merkezde emre hoca ve ozan hoca harikadır.Aret hocada 2 saat muayene sırası,hiçbirşey soramassın 1dk muayene hemen cıkar,Kişiye özel transfer takibi yapmaz belirli protolü vardır ondan şaşmaz.Çok fazla ilaç verir,bir yanlışta asla kendini hatalı görmez senin kusurun gibi görür.Benm iyi tecrübelerim yok kendisinde.2.transferde aynı merkezdeki ozan hocaya gitmiştim ben dr u değiştirip.Memenun kalanda kalmıştır bilemem.Benm için iyi değildi

Merhaba ben Aret kamardayim 3 embirom var hepsini koyacak ama benim yaşım ileri birde başarısız 1 tubbebek denemem olduğu için.
Merhabalar inşallah pozitif sonuçları alırsınız🙏❤️. Sizin süreç nasıl gidiyor memnun musunuz doktordan ? Aret kamar diğer merkezlere göre daha mı pahalı

Ben memnun kalmadım.sonuç pozitifti ama travmalar yaşattı bana.O merkezde emre hoca ve ozan hoca harikadır.Aret hocada 2 saat muayene sırası,hiçbirşey soramassın 1dk muayene hemen cıkar,Kişiye özel transfer takibi yapmaz belirli protolü vardır ondan şaşmaz.Çok fazla ilaç verir,bir yanlışta asla kendini hatalı görmez senin kusurun gibi görür.Benm iyi tecrübelerim yok kendisinde.2.transferde aynı merkezdeki ozan hocaya gitmiştim ben dr u değiştirip.Memenun kalanda kalmıştır bilemem.Benm için iyi değildi
Kötü bir deneyim olmuş sizin için. Her yer illaki dört dörtlük değildir illa birşeyi vardır. Çok kalabalık sanırım o yüzden o kadar sıra vardır. Zaten süreç çok zor vede hassas insan böyle bir dönemde anlaşılabildiği kadar anlaşmak ister. Bir doktordan ziyade hastayla bir bağ kurulması gerekiyor o samimiyet içtenlik olması lazım ya. Sanırım Aret beyde o yok o zaman

Merhabalar inşallah pozitif sonuçları alırsınız🙏❤️. Sizin süreç nasıl gidiyor memnun musunuz doktordan ? Aret kamar diğer merkezlere göre daha mı pahalı
Benim ilk transfer negatif oldu ara verdim Kışa denerim tekrar. Yani Aret bey gerekli bütün testleri tahlilleri en başta istiyor kişiye özel tedavi yapar güler yüzlü biri ama tabi çok yoğun her muaynede o bakmaz başka başka doktorlar ilgilenir ona bildirir ne yapılacağına o karar verir.ilk defa yaptırdım tubbebek diğer yerler nasıl bilmiyorum. Fiyat olarak ortalama aynı fiyat. Bağçeciden ucuzdu Memorial dan pahalıydı benim sorup fiyat aldiklarimda.

Kötü bir deneyim olmuş sizin için. Her yer illaki dört dörtlük değildir illa birşeyi vardır. Çok kalabalık sanırım o yüzden o kadar sıra vardır. Zaten süreç çok zor vede hassas insan böyle bir dönemde anlaşılabildiği kadar anlaşmak ister. Bir doktordan ziyade hastayla bir bağ kurulması gerekiyor o samimiyet içtenlik olması lazım ya. Sanırım Aret beyde o yok o zaman
Evet öyle bir ilgiyi asla göremezsiniz,orada çok arkadaş edindim ve bu bana özel değildi.Herkese karşı aynı,özel bir ilgi ve tedavi bekentiniz varsa aynı merkezde öncelikle emre hocayı yada ozan hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Ben kendisinden memnun kaldım tedavim şuan aret hocada devam ediyor. Başka merkeze gitseydim belki de tonlarca iğne kullanacaktim. Ama aret hoca kişiye özel tedavi uyguluyor. Benim sadece bir kere başka doktor baktı. Gerisi hep aret hocaydi. Bir baba gibi yaklaşımı var ben kendimi tamamen emanet ettim. Beni neredeyse her gün çağırdı folikul takibi için zamanı geçirmemek ve erken çatlama olmasın diye. Laboratuvarlari çok iyi. Aslında önemli noktada laboratuvar. Her doktor takibini yapar yumurta takibi için. Benim doğala yakın oldu çok çikolata kistim var. Cok ilgililer çalışanlarda aynı zamanda. Garantici bir doktor. Şansa birakmak istemiyor tedavide. Başarı oranı da cok yüksek.

X