Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri araştırdım amerikada olan bir olay soya sütü erkeklerde bile göğüs büyütüyomus

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
kızlar internetten cok arastırdım soya sütü erkeklerde bile göğüs büyütüyormuş ama bunun için östrojen seviyenizin düşük olması gerekiyor östrojen seviyeniz normal yada fazlaysa etki etmezmiş.ve itü sözlükmüydü ekşi sözlükmüydü hatırlamıyorum bi kız yazmışkı son 1sende tırsarak vücuduma östrojen yüklemesi yaptım ve şuan mükemmel göğüslerim var yazmış.soya sütüyle ilgili bilgisi olan yada kullanmış olan var mı ????

kızlar ben soya sütü içmeye başladım iki gündür inşallah işe yarar yaa

canım benim sen östrojen seviyeni biliyomusun ki? nerden buldun soya sütünü ?

mıgrostan aldım ben satılıyo normal sut gıbı baska yerlerdede satılıyomus nette yazıyodu.ben hormon testı yaptrmstm adet duzenszlgım vardı az bnm ostrojen . e2 37 cıktı bende 100,200 cıkanlar oluyo dusunun

okudum ya hatta burayada yazdım ona verdgm paraya acıyorum.o kıtapta soya sütü fln yazmıyor 3bıtkısel hap soylems bıde egzersızle masaj

ben onu denemeyi düşünüyorum açıkçası gerekli bitkileri edindikten sonra

ben soyaya basladm bakalım olmazsa onu denıcem artık ama ınsallah olur yaa

soyayı ben de okudum nette,işe yaradığını söyleyenler var.

Son düzenleme:
soya ürünlerinin gdo lu olduğunu duymuştum
göğüs büyütmesinin altında bu yönü olabilir mi

Son düzenleme:
soya sütünün tadı ne cok kotu nede cok guzel bazen mıdemı bulandırıyor benim.mıgrostan falan bulabilirsiniz.gdolu diyorlar ama napalım yani :KK43: bide östrojen seviyenizi bilmeniz lazım çünkü soya sütünün kanser yapma etkiside kanıtlanmış

soya ürünlerinin gdo lu olduğunu duymuştum
göğüs büyütmesinin altında bu yönü olabilir mi

fitoöstrojenler varmış soyada ama bazı bitkilere oranla çok zayıfmış.
Sağlığımı riske edicek bişeyi ben bile bile kullanmam gdoluysa.

doğal olanlarıda varmış sanırım öyle yazıyordu.hangi bitkilere göre daha azmış? soya en çok östrojen içeren besinlerden biri olarak geçiyormuş ama çok karışık bende anlamadım tam

X