Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
toz sürme çok güzel.. yağlı sürmeler akar fakat toz sürmeyi ilk olarak güzel sürdünüz mü akmaz ve çok hoş duruyor. ben o kadar alıştım ki bırakamıyorum asla çekmeyince sürme hasta gibi duruyorum sankibnm çok özel günler olmadıkça tek makyaj malzemem sürmem .. tek ve daimi onsuz yapamam ve alıştım o yüzden sürmek çok basit benm içina.s yeni sürenler zorlanabilir. benm bi arkadaşım almış adam demiş ki içine su koyup biraz öle kullanacaksın kendi mantığını kıllanarak sölemiş galiba. arkadaşım da tabi ki sürememiş:roflol: bn aslen arabım zaten o yüzden aynı arap kadınları gibi oluyorum:CüvCüv:

evt hakikaten ben bazen yine kaçırıyorum ama eskisi gibi elimle silip dah sonrada aynı eli yanlışlıkla yüzümü sürüp o esnada yıkamadan yani mahvetmiyorum yüzümü hehe kolanyalı mendille veya ben makyaj yemizleme sütü kullanıyorum onunla halledile bilecek bi şey ben bu sayfaya tekrar atayım sermimi de görülsümn arap sürmeli göz nasıl olur :)http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=3895

güzel olmuş meltemcım, bısey sorcam bu gozunun altında koyu kahverengı bır hat var gıbı cıkmıs , o ısık yetersız cekımde ondan mı, yoksa surme oyle dısa dogru mu akmış

:) canım şimdi ben bi sürme sürdüm makyaj yaptım fakat hava soğuk olduğu için duş almamıştım sonra hava bayabi açtı çanakkalede dedim duşa gireyim o şekilde aktı tabii ışık yetersizliğide var ama ne kadar temizlesende bonyada akıp dakikalarca gözümün altında kaldığı için öyle oldu tabii ben çkınca yeniden sürdüm eski sürmemde gözümün altında o şekilde bi buğu yaptı muck

dielimki sürmeyi temızlemek ıstıyorum goz makyajı temızleyıcı ıle temızlesem de kalıyor mu az da olsa :uhm: birde ben gozumun ıcıne bazen mavi yeşil sürüyorum , sürmeyi ben alt kırpıklerımın dıbınde dursun kırpıklerımı guclendırsın dıe ıstıorum , acaba yıne surdugum kalemler kendını gosterır mı?

canım gösterir tabiki yani sürüp sildikten sonra sadece gözde buğulu çok hoş bi görünüm bırakır benim resimlerdende belli olur biraz ama bu buğuu kaakların içine renkli kalem nasıl gider bilemiycem denemek lazımmm

bnde kullanmayı düşünüorum..1bayanın endikkaç çekn yerlerinin başında gelir gözler..we arap kadınlarını gerçekten etkileyici bakışları war..şimdi sırları anlaıldı..

ya buradakileri okuduktan sonra acaip heveslendim toz sürmeye,sürmeyi çok rahatlıkla da bulabilceğimi biliyorum ama aklıma bişi takldı,benm gözlerm çok büyük deil o yüzden sürme gibi şeyleri gözümün iç kısmına deilde kirpik kökünden dış tarafa dğru sürüyorum,göz kapağımında üstüne özellikle de uç kısmına daha koyu bi şeklde,ama burada okuduğum kadaryla göz kapaklarının arasına yerleştirp çekliyomuş yani içe oluyormuş peki dışa nasıl sürüyor özellikle de göz kapagının üstüne,bi de göz kapağı oval,sürerken nasıl düz bi hat elde edebilirm bulaştrmadan???

Benurfada yasiyorum buradaki arap kizlari toz sürme kullaniyorlar çok hos görünüyorlar acem kizlari yani hizmalari ile insanin beynini bulandiriyorlar.. Bu arada ben o toz sürmeyi nasil sürecem bir de benim gözler mavi gri yani kedi gibi olurmuyum .. Kahve ve ela da güzel duruyor ama bende sanirim hos durmaz

canım yok yahhh biz kullandığımız sürmeleri bi ark lakarşılaştırdık önceki sayfalarda olacak ismini hatırlamıyorum sana şunu söyliyeyim 2 yıl cilt bakımı ve sağlığı adına kurs aldım yıl sonu 1 er ay ve ben şunu anladım markalı sağlıklı diye bişiy yok içine koydukları düzgün kalsın akmasın erimesin deriye işlesin diye büyük firmalar bile öyle şeyler koyuyolarki anlatamam markanın iyisi diil ürünün iyisi olur sürmeye gelince cidden daha öncede dediğim gibi hammaddesi çok ucuz olan bişey yani salıksız olması mümkün diil kömür tozu bundan pahalıya gelir kaydirigubbakcemile5 sen altın renkli kutuda olanlardan al laelaelaelaelae çıbuğu var onun kapağına monte :) onunn ucunu dedireceksin kalemin ucunu dedirrir gibi ve bu sürme kiprikleri uzatıyor ayrıca sünnet canım bunlarda diyer artıları :) bu arada bu sürmelerin tam tersi gözlere yararlı olduğunuda yengem(göz doktoru) sayesinde söylüyorum :):a015:

canım likiti sürer gibi sürersin sadece b,raz zeytinyağına veya krem yada suya batırman yeterli ucunu ama bence gerek bile yok direk öle sürersin tam olatak toz sim gibi düşünme bunuj sanki nemli gibi sadece çıbuğa ve sürdüğün yere yapışıyor ama içinde yine bi uhte kaldı ise şöylede olabiliyor sürmeyi sürecein kadarki bölüme yine bi kulak çöpü ile sürecein bölüme krem sürer daha sonrada sürmeyi sürersin :1hug: göz rengine gelince biliyomusun renkli gözlerde kendini çok daha belli ediyor ve güzel duruyor lensli ieknki resimlerimide çeker atmaya çalışırım :)

bak şimdi iyicee heveslendirdin beni yaaaa:)
çok saol gerçekten:1hug:

eğer sürme çubuğuyla sürmekte zorlanırsan ince uçlu bir makyaj fırçasını çok çok hafif ıslatıp sürmeye batırıp öyle sürebilirsin.eğer biraz deneyimliysen ve tozları bulaştırmam diyorsan ıslatmadan da sürebilirsin. göz kapağının ucundan göz pınarına gelmeden ortaya gelip bırakabilir ve kuru bir makyaj fırçasıyla üzerinden geçerek düzgünleştirebilirsin

kadıköyde araştırdım,tuhaf bir şişede buldum,ama eye liner gibi cubugu vardı ve grimsi duruyordur,emın olamadım 12,500 ytl deyınce kız mıchael jackson gıbı ay yurusu yaparak cıktım ordan.

kadıköyde araştırdım,tuhaf bir şişede buldum,ama eye liner gibi cubugu vardı ve grimsi duruyordur,emın olamadım 12,500 ytl deyınce kız mıchael jackson gıbı ay yurusu yaparak cıktım ordan.

:1shok: şokum şuan canım inanmıyorum resmen az kalsın kazıklanacakmışsın bi erkek olsa kesin yerdi ama biz kadınız biliriz işimizi bi çok arkadaşımında dediği gibi hac malzemeleri satan bi yer görürsen oradan al ...

ya canım alıcaktım aslında ılgılenen kız cok gıcık davranınca almadım ,hac malzemeleri satan yer bilmiyorum,istanbul anadolu yakasında bildiginiz bi yer varsa soyler mısınız.

Kremsi yapıda olan katı sürme istiyorum benneyaptımki
Ben toz sürmeyi bulaştırıyorum denedim...
Ya aslında bulaştırmıyorum ama nasılsa hep bulaşıyor :mymeka:

urfada var o dediğinden urfalılar hep o şekilde kullanıyorlar ama belki hac malzemeleri satan yerlerde de vardır bi sor istersen

ben bu sürme şişeisne koydum.içinden kullanıyorum.yıllardır da devam ediorum.
banyodan sonra koyu bir şekilde çekiyorum .sabah uyandığımda gözelrimde çok güzel bir çigi oluyor.yüzümü yıkıyorum ve hala kalıyor.
ve çokda memnunum.
en az 3yıldır aynı süreme içind ki birmedi .
bazen far gibi gözümün üstünede çekiyorum kimse farketmiyor haifi giri renkte çok siyah değil am açok hoş duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…