Göz Makyajı Arap sürmesi ( toz sürme) kullanmaya ne dersiniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

libyanacım ben senin dediğin ruj şeklindeki sürmeden kullandım,hint sürmesi diye almıştım.kozmetikçilerde var.güzel ama biraz çabuk siliniyor gibi.

Libyana size 41 kere maşallah her konuya ne kadar vakıfsınız
Ben makyaj yapmaktan haz etmiyorum yanlız sürmeye ve göz kalemine bayılıyorum.Bazı kimselere cuk oturuyor bazılarında çok çiğ kalıyor.Piyasada denemediğim marka kalmamıştır sanırım,Libyana bahsettiğiniz sürmenin fotoğrafını çeker misin çok memnun olurum şahsım adına.markası nedir?

Kajal markasının krem-ruj şeklinde sürmesi var kozmetikçilerde bulabilirsiniz

ama çok akıyor bende toz sürmeyi tercih ediyorum

Libyana'nın bahsettiği çevirmeli sürmeleri biliyorum kardeşim kullanıyor. Adıyaman'dan almış. Ama zannımca heryerlerde de bulunabilir. Gidince ben de alacağım inşallah.
Kajal. Krem gibi sürülüyor. Tabi ruj gibi açılıyor. Şu çevirmeli eyeliner'lara benziyor. Krem gibi yumuşak old. için de hem kolay sürülüyor, hem de hakiki sürme . Toz olanlarla aynı hükümde yani..

arkadaşlar bendede var toz sürmeden ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.günlerdir duruyo biri bana anlatabilirse sevinirim.yani içine su fln koyuluyomuş ama ne kadar koyulduğunu bilmiyorum

burda dedigin neresi canim? Yurtdisi ama neresi?

arkadaşlar bendede var toz sürmeden ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.günlerdir duruyo biri bana anlatabilirse sevinirim.yani içine su fln koyuluyomuş ama ne kadar koyulduğunu bilmiyorum
sendeki nasıl bişi bi tarif et bakalım. bunlar çeşit çeşit olduğu için, kullanımları da farklı farklı.

ama genel olarak, sulandırmana gerek yok.
muhtemelen çubuğu da vardır. o çubuğu toza batırıyosun, hafif üfle ki suratına toz taneleri düşmesin. sonra gözüne sürüyosun gerisi bildiğin gibi.

kızlar bende yeni aldım bu sürmeden.. fakat hiçte denildiği gibi çıkmadı üstelik iyi olanından aldım 1 liralık olanı vardı 3 ytl olanını aldım amma velakin öğlen sürdüm akşam olduğunda gözaltımdaki boyalar akmıştı ertesi sabahta eser yoktu bulaşmıştı.. kalıcı olduğundan bahsediyordunuz oysa.. hata nerde ?CADIARZU

banada kuzenim vermişti.. o akşam yatmadan önce sürüyor... sabaka kalkıncada fazlaları alınca tam süper oluyor :) doğal duruyor yani...

benimkide toz olanlardandı hemen gidip deniyim çok tşkler cnm

ya kardesim bi resim koymuyosunuzha burda meraktan catladım valla acaba antepdede olurmu bende sürmesiz güne başlamam malesef onsuz olamam ama hep akmayan bi sürme bulsam derdim acaba bu ürün işime yararmı bide shidai sürmeyi cok ovmüşsünüz bende internetten arastırdım 15 ytl ama hani 3 ytl felan ı anlayamadım acil cevap verirmisiniz

ooo antep'te mi olmayacak gülüm, esas sizin oralardadır sürme..

İki gün evvel adıyaman'daydım. oradan bu ruj şeklinde olanlardan aldım. Hem de 2 ytl. İnternette 15-20 ytl olanlardan.

alacak yeri de bilmek lazım.

arkadaslar hac malzemeleri satilan yererdekiler hic iyi cikmiyor bennden solemesi sahsen bende surme kullaniyorum ama ozel olarak arabistandan ve misisrdan getirttim burdakiler gozzu hassas olanlarda alerjide yapabiliyro mesela bende =( bu yuzden dıkkat etmek lazım

yahhh valla kozmatik üzerine çalışan mağazalarda var ama en garanti hac alzemeleri satan yerlerden almk orjinali bu bu işin

kaydirigubbakcemile5
sana katılıyorum arkadaşım bende bi arkadaşım almış hadi dende kullanayım dedim one öle ya belki 3 4 gün gözümden çıkmadı ayrıca gözlerimdeki osulanma ve yanmada cabası ...yıkıyosun çıkmıyo kremle siliyosun çıkmıyo kesinlikle arkadaşlar kalem en güzelikaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

toz sürmeyi beceremeyenler için de aynı sürmelerin yani hakiki sürmelerin krem kıvamında olanları ve katı olanları var. Bende çeşit bol... şakkıdı
Sürme denince.Ama yıllardır, (yaklaşık 10 yıldır) çantama bile sokmuyorum kalem...lülülülülülü

sürme her tür kıyafetle uyum sağlar mı mesela ben çok klasik giyinmem bi kot bide badi
o kadar acaba sürme bu kıyafetlerde çok tuhaf mı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…