araniza yeni hamile olanlardanm

pferd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
180
4
merhaba kizlar ben 5 haftalik hamile oldugumu yeni ogrendim o güzel duyguyu sizinlede paylasmak istedigim allah hepimiza tamamini erdirsin ve bebegimiza saglicakla kucagmiza almaya nasip etsin insala:ecrin_bebek:

sagol canim ...insala allah tamamini erdirirgamyoncuiremsuhihoyyyt
biseyde sorucaktm bebegin kalb atisi ne zaman belli olur hangi haftalarda

tebrik ederim
rabbim saglikla kucaginiza almayida nasip etsin
darisi basimiza insallah

canım 6 haftalıkken keseyi görmüştük 7.haftada kalp atışını duyduk ama bazen geç yada erken döllenme olabiliyo o yüsden değişebilirr...

ya kizlar hamilelik doneminde karin agrmasi oluyor mu benim ara sira sanki bi sanci giryo karnima normal mi ..

Tebrıkler..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp eylesın :Saruboceq:

allah tamamini erdirsin
sorunsuz bir hamilelik dilerim sana
allahim kucagina amayida nasip etsin

sagolun arkadaslar batuhan dishe darsi olmayanin basina insala ... ya ben bisey sormustum hamile doneminde karin agri olur mu

sagolun arkadaslar batuhan dishe darsi olmayanin basina insala ... ya ben bisey sormustum hamile doneminde karin agri olur mu

Tabiki olur yani karin, bel genisliyor dogal olarak agri yapiyor kasilmalar oluyor, mesela bende zaman zaman oluyor bazen sag tarafimda bazen sol tarafimda. Bence sorun etmene gerek yok.

sagol papatyam evet sancim oluyo karnimda bazen belimde ama en cok sol tarafimda agri ve sanci oluyo beni rahatlatin sagol bitanecik:ecrin_bebek:

tebrik ederim canım inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına alırsın bebeğini.Kasıklarda ağrı bende de oluyor rahim genişlemeye başladığı için normal diyorlar telaş etme canım...

merhablar ben de 4 haftalık hamileyim bugün öğrendim.yarı şaşkınlıkla mutluluk duygularındayım.benim de karın ağrısından ziyade sancı gibi hafif batmalar oluyo

merhaba nesrin gözun aydin allah tamamini erdirir insala hepimize kolay hamile gecirmek dileyle

Tebrıkler..
Rabbım sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsin inşallahh
a.s

Slm arkadaslar bende hamıleyım 9 gunluk,ne cabuk ogrendın dıyeceksınız belkı ama beta hcg testıyle.aslında hamıle olacagımı dusunerek gıtmedım reglım gecıkmıstı ama şiddetlı karın agrım vardı,yapılan teste deger 66.2 cıktı hamıleyım ama dr deger dusuk dedı ertesı gun yıne tahlıl yapıldı sonuç 98.2 dr yıne ıstedıgım degerde deıl dedı,anlayacagınız hem sevınclıyım hem korkuyorum.benımde ara ara karın agrılarım gırıo bazen cok şiddetlı oluo,acaba sızlerın kan degerlerı ne kadardı hatırlıomusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…