araniza yeni hamile olanlardanm

gozun aydin xx aydin allah tamamini erdir insala benimde korkum cok var 5 haftalik vajinal ultrasonda baktik gayet normal gorundu ama 6inci haftada ayni 5inci hafa gibi gorundu daha kucuk dedi cok endiseleniyorum

gozun aydin xx aydin allah tamamini erdir insala benimde korkum cok var 5 haftalik vajinal ultrasonda baktik gayet normal gorundu ama 6inci haftada ayni 5inci hafa gibi gorundu daha kucuk dedi cok endiseleniyorum

canım hıç korkma eger hersey yolundaysa buyuyecektır daha,duzenlı beslen kı melegın buyusun:emir_bebek:

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

xxxxangel Gecmis olsun canim....
Pferd arkadasim sanada tebrikler. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin. Bende hamileyim hsg 689,49 cikti 4-5 haftalik olabilir, fakat bebisim ultrasonda gorunmedi vajinalde gorunmedi. Haftaya tekrar bakicaz. senin hcg nekadar?

merhaba kızlar bende arnıza yeni hamile olanlardanım.sizlerle paylaşmak istedim... PFERD sende burdaymışsın canım çok sevindim...Allah hepimize saglıkla sıhatla kucagımıza almayı nasip etsin :emir_bebek:

slm bende aranıza yeni katılıyorum benimde bi sorunum var bende hamileyim benim hesaplarıma göre 5 haftalık hamileyim fakat ultrosona girdim kesede cok ufak görüldü 1 hafta sonra gelmemi söyledi cok sabırsızlanıyorum aca ba bebeiş büyüçekmi basına gelen varmı lütfen bana cevap yazın sabırsızlanıyorum

slm lütfen banada cevap yazın morelim cok bozuk 2 hamileligim bu benim ilkdefa basıma geldi ebnim 5 haftalık hamilegim fakat ultrosonda 4 haftalık cıktı kesede cok küçük gözüktü 1 hafta sonra konturole geldedi kanama olucakmı dedi cok endişeli laflar etdi acıkcası korkuyorrum 1 hafta cabuk gecer işşallah hiç uyuyamıyom cok düşünü yom işşallah iişalah küçüçük büyür:ecrin_bebek:

xxxxangel Gecmis olsun canim....
Pferd arkadasim sanada tebrikler. Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin. Bende hamileyim hsg 689,49 cikti 4-5 haftalik olabilir, fakat bebisim ultrasonda gorunmedi vajinalde gorunmedi. Haftaya tekrar bakicaz. senin hcg nekadar?

tskr canım dun malesef kesın kaybettım bebegımı,inş en yakın zamanda hamıle kalırım:Saruboceq:senağlama

slm lütfen banada cevap yazın morelim cok bozuk 2 hamileligim bu benim ilkdefa basıma geldi ebnim 5 haftalık hamilegim fakat ultrosonda 4 haftalık cıktı kesede cok küçük gözüktü 1 hafta sonra konturole geldedi kanama olucakmı dedi cok endişeli laflar etdi acıkcası korkuyorrum 1 hafta cabuk gecer işşallah hiç uyuyamıyom cok düşünü yom işşallah iişalah küçüçük büyür:ecrin_bebek:

kendını uzme canım yumurtaların geç çatlamıs olabılır bol bol dua et inş hiçbırsey olmadan saglıklı bı sekılde gelır bebegın

beray60 canım gözün aydın Allah sağlık versin...

tebrik ederim yeni hamişlerii

kızlar ben 3.aydayım şuan doktorum tuz yeme dedi..onun dışında bir şey demedi ama ben bikaç kişiden nar,maydonoz düşük riski oluşturuyormuş hamilelere sakıncalıymış diye duydum bilgisi olan varmı acaba yaaa..doktoruma sormayı unuttum bir sonraki kontrolümde soracam da burdada bildiğiniz bişey varsa paylaşırmısınız

tebrik ederim yeni hamişlerii

kızlar ben 3.aydayım şuan doktorum tuz yeme dedi..onun dışında bir şey demedi ama ben bikaç kişiden nar,maydonoz düşük riski oluşturuyormuş hamilelere sakıncalıymış diye duydum bilgisi olan varmı acaba yaaa..doktoruma sormayı unuttum bir sonraki kontrolümde soracam da burdada bildiğiniz bişey varsa paylaşırmısınız

öncelıkle tebrıkler canım,ewet maydonoz düşük yapıo hamılelere onerılmıyo bende ahmet marankının bı progrmında duymustum,sana ve bebegıne Allahım saglık versın

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

gözün aydın canım allah bağışlasın kuzunu

X