Aramam sormam bir daha...

Kalmaz anlarm ama o kadar yatırıma gerek yok adamın hayali her sene ev almak
Eşiniz sanirm hesaptan anlamıyor, bence şu dunyadaki en saçma yatırımlardan biri oturacağından fazla ev almak, akıl karı değil..ne olacak milyonlar verip ev alacaksın sonra kiraya verip 10 senede kirayla anca çıkaracaksın ev parasını, evin yiprandigi da cabası 30 yıl sonra da çocukların o eski ev için kavga edecek benim de oturduğum hariç kirada evim var inan kira getirisi çerez başka birşey değil bizim ki mecburi bir âlim oldu iki ci ev

Aynen diğer evin kirası 5 bin düşün yani 5 yıllık bina

Harcadığınız 20bin ev için mi harcandı yoksa kendi kişisel eşyalarınız için mi ?

Eşiniz gitti şimdi boşanacak mı yani herhangi bir adımı oldu mu? Çünkü sanki devam edeceksiniz gibi ama eşiniz gitmiş orasını çok anlayamadım

Ev dışında diğerlerini kanıtlayamazsn diyor istersen tut avukat 5 sene sonra alırsın diyor
Böyle iğrenç hesaplar peşinde olan biriyle de olmaz ya bunu bile bile nasıl sevilir mesela? O aşk nasıl devam etsin?

Ben sizin yerinizde olsam maaşımdan hiç göndermem bundan sonra ve kendimi garantiye almaya bakarım. Evdeki altınları da çıkarır aileme bırakırım. Kanunen de sizin hakkınız zaten.

Ev konusunda onun üstüne olsa da hakkınız doğar, madem öyle onun ödediği kredinin sefasını sürün siz de verdiklerinize.

Kurnazlık öyle olmaz canım böyle olur diye ben..

Altınlar sonradan yatırım amaçlı aldıkları zaten düğündekileri takamadan ev alırken kullandı

Eşiniz gitti şimdi boşanacak mı yani herhangi bir adımı oldu mu? Çünkü sanki devam edeceksiniz gibi ama eşiniz gitmiş orasını çok anlayamadım
Aslında eşimin gitmesi gereken bir durum oluştu o da tam bu kavgaların ortasına denk geldi normalde giderken benide götürmesi gerekiyordu ama sırf boşanalm dediğim için götürmedi haa oraya gitmese bile küsme huyu olduğu için gider başka bir yerde kalırdı bnde evde tek kaldm ailem onu çok seviyor boşanacagm desem beni haksz bulurlar şuan için benim gidecek yerim yok iş yerim burda yıllık iznim çok az anlaşmalı boşanacagını bilsem yine bir cesaret giderim ama gitsem de geri gelmem lazm o yüzden bekliyorum burda

Kişisel kendim için harcadm kıyafet parfüm makyaj hepsi içinde

Sefan olsun
Ben açıkçası 20bini kendime harcayamam benim gelirim de Türkiye ortalamasının bayağı bir miktar üzerinde ama ben de eşinin kafasında bir insanım. Paramı genelde ev giderlerine ve oğluma harcarım. Kalanı yatırım yaparım.
Ama harcasam bile eşimin bu konuda söz hakkı olmaz yahu. Sen tutumlu olmayabilirsin de onu ilgilendiren hiçbir şey yok.
Zaten ömrün çalışmaya gidiyor evinizi de almışsınız gençsiniz. Biraz tadını da çıkarın hayatın. İyi yapıyorsun.
Bundan sonra ben olsam sadece eve ait borçların yarısını yollar başka para yollamam eşime.

Ya şuan çocuğumuzda olmadığı için kendimi sıkmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…