Aramam sormam bir daha...

Evli kalmanın amacı ne olabilir ki? Adam senin maaşınla birikim yapıyor ve vermek istemiyor yasal hakkını. İsterden dava aç 5 sene sonra alırsın diyor. Yani bu adam paran için seninle beraber, çok açık ve net bu. Onun değil senin boşanmayı istemen gerekir.

Kalmaz anlarm ama o kadar yatırıma gerek yok adamın hayali her sene ev almak
benim arkadasim boyle. 6 yilda iki ev aldilar. çıktıkları tatil sayisi sifir, pahali diye cocugu krese vermediler akraba elinde tv bagimlisj oldu, beraber ailecek asla disari yemeğe gitmezler. son taksitleri bu yil bitecek hedefleri ucuncu evi almak.
bu bir hayat mi bilmiyorum. onlara göre hayat heralde. ama yiyemedikten, gezemedikten, eglenemedikten sonra s.cayim oyle hayata

Borsaya yatırıyor

İstiyorum yarın öncelikle rapor alıp gideceğim ailemin yanına

Borsaya yatırıyor

Ben de borsaya yatırım yapıyorum. Fon, hisse senedi, döviz, altın hepsine düzenli yatırım yaparım. Ama borsa altın almak gibi bir şey değil, farklı bir yatırım çeşidi. Neye yatırıyor borsada? Sorgulamıyor musun bunu? Belki hırs yapıyor yanlış, olmayacak yatırım yapıyor borsada, mal gibi bekliyor oturup. Neyine güveniyorsun adamın hata yapıyorsun.

Iyyy böyle adamlarla ömürmü geçer.
Para hesabı yapan, eşinin parasına göz diken, çocuk gibi küsen.
Demekki işi bırakmak istesen veya işsiz kalsan kuruş hesabı yapar.
Kesin senden parada kaçırıyordur eminim.

Aynen en azından üzülmem giden paraya

Yok hepsini gösteriyor listeliyor evin yarı parasını hisselerden aldı düğünü tek başına yine borsayla yaptı ne zaman yüklü nakit lazım olsa hisse satıyor ama işte sürekli bu şekilde kazanalim birikim yapalım derdinde

Yok bzde öyle değil her türlü tatile gideriz gezeriz yeme içmeye sıkıntı etmez ben 5 kez ailemin yanına gittim 1 yılda farklı şehirlerdeyz lafını etsede sorun etmez ama mesela bu ay beş bin harcayacağm dedim ve altı harcadm o bin lira gözünde büyür kısaca aynı düşüncelerde değiliz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…