Aralık sonunda hamile olmayı bekleyenler buraya

esperanza9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
24
0
Arakıl sonunda hamile olmayı bekleyenler belirtleri ve hislerimizi paylaşalım.Böylece yalnız olmadığımızı görmez miyiz?

ah canım sayılı gün kaldı benimde 28 aralık adet günüm ama inşallah olmam da bu ay hamiş olurum:) bende hiç belirti yok ama sadece kasığımın sol tarafında ağrı oluyo ara ara.. hayırlısı artık..

benimde adete 2 yada 3 gün var.ama ümidim yok.sanırım yine kırmızıları görcem.umudum kalmadı.arkadaşlar bilmiyorum.canım sıkılıyor.her ay her ay...

Umudunu kesme canım.Benim 7 gün var. Mide bulantısı var gündüzleri.Bu kadar erken olur mu belirti bilemiyorum.

adetime daha var ama bu sefer positif sonuc Alacam insallah:) gögüslerimde ve kasigimda agrilar oluyo ve inanirmisiniz agridikca mutlu oluyom testi bile aldim hazir duruyo haftaya kullanacam insallah cift cizgiyi görürüm:)

meraba kızlar benimde 30 aralık adet günüm kasıklarımda hafif ağrılar var ara ara acaba olabilirmi inşallah gelmez ve o güzel haberi alırım ve inşallah sizlerde alırsınız

Son düzenleme:
28 aralık ta regl olmam gerekiyor. 2 gündür belim çok ağrıyo kasıklarımda sanki aşağı çeken bişi varmış gibi sancım oluyo. erken regl olcam gibi hissediyorum. aslında bu aydan çok umutluydum hatta eşime keçi boynuzu pekmezi yedirip durdum:9

benımde adetim yarın yada 26 sında ama bugün renklı akıntı geldı kan değil yani.sabah geldi bi daha gelmedi.adetlerim yaklaşık 4-5 aydır bu şekılde sizce neden olabılır?
bu arada adet belirtisimi hamilelik belirtisi mi ayırt edemiyorum ama göğüslerde hassasiyet,buyume, damarlar;kasıklarda batma var,hafif bel ağrısı var.tabi ben umutlanmıyorum adet belirtileride olabılır cunku her ay bu şekilde oluyor.adet oluncada hayal kırıklığı(

inş hamilesindir canım..test yaptınmı hiç

ayy sorma cnm bende 28 aralıkta olucamm ama bence olurum adet sadece kasık agrım var o kadarr haber ver ha hamıleysen aynı gunumuzz...::

Kızlar 4 günüm kaldı.Gögüslerde sızlama ve adet olacakmışım gibi karın ağrıları var.Sizce ne olabilir.Bu karın ağrıları sadece adet önesinde mi olu yoksa hamilelerde de olur mu?

Ya benimde bugün 4. gün geçiyor 2. gün test yaptım negatifti belirti falan da yok hiç sanırım adet gecikmesi :gitme:

merhaba arkadaşlar benim günüm geçeli 6 gün oldu yarın test yapcam bu ay çok farklı hissediyorum,sanki hamileyim gibi bi his var içimde,daha önce de 5 gün gecikmişti adetim çok umutlanmıştım ama 5 gün sonunda adet olunca tüm ümitlerim kırılmıştı,bu ay daha farklı sanki hissediyo gibiyim,her ay adet olacağım zaman belim ve bacaklarım çok fena ağrırdı bu ay hiç olmadı,sadece çok halsizim bi de dünden beri göğsümde hafif bi ağrı varr dua din yarın test pozitif çıksın ve inşallah allahım her isteyene küçük melekler nasip etsin...

benim bugün adet günümdü ama hala olmadım 2 gündür ara ara kasıklarım ağrıyor dün test yaptım çoook silik bi çizgi çıktı ama ümitlenemiyorum hiç belirtim yok çünkü yarın sabah tekrar test yapıcam

merhaba kızlar
benimde adetim 29 aralıkta 2 gün var meraktan öeleceğim ama test yapmaya korkuyorum. her ay tek çizgi görmekten ve kan testi sonucunuz sıfırı duymaktan sıkıldım. bu ay farklı olarak göğüslerim çok şişti. ağrımıyor ama belirgin olarak çok şiş. benim hiç şişmezdi adetten önce bile. geçen hafta kasıkalrıma ağrıalr giriyordu ama 2 gündür kasıkalrım normal. tek değişiklik göğüslerimin şiş olması. aslında geçen hamileliğimde de hiç ama hiç belirtim olmamıştı.tek belirtim adetim geçmesiydi. onun için bir değişiklik olunca adet olucam diye düşünüyorum.bu ay bekleyeceğim günüm geçmeden test yapmayacağım sonra çok üzülüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…